Wyświetlanie 1–24 z 30 wyników

Fotel ANDO marki TADAO
2.982,00
Elegancki fotel ANDO, marki TADAO, firmy Remorse, który nie tylko zachwyca ponadczasowym, uniwersalnym designem ale również niespotykaną wygodą. Wypełnienie fotela to pianka wysokoelastyczna w siedzisku, luźne poduszki wypełnione zostały natomiast gęsim pierzem. Wysokie nóżki metalowe w kolorze złotym lub czarnym. Fotel Ando został wykonany z najwyższej jakości materiałów gwarantujących trwałość i wysoką jakość użytkowania. Istnieje możliwość zmiany szerokości fotela lub boczków po wcześniejszym zgłoszeniu i wycenie. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia zmian.
Fotel KENZO marki TADAO
3.172,00
Stylowy fotel KENZO, marki TADAO, firmy Remorse, która nie tylko zachwyca ponadczasowym, uniwersalnym designem ale również niespotykaną wygodą. Wypełnienie fotela to pianka wysokoelastyczna w siedzisku, luźne poduszki wypełnione zostały natomiast gęsim pierzem. Wysokie nóżki metalowe w kolorze złotym lub czarnym. Fotel Kenzo został wykonany z najwyższej jakości materiałów gwarantujących trwałość i wysoką jakość użytkowania.
Fotel MIWA marki TADAO
3.088,00
Fotel Miwa , marki TADAO, który nie tylko zachwyca nowoczesnym designem ale również niespotykaną wygodą. Wypełnienie siedziska sofy pianka wysokoelastyczna HR 30. Nóżki metalowe w kolorze złotym lub czarnym (proszę o wpisanie w uwagach do zamówienia wybrany kolor). Fotel Miwa został wykonana z najwyższej jakości materiałów gwarantujących trwałość i wysoką jakość użytkowania. Ozdobne marszczenia tkaniny są dostępne tylko przy wyborze tkaniny Magic Deluxe (w tej opcji kanapa jest wykonana w połączeniu gładkiej Magic Velvet + Magic Deluxe z przeszyciami). W pozostałych tkaninach tapicerka jest gładka. Istnieje możliwość zmiany szerokości fotela lub boczków po wcześniejszym zgłoszeniu i wycenie. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia zmian.
Fotel TOMOKO marki TADAO
2.580,00
Elegancki fotel Tokomo, który nie tylko zachwyca ponadczasowym, klasycznym designem ale również niespotykaną wygodą. Wypełnienie fotela to pianka wysokoelastyczna i sprężyny faliste z warstwą filcu w siedzisku a oparcie z tej samej pianki oraz pasów elastycznych. Boki z płyty wiórowej zostały obite pianką HR. Do tego posiada wysokie metalowe nóżki. Fotel Tomoko został wykonany z najwyższej jakości materiałów gwarantujących trwałość i wysoką jakość użytkowania: szkielet z drewna bukowego. Wymiary: szerokość 98 cm, wysokość 109 cm, głębokość 93 cm, wysokość siedziska 48 cm, głębokość siedziska 56 cm
Narożnik I KENZO marki TADAO
3.700,00
Narożnik z otomaną KENZO, marki TADAO, która nie tylko zachwyca ponadczasowym, uniwersalnym designem ale również niespotykaną wygodą. Wypełnienie siedziska sofy to pianka wysokoelastyczna HR 30 w siedzisku oraz wzmocnione pasy gumowe tkane, luźne poduszki wypełnione zostały natomiast w 60% gęsim pierzem. Oparcie to bonel + pianka. Wysokie nóżki metalowe oraz taśma zamkowa w kolorze złotym lub czarnym (proszę o wpisanie w uwagach do zamówienia wybrany kolor). Narożnik Kenzo został wykonany z najwyższej jakości materiałów gwarantujących trwałość i wysoką jakość użytkowania. Strony uniwersalne. Prócz oczywistych walorów estetycznych sofa posiada również funkcję spania. Po rozłożeniu jej powierzchnia to aż 160x210cm. Istnieje możliwość zmiany szerokości po wcześniejszym zgłoszeniu i wycenie. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia zmian.
Narożnik II KENZO marki TADAO
7.120,00
Narożnik KENZO, marki TADAO, który nie tylko zachwyca ponadczasowym, uniwersalnym designem ale również niespotykaną wygodą. Wypełnienie siedziska sofy to pianka wysokoelastyczna HR 30 w siedzisku oraz wzmocnione pasy gumowe tkane, luźne poduszki wypełnione zostały natomiast w 60% gęsim pierzem. Oparcie to bonel + pianka. Wysokie nóżki metalowe oraz taśma zamkowa w kolorze złotym lub czarnym (proszę o wpisanie w uwagach do zamówienia wybrany kolor). Narożnik Kenzo został wykonany z najwyższej jakości materiałów gwarantujących trwałość i wysoką jakość użytkowania. Prócz oczywistych walorów estetycznych sofa posiada również funkcję spania. Po rozłożeniu jej powierzchnia to aż 160x210cm. Istnieje możliwość zmiany szerokości po wcześniejszym zgłoszeniu i wycenie. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia zmian.
PUFA ANDO marki TADAO
1.278,00
Elegancka pufa tapicerowana ANDO, marki TADAO, firmy Remorse, która nie tylko zachwyca ponadczasowym, uniwersalnym designem ale również niespotykaną wygodą. Wypełnienie pufy to pianka wysokoelastyczna w siedziskuWysokie nóżki metalowe w kolorze złotym lub czarnym. Puf Ando został wykonany z najwyższej jakości materiałów gwarantujących trwałość i wysoką jakość użytkowania.
PUFA KENZO marki TADAO
1.278,00
Duża pufa tapicerowana KENZO, marki TADAO, firmy Remorse, która nie tylko zachwyca ponadczasowym, uniwersalnym designem ale również niespotykaną wygodą. Wypełnienie pufy to pianka wysokoelastyczna w siedzisku. Wysokie nóżki metalowe w kolorze złotym lub czarnym. Pufa Kenzo została wykonana z najwyższej jakości materiałów gwarantujących trwałość i wysoką jakość użytkowania.
Pufa MIWA marki TADAO
1.366,00
Pufa Miwa , marki TADAO, która nie tylko zachwyca nowoczesnym designem ale również niespotykaną wygodą. Wypełnienie siedziska pufy to pianka wysokoelastyczna HR 30. Nóżki metalowe w kolorze złotym lub czarnym (proszę o wpisanie w uwagach do zamówienia wybrany kolor). Pufa Miwa została wykonana z najwyższej jakości materiałów gwarantujących trwałość i wysoką jakość użytkowania. Ozdobne marszczenia tkaniny są dostępne tylko przy wyborze tkaniny Magic Deluxe (w tej opcji kanapa jest wykonana w połączeniu gładkiej Magic Velvet + Magic Deluxe z przeszyciami). W pozostałych tkaninach tapicerka jest gładka.
Sofa ANDO dwuosobowa marki TADAO
3.896,00
Stylowa sofa dwuosobowa ANDO, marki TADAO, firmy Remorse, która nie tylko zachwyca ponadczasowym, uniwersalnym designem ale również niespotykaną wygodą. Wypełnienie sofy to pianka wysokoelastyczna HR 30 w siedzisku oraz wzmocnione pasy gumowe tkane, luźne poduszki zostały natomiast w 60% wypełnione gęsim pierzem. Wysokie nóżki metalowe w kolorze złotym lub czarnym. Sofa Ando została wykonana z najwyższej jakości materiałów gwarantujących trwałość i wysoką jakość użytkowania. Istnieje możliwość zmiany szerokości sofy lub boczków po wcześniejszym zgłoszeniu i wycenie. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia zmian.
Sofa ANDO trzyosobowa marki TADAO
5.262,00
Wyjątkowa sofa trzyosobowa ANDO, marki TADAO, firmy Remorse, która nie tylko zachwyca ponadczasowym, uniwersalnym designem ale również niespotykaną wygodą. Wypełnienie sofy to pianka wysokoelastyczna HR 30 w siedzisku oraz wzmocnione pasy gumowe tkane, luźne poduszki zostały natomiast w 60% wypełnione gęsim pierzem. Wysokie nóżki metalowe w kolorze złotym lub czarnym. Sofa Ando została wykonana z najwyższej jakości materiałów gwarantujących trwałość i wysoką jakość użytkowania. Istnieje możliwość zmiany szerokości sofy lub boczków po wcześniejszym zgłoszeniu i wycenie. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia zmian.
Sofa ASAMI SOBA z funkcją spania
4.588,00
Sofa Asami Soba z funkcją spania oraz pojemnikiem na pościel. Grubsze boki i duża ilość miękkich poduszek to cechy charakterystyczne mebla. Dodatkowy atut to duża powierzchnia spania wynosząca 168 x 200 cm. Posiada sprężyny bonellowe, piankę T30 (3cm) oraz pasy tapicerskie. Poduszki oparciowe wypełnione pinką szarpaną. Poduszki średnie oraz małe z wypełnieniem silikonowym oraz pianką szarpaną.
Sofa ASAMI z funkcją spania
4.588,00
Sofa Asami z funkcją spania oraz pojemnikiem na pościel. Cienkie boki i duża ilość miękkich poduszek to cechy charakterystyczne mebla. Dodatkowy atut to duża powierzchnia spania wynosząca 168 x 200 cm. Posiada sprężyny bonellowe, piankę T30 (3cm) oraz pasy tapicerskie. Poduszki oparciowe wypełnione pinką szarpaną. Poduszki średnie oraz małe z wypełnieniem silikonowym oraz pianką szarpaną.
Sofa dwuosobowa/narożnik YUUKO
5.230,00
Sofa dwuosobowa Yuuko, marki TADAO, którą można szybko przekształcić w narożnik. Posiada ona dodatkowy "wałeczek" uzupełniający: po rozłożeniu jednej z części kładzie się oparcie tworząc otomanę, a wałeczek kładzie się z tyłu na miejscu oparcia- całość wtedy tworzy nieduży narożnik (drugie zdjęcie). Sofa nie tylko zachwyca ponadczasowym, uniwersalnym designem ale również niespotykaną wygodą. Wypełnienie siedziska sofy to pianka wysokoelastyczna HR 30 oraz podwójne sprężynowanie: - bonell typu pocket (kieszeniowy) - sprężyna falista Na oparcie składają się pasy tapicerskie, bonell oraz pianka wysokoelastyczna HR. Nóżki drewniane. Boki wykonane z płyty wiórowej, listwy bukowej, kartonu tapicerskiego oraz pianki 3 cm. Poduchy oparciowe mają w wypełnieniu 60% pierza kaczo-gęsiego. Yuuko została wykonana z najwyższej jakości materiałów gwarantujących trwałość i wysoką jakość użytkowania. Sofę można rozłożyć, powierzchnia spania to 168x200 cm. Istnieje możliwość niewielkiej zmiany szerokości boczków po wcześniejszym zgłoszeniu i wycenie. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia zmian.
Sofa HANA z funkcją spania
3.424,00
Sofa HANA z funkcją spania oraz pojemnikiem na pościel. Cienkie boki i duże miękkie poduszki to cechy charakterystyczne mebla. Posiada sprężyny pocket, piankę wysokoelastyczne oraz pasy tapicerskie. Poduszki oparciowe wypełnione pinką szarpaną.
Sofa HANA z funkcją spania musztardowa
3.424,00
Sofa HANA z funkcją spania oraz pojemnikiem na pościel. Cienkie boki i duże miękkie poduszki to cechy charakterystyczne mebla. Posiada sprężyny pocket, piankę wysokoelastyczne oraz pasy tapicerskie. Poduszki oparciowe wypełnione pianką szarpaną. W cenie promocyjnej dostępna w kolorze Element 8 do wyczerpania zapasów. W osobnej ofercie dostępna pełna kolorystyka: HANA.
Sofa HANA z funkcją spania szara
3.424,00
Sofa HANA z funkcją spania oraz pojemnikiem na pościel. Cienkie boki i duże miękkie poduszki to cechy charakterystyczne mebla. Posiada sprężyny pocket, piankę wysokoelastyczne oraz pasy tapicerskie. Poduszki oparciowe wypełnione pianką szarpaną. W cenie promocyjnej dostępna w kolorze Element 3 do wyczerpania zapasów. W osobnej ofercie dostępna pełna kolorystyka: HANA.
Sofa KENZO dwuosobowa marki TADAO
4.936,00
Sofa dwuosobowa KENZO, marki TADAO, która nie tylko zachwyca ponadczasowym, uniwersalnym designem ale również niespotykaną wygodą. Wypełnienie siedziska sofy to pianka wysokoelastyczna HR 30 w siedzisku oraz wzmocnione pasy gumowe tkane, luźne poduszki wypełnione zostały natomiast w 60% gęsim pierzem. Oparcie to bonel + pianka. Wysokie nóżki metalowe oraz taśma zamkowa w kolorze złotym lub czarnym (proszę o wpisanie w uwagach do zamówienia wybrany kolor). Sofa Kenzo została wykonana z najwyższej jakości materiałów gwarantujących trwałość i wysoką jakość użytkowania. Sofę można rozłożyć otrzymując powierzchnię 140x160 cm. Istnieje możliwość zmiany szerokości kanapy po wcześniejszym zgłoszeniu i wycenie. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia zmian.
Sofa KENZO trzyosobowa marki TADAO
5.324,00
Sofa dwuosobowa KENZO, marki TADAO, która nie tylko zachwyca ponadczasowym, uniwersalnym designem ale również niespotykaną wygodą. Wypełnienie siedziska sofy to pianka wysokoelastyczna HR 30 w siedzisku oraz wzmocnione pasy gumowe tkane, luźne poduszki wypełnione zostały natomiast w 60% gęsim pierzem. Oparcie to bonel + pianka. Wysokie nóżki metalowe oraz taśma zamkowa w kolorze złotym lub czarnym (proszę o wpisanie w uwagach do zamówienia wybrany kolor). Sofa Kenzo została wykonana z najwyższej jakości materiałów gwarantujących trwałość i wysoką jakość użytkowania. Prócz oczywistych walorów estetycznych sofa posiada również funkcję spania. Po rozłożeniu jej powierzchnia to 160x200. Istnieje możliwość zmiany szerokości sofy po wcześniejszym zgłoszeniu i wycenie. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia zmian.
Sofa META dł.190-220 cm – bez boków
3.000,003.900,00
Sofa dwuosobowa Meta, marki TADAO, która nie tylko zachwyca nowoczesnym designem ale również niespotykaną wygodą. W siezisku sprężyny pocket, luźne poduszki wypełnione zostały natomiast w 60% gęsim pierzem. Nóżki do wyboru w kilku kolorach o wysokości 10 cm. SOfa nie ma tradycyjnych boczków, a jedynie tapicerowane płyty (ok. 2 cm grubości) po bokach. Sofa została wykonana z najwyższej jakości materiałów gwarantujących trwałość i wysoką jakość użytkowania. Prócz oczywistych walorów estetycznych sofa posiada również funkcję spania. Więcej informacji i tkaniny do wyboru poniżej.
Sofa META dł.190-220 cm – bok A
3.380,004.280,00
Sofa dwuosobowa Meta, marki TADAO, która nie tylko zachwyca nowoczesnym designem ale również niespotykaną wygodą. W siezisku sprężyny pocket, luźne poduszki wypełnione zostały natomiast w 60% gęsim pierzem. Nóżki do wyboru w kilku kolorach o wysokości 10 cm. Sofa została wykonana z najwyższej jakości materiałów gwarantujących trwałość i wysoką jakość użytkowania. Szerokość boczka to ok. 5 cm. Prócz oczywistych walorów estetycznych sofa posiada również funkcję spania. Więcej informacji i tkaniny do wyboru poniżej.
Sofa META dł.190-220 cm – bok B
3.550,004.440,00
Sofa dwuosobowa Meta, marki TADAO, która nie tylko zachwyca nowoczesnym designem ale również niespotykaną wygodą. W siedzisku sprężyny pocket, luźne poduszki wypełnione zostały natomiast w 60% gęsim pierzem. Nóżki do wyboru w kilku kolorach o wysokości 10 cm. Sofa została wykonana z najwyższej jakości materiałów gwarantujących trwałość i wysoką jakość użytkowania. Szerokość boczka to ok. 11-12 cm. Prócz oczywistych walorów estetycznych sofa posiada również funkcję spania. Więcej informacji i tkaniny do wyboru poniżej.
Sofa META dł.190-220 cm – bok C
3.700,004.600,00
Sofa dwuosobowa Meta, marki TADAO, która nie tylko zachwyca nowoczesnym designem ale również niespotykaną wygodą. W siedzisku sprężyny pocket, luźne poduszki wypełnione zostały natomiast w 60% gęsim pierzem. Nóżki do wyboru w kilku kolorach o wysokości 10 cm. Sofa została wykonana z najwyższej jakości materiałów gwarantujących trwałość i wysoką jakość użytkowania. Szerokość boczka to ok. 9 cm. Prócz oczywistych walorów estetycznych sofa posiada również funkcję spania. Więcej informacji i tkaniny do wyboru poniżej.
Sofa META dł.190-220 cm – bok D
3.740,004.640,00
Sofa dwuosobowa Meta, marki TADAO, która nie tylko zachwyca nowoczesnym designem ale również niespotykaną wygodą. W siedzisku sprężyny pocket, luźne poduszki wypełnione zostały natomiast w 60% gęsim pierzem. Nóżki do wyboru w kilku kolorach o wysokości 10 cm. Sofa została wykonana z najwyższej jakości materiałów gwarantujących trwałość i wysoką jakość użytkowania. Szerokość boczka to ok. 21 cm. Prócz oczywistych walorów estetycznych sofa posiada również funkcję spania. Więcej informacji i tkaniny do wyboru poniżej.