Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Fotel ANDO marki TADAO
2.700,00
Elegancki fotel ANDO, marki TADAO, firmy Remorse, który nie tylko zachwyca ponadczasowym, uniwersalnym designem ale również niespotykaną wygodą. Wypełnienie fotela to pianka wysokoelastyczna w siedzisku, luźne poduszki wypełnione zostały natomiast gęsim pierzem. Wysokie nóżki metalowe w kolorze złotym lub czarnym. Fotel Ando został wykonany z najwyższej jakości materiałów gwarantujących trwałość i wysoką jakość użytkowania.Istnieje możliwość zmiany szerokości fotela lub boczków po wcześniejszym zgłoszeniu i wycenie. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia zmian.
Fotel KENZO marki TADAO
2.862,00
Stylowy fotel KENZO, marki TADAO, firmy Remorse, która nie tylko zachwyca ponadczasowym, uniwersalnym designem ale również niespotykaną wygodą. Wypełnienie fotela to pianka wysokoelastyczna w siedzisku, luźne poduszki wypełnione zostały natomiast gęsim pierzem. Wysokie nóżki metalowe w kolorze złotym lub czarnym. Fotel Kenzo został wykonany z najwyższej jakości materiałów gwarantujących trwałość i wysoką jakość użytkowania.
0 dni 00 godz 00 min 00 sc
Fotel MIWA marki TADAO
2.790,00
Fotel Miwa , marki TADAO, który nie tylko zachwyca nowoczesnym designem ale również niespotykaną wygodą. Wypełnienie siedziska sofy pianka wysokoelastyczna HR 30. Nóżki metalowe w kolorze złotym lub czarnym (proszę o wpisanie w uwagach do zamówienia wybrany kolor). Fotel Miwa został wykonana z najwyższej jakości materiałów gwarantujących trwałość i wysoką jakość użytkowania. Ozdobne marszczenia tkaniny są dostępne tylko przy wyborze tkaniny Magic Deluxe (w tej opcji kanapa jest wykonana w połączeniu gładkiej Magic Velvet + Magic Deluxe z przeszyciami). W pozostałych tkaninach tapicerka jest gładka.Istnieje możliwość zmiany szerokości fotela lub boczków po wcześniejszym zgłoszeniu i wycenie. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia zmian.
Fotel TOMOKO marki TADAO
2.322,00
Elegancki fotel Tokomo, który nie tylko zachwyca ponadczasowym, klasycznym designem ale również niespotykaną wygodą. Wypełnienie fotela to pianka wysokoelastyczna i sprężyny faliste z warstwą filcu w siedzisku a oparcie z tej samej pianki oraz pasów elastycznych. Boki z płyty wiórowej zostały obite pianką HR. Do tego posiada wysokie metalowe nóżki. Fotel Tomoko został wykonany z najwyższej jakości materiałów gwarantujących trwałość i wysoką jakość użytkowania: szkielet z drewna bukowego.Wymiary: szerokość 98 cm, wysokość 109 cm, głębokość 93 cm, wysokość siedziska 48 cm, głębokość siedziska 56 cm
Narożnik I KENZO marki TADAO
5.742,00
Narożnik z otomaną KENZO, marki TADAO, która nie tylko zachwyca ponadczasowym, uniwersalnym designem ale również niespotykaną wygodą. Wypełnienie siedziska sofy to pianka wysokoelastyczna HR 30 w siedzisku oraz wzmocnione pasy gumowe tkane, luźne poduszki wypełnione zostały natomiast w 60% gęsim pierzem. Oparcie to bonel + pianka. Wysokie nóżki metalowe oraz taśma zamkowa w kolorze złotym lub czarnym (proszę o wpisanie w uwagach do zamówienia wybrany kolor). Narożnik Kenzo został wykonany z najwyższej jakości materiałów gwarantujących trwałość i wysoką jakość użytkowania. Strony uniwersalne. Prócz oczywistych walorów estetycznych sofa posiada również funkcję spania. Po rozłożeniu jej powierzchnia to aż 160x210cm.Istnieje możliwość zmiany szerokości po wcześniejszym zgłoszeniu i wycenie. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia zmian.
0 dni 00 godz 00 min 00 sc
Narożnik II KENZO marki TADAO
6.390,00
Narożnik KENZO, marki TADAO, który nie tylko zachwyca ponadczasowym, uniwersalnym designem ale również niespotykaną wygodą. Wypełnienie siedziska sofy to pianka wysokoelastyczna HR 30 w siedzisku oraz wzmocnione pasy gumowe tkane, luźne poduszki wypełnione zostały natomiast w 60% gęsim pierzem. Oparcie to bonel + pianka. Wysokie nóżki metalowe oraz taśma zamkowa w kolorze złotym lub czarnym (proszę o wpisanie w uwagach do zamówienia wybrany kolor). Narożnik Kenzo został wykonany z najwyższej jakości materiałów gwarantujących trwałość i wysoką jakość użytkowania. Prócz oczywistych walorów estetycznych sofa posiada również funkcję spania. Po rozłożeniu jej powierzchnia to aż 160x210cm.Istnieje możliwość zmiany szerokości po wcześniejszym zgłoszeniu i wycenie. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia zmian.
