Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Fotel ANDO marki TADAO
2.950,00
Elegancki fotel ANDO, marki TADAO, firmy Remorse, który nie tylko zachwyca ponadczasowym, uniwersalnym designem ale również niespotykaną wygodą. Wypełnienie fotela to pianka wysokoelastyczna w siedzisku, luźne poduszki wypełnione zostały natomiast gęsim pierzem. Wysokie nóżki metalowe w kolorze złotym lub czarnym. Fotel Ando został wykonany z najwyższej jakości materiałów gwarantujących trwałość i wysoką jakość użytkowania.
Fotel KENZO marki TADAO
3.100,00
Stylowy fotel KENZO, marki TADAO, firmy Remorse, która nie tylko zachwyca ponadczasowym, uniwersalnym designem ale również niespotykaną wygodą. Wypełnienie fotela to pianka wysokoelastyczna w siedzisku, luźne poduszki wypełnione zostały natomiast gęsim pierzem. Wysokie nóżki metalowe w kolorze złotym lub czarnym. Fotel Kenzo został wykonany z najwyższej jakości materiałów gwarantujących trwałość i wysoką jakość użytkowania.
Fotel MIWA marki TADAO
3.100,00
Fotel Miwa , marki TADAO, który nie tylko zachwyca nowoczesnym designem ale również niespotykaną wygodą. Wypełnienie siedziska sofy pianka wysokoelastyczna HR 30. Nóżki metalowe w kolorze złotym lub czarnym (proszę o wpisanie w uwagach do zamówienia wybrany kolor). Fotel Miwa został wykonana z najwyższej jakości materiałów gwarantujących trwałość i wysoką jakość użytkowania. Ozdobne marszczenia tkaniny są dostępne tylko przy wyborze tkaniny Magic Deluxe (w tej opcji kanapa jest wykonana w połączeniu gładkiej Magic Velvet + Magic Deluxe z przeszyciami). W pozostałych tkaninach tapicerka jest gładka.
Narożnik I KENZO marki TADAO
3.650,00
Narożnik z otomaną KENZO, marki TADAO, która nie tylko zachwyca ponadczasowym, uniwersalnym designem ale również niespotykaną wygodą. Wypełnienie siedziska sofy to pianka wysokoelastyczna HR 30 w siedzisku oraz wzmocnione pasy gumowe tkane, luźne poduszki wypełnione zostały natomiast w 60% gęsim pierzem. Oparcie to bonel + pianka. Wysokie nóżki metalowe oraz taśma zamkowa w kolorze złotym lub czarnym (proszę o wpisanie w uwagach do zamówienia wybrany kolor). Narożnik Kenzo został wykonany z najwyższej jakości materiałów gwarantujących trwałość i wysoką jakość użytkowania. Strony uniwersalne. Prócz oczywistych walorów estetycznych sofa posiada również funkcję spania. Po rozłożeniu jej powierzchnia to aż 160x210cm.
Narożnik II KENZO marki TADAO
7.100,00
Narożnik KENZO, marki TADAO, który nie tylko zachwyca ponadczasowym, uniwersalnym designem ale również niespotykaną wygodą. Wypełnienie siedziska sofy to pianka wysokoelastyczna HR 30 w siedzisku oraz wzmocnione pasy gumowe tkane, luźne poduszki wypełnione zostały natomiast w 60% gęsim pierzem. Oparcie to bonel + pianka. Wysokie nóżki metalowe oraz taśma zamkowa w kolorze złotym lub czarnym (proszę o wpisanie w uwagach do zamówienia wybrany kolor). Narożnik Kenzo został wykonany z najwyższej jakości materiałów gwarantujących trwałość i wysoką jakość użytkowania. Prócz oczywistych walorów estetycznych sofa posiada również funkcję spania. Po rozłożeniu jej powierzchnia to aż 160x210cm.
PUFA ANDO marki TADAO
1.250,00
Elegancka pufa tapicerowana ANDO, marki TADAO, firmy Remorse, która nie tylko zachwyca ponadczasowym, uniwersalnym designem ale również niespotykaną wygodą. Wypełnienie pufy to pianka wysokoelastyczna w siedziskuWysokie nóżki metalowe w kolorze złotym lub czarnym. Puf Ando został wykonany z najwyższej jakości materiałów gwarantujących trwałość i wysoką jakość użytkowania.
PUFA KENZO marki TADAO
1.250,00
Duża pufa tapicerowana KENZO, marki TADAO, firmy Remorse, która nie tylko zachwyca ponadczasowym, uniwersalnym designem ale również niespotykaną wygodą. Wypełnienie pufy to pianka wysokoelastyczna w siedzisku. Wysokie nóżki metalowe w kolorze złotym lub czarnym. Pufa Kenzo została wykonana z najwyższej jakości materiałów gwarantujących trwałość i wysoką jakość użytkowania.
Pufa MIWA marki TADAO
1.350,00
Pufa Miwa , marki TADAO, która nie tylko zachwyca nowoczesnym designem ale również niespotykaną wygodą. Wypełnienie siedziska pufy to pianka wysokoelastyczna HR 30. Nóżki metalowe w kolorze złotym lub czarnym (proszę o wpisanie w uwagach do zamówienia wybrany kolor). Pufa Miwa została wykonana z najwyższej jakości materiałów gwarantujących trwałość i wysoką jakość użytkowania. Ozdobne marszczenia tkaniny są dostępne tylko przy wyborze tkaniny Magic Deluxe (w tej opcji kanapa jest wykonana w połączeniu gładkiej Magic Velvet + Magic Deluxe z przeszyciami). W pozostałych tkaninach tapicerka jest gładka.
Sofa ANDO dwuosobowa marki TADAO
3.800,00
Stylowa sofa dwuosobowa ANDO, marki TADAO, firmy Remorse, która nie tylko zachwyca ponadczasowym, uniwersalnym designem ale również niespotykaną wygodą. Wypełnienie sofy to pianka wysokoelastyczna HR 30 w siedzisku oraz wzmocnione pasy gumowe tkane, luźne poduszki zostały natomiast w 60% wypełnione gęsim pierzem. Wysokie nóżki metalowe w kolorze złotym lub czarnym. Sofa Ando została wykonana z najwyższej jakości materiałów gwarantujących trwałość i wysoką jakość użytkowania.
Sofa ANDO trzyosobowa marki TADAO
5.200,00
Wyjątkowa sofa trzyosobowa ANDO, marki TADAO, firmy Remorse, która nie tylko zachwyca ponadczasowym, uniwersalnym designem ale również niespotykaną wygodą. Wypełnienie sofy to pianka wysokoelastyczna HR 30 w siedzisku oraz wzmocnione pasy gumowe tkane, luźne poduszki zostały natomiast w 60% wypełnione gęsim pierzem. Wysokie nóżki metalowe w kolorze złotym lub czarnym. Sofa Ando została wykonana z najwyższej jakości materiałów gwarantujących trwałość i wysoką jakość użytkowania.
Sofa KENZO trzyosobowa marki TADAO
5.300,00
Sofa dwuosobowa KENZO, marki TADAO, która nie tylko zachwyca ponadczasowym, uniwersalnym designem ale również niespotykaną wygodą. Wypełnienie siedziska sofy to pianka wysokoelastyczna HR 30 w siedzisku oraz wzmocnione pasy gumowe tkane, luźne poduszki wypełnione zostały natomiast w 60% gęsim pierzem. Oparcie to bonel + pianka. Wysokie nóżki metalowe oraz taśma zamkowa w kolorze złotym lub czarnym (proszę o wpisanie w uwagach do zamówienia wybrany kolor). Sofa Kenzo została wykonana z najwyższej jakości materiałów gwarantujących trwałość i wysoką jakość użytkowania. Prócz oczywistych walorów estetycznych sofa posiada również funkcję spania. Po rozłożeniu jej powierzchnia to 160x200.
Sofa MIWA trzyosobowa marki TADAO
5.100,00
Sofa dwuosobowa Miwa , marki TADAO, która nie tylko zachwyca nowoczesnym designem ale również niespotykaną wygodą. Wypełnienie siedziska sofy to 12-centymetrowa pianka wysokoelastyczna HR 30 w siedzisku oraz wzmocnione pasy gumowe tkane, luźne poduszki wypełnione zostały natomiast w 60% gęsim pierzem. Oparcie to bonel + pianka. Nóżki metalowe w kolorze złotym lub czarnym (proszę o wpisanie w uwagach do zamówienia wybrany kolor). Sofa Miwa została wykonana z najwyższej jakości materiałów gwarantujących trwałość i wysoką jakość użytkowania. Prócz oczywistych walorów estetycznych sofa posiada również funkcję spania. Po rozłożeniu jej powierzchnia to 160x200. Ozdobne marszczenia tkaniny są dostępne tylko przy wyborze tkaniny Magic Deluxe (w tej opcji kanapa jest wykonana w połączeniu gładkiej Magic Velvet + Magic Deluxe z przeszyciami). W pozostałych tkaninach tapicerka w całości jest gładka.