0 dni 00 godz 00 min 00 sc
PUFA ANDO marki TADAO
1.125,00
Elegancka pufa tapicerowana ANDO, marki TADAO, firmy Remorse, która nie tylko zachwyca ponadczasowym, uniwersalnym designem ale również niespotykaną wygodą. Wypełnienie pufy to pianka wysokoelastyczna w siedziskuWysokie nóżki metalowe w kolorze złotym lub czarnym. Puf Ando został wykonany z najwyższej jakości materiałów gwarantujących trwałość i wysoką jakość użytkowania.
PUFA KENZO marki TADAO
1.080,00
Duża pufa tapicerowana KENZO, marki TADAO, firmy Remorse, która nie tylko zachwyca ponadczasowym, uniwersalnym designem ale również niespotykaną wygodą. Wypełnienie pufy to pianka wysokoelastyczna w siedzisku. Wysokie nóżki metalowe w kolorze złotym lub czarnym. Pufa Kenzo została wykonana z najwyższej jakości materiałów gwarantujących trwałość i wysoką jakość użytkowania.
0 dni 00 godz 00 min 00 sc
Pufa MIWA marki TADAO
1.242,00
Pufa Miwa , marki TADAO, która nie tylko zachwyca nowoczesnym designem ale również niespotykaną wygodą. Wypełnienie siedziska pufy to pianka wysokoelastyczna HR 30. Nóżki metalowe w kolorze złotym lub czarnym (proszę o wpisanie w uwagach do zamówienia wybrany kolor). Pufa Miwa została wykonana z najwyższej jakości materiałów gwarantujących trwałość i wysoką jakość użytkowania. Ozdobne marszczenia tkaniny są dostępne tylko przy wyborze tkaniny Magic Deluxe (w tej opcji kanapa jest wykonana w połączeniu gładkiej Magic Velvet + Magic Deluxe z przeszyciami). W pozostałych tkaninach tapicerka jest gładka.
Sofa ANDO dwuosobowa marki TADAO
3.510,00
Stylowa sofa dwuosobowa ANDO, marki TADAO, firmy Remorse, która nie tylko zachwyca ponadczasowym, uniwersalnym designem ale również niespotykaną wygodą. Wypełnienie sofy to pianka wysokoelastyczna HR 30 w siedzisku oraz wzmocnione pasy gumowe tkane, luźne poduszki zostały natomiast w 60% wypełnione gęsim pierzem. Wysokie nóżki metalowe w kolorze złotym lub czarnym. Sofa Ando została wykonana z najwyższej jakości materiałów gwarantujących trwałość i wysoką jakość użytkowania.Istnieje możliwość zmiany szerokości sofy lub boczków po wcześniejszym zgłoszeniu i wycenie. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia zmian.
Sofa ANDO trzyosobowa marki TADAO
4.680,00
Wyjątkowa sofa trzyosobowa ANDO, marki TADAO, firmy Remorse, która nie tylko zachwyca ponadczasowym, uniwersalnym designem ale również niespotykaną wygodą. Wypełnienie sofy to pianka wysokoelastyczna HR 30 w siedzisku oraz wzmocnione pasy gumowe tkane, luźne poduszki zostały natomiast w 60% wypełnione gęsim pierzem. Wysokie nóżki metalowe w kolorze złotym lub czarnym. Sofa Ando została wykonana z najwyższej jakości materiałów gwarantujących trwałość i wysoką jakość użytkowania.Istnieje możliwość zmiany szerokości sofy lub boczków po wcześniejszym zgłoszeniu i wycenie. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia zmian.
Sofa KENZO dwuosobowa marki TADAO
4.230,00
Sofa dwuosobowa KENZO, marki TADAO, która nie tylko zachwyca ponadczasowym, uniwersalnym designem ale również niespotykaną wygodą. Wypełnienie siedziska sofy to pianka wysokoelastyczna HR 30 w siedzisku oraz wzmocnione pasy gumowe tkane, luźne poduszki wypełnione zostały natomiast w 60% gęsim pierzem. Oparcie to bonel + pianka. Wysokie nóżki metalowe oraz taśma zamkowa w kolorze złotym lub czarnym (proszę o wpisanie w uwagach do zamówienia wybrany kolor). Sofa Kenzo została wykonana z najwyższej jakości materiałów gwarantujących trwałość i wysoką jakość użytkowania.Istnieje możliwość zmiany szerokości kanapy po wcześniejszym zgłoszeniu i wycenie. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia zmian.
0 dni 00 godz 00 min 00 sc
Sofa KENZO trzyosobowa marki TADAO
4.815,00
Sofa dwuosobowa KENZO, marki TADAO, która nie tylko zachwyca ponadczasowym, uniwersalnym designem ale również niespotykaną wygodą. Wypełnienie siedziska sofy to pianka wysokoelastyczna HR 30 w siedzisku oraz wzmocnione pasy gumowe tkane, luźne poduszki wypełnione zostały natomiast w 60% gęsim pierzem. Oparcie to bonel + pianka. Wysokie nóżki metalowe oraz taśma zamkowa w kolorze złotym lub czarnym (proszę o wpisanie w uwagach do zamówienia wybrany kolor). Sofa Kenzo została wykonana z najwyższej jakości materiałów gwarantujących trwałość i wysoką jakość użytkowania. Prócz oczywistych walorów estetycznych sofa posiada również funkcję spania. Po rozłożeniu jej powierzchnia to 160x200.Istnieje możliwość zmiany szerokości sofy po wcześniejszym zgłoszeniu i wycenie. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia zmian.
0 dni 00 godz 00 min 00 sc
Sofa MIWA trzyosobowa marki TADAO
4.725,00
Sofa dwuosobowa Miwa , marki TADAO, która nie tylko zachwyca nowoczesnym designem ale również niespotykaną wygodą. Wypełnienie siedziska sofy to 12-centymetrowa pianka wysokoelastyczna HR 30 w siedzisku oraz wzmocnione pasy gumowe tkane, luźne poduszki wypełnione zostały natomiast w 60% gęsim pierzem. Oparcie to bonel + pianka. Nóżki metalowe w kolorze złotym lub czarnym (proszę o wpisanie w uwagach do zamówienia wybrany kolor). Sofa Miwa została wykonana z najwyższej jakości materiałów gwarantujących trwałość i wysoką jakość użytkowania. Prócz oczywistych walorów estetycznych sofa posiada również funkcję spania. Po rozłożeniu jej powierzchnia to 160x200.Istnieje możliwość zmiany szerokości fotela lub boczków po wcześniejszym zgłoszeniu i wycenie. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia zmian.Ozdobne marszczenia tkaniny są dostępne tylko przy wyborze tkaniny Magic Deluxe (w tej opcji kanapa jest wykonana w połączeniu gładkiej Magic Velvet + Magic Deluxe z przeszyciami). W pozostałych tkaninach tapicerka w całości jest gładka.
Sofa YUUKO dwuosobowa
4.482,00
Sofa dwuosobowa Yuuko, marki TADAO, która nie tylko zachwyca ponadczasowym, uniwersalnym designem ale również niespotykaną wygodą. Wypełnienie siedziska sofy to pianka wysokoelastyczna HR 30 oraz podwójne sprężynowanie: - bonell typu pocket (kieszeniowy) - sprężyna falista Na oparcie składają się pasy tapicerskie, bonell oraz pianka wysokoelastyczna HR. Nóżki drewniane. Boki wykonane z płyty wiórowej, listwy bukowej, kartonu tapicerskiego oraz pianki 3 cm. Poduchy oparciowe mają w wypełnieniu 60% pierza kaczo-gęsiego. Yuuko została wykonana z najwyższej jakości materiałów gwarantujących trwałość i wysoką jakość użytkowania. Sofę można rozłożyć, powierzchnia spania to 168x200 cm.Istnieje możliwość zmiany szerokości sofy lub boczków po wcześniejszym zgłoszeniu i wycenie. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia zmian.
0 dni 00 godz 00 min 00 sc
YUUKO moduł – boczek do sofy
531,00
Zamiast wybierać sofę z tych zaproponowanych możesz stworzyć swoją własną wersję. Wybierz odpowiednie moduły by otrzymać sofę mniejszą lub większą, albo nawet narożnik. Następnie dobierz tapicerkę i gotowe.Moduł 2 Yuuko - boczek. Boki wykonane z płyty wiórowej, listwy bukowej, kartonu tapicerskiego oraz pianki 3 cm. Yuuko została wykonana z najwyższej jakości materiałów gwarantujących trwałość i wysoką jakość użytkowania.Cena dotyczy tylko pojedynczego modułu.Istnieje możliwość zmiany szerokości po wcześniejszym zgłoszeniu i wycenie. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia zmian.
0 dni 00 godz 00 min 00 sc
YUUKO moduł 1 do sofy
1.710,00
Zamiast wybierać sofę z tych zaproponowanych możesz stworzyć swoją własną wersję. Wybierz odpowiednie moduły by otrzymać sofę mniejszą lub większą, albo nawet narożnik. Następnie dobierz tapicerkę i gotowe.Moduł 1 Yuuko - siedzisko. Wypełnienie siedziska sofy to pianka wysokoelastyczna HR 30 oraz podwójne sprężynowanie: - bonell typu pocket (kieszeniowy) - sprężyna falista Na oparcie składają się pasy tapicerskie, bonell oraz pianka wysokoelastyczna HR. Nóżki drewniane. Boki wykonane z płyty wiórowej, listwy bukowej, kartonu tapicerskiego oraz pianki 3 cm. Poduchy oparciowe mają w wypełnieniu 60% pierza kaczo-gęsiego. Yuuko została wykonana z najwyższej jakości materiałów gwarantujących trwałość i wysoką jakość użytkowania.Cena dotyczy tylko pojedynczego modułu.Istnieje możliwość zmiany szerokości po wcześniejszym zgłoszeniu i wycenie. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia zmian.
0 dni 00 godz 00 min 00 sc
YUUKO moduł do narożnika
2.142,00
Zamiast wybierać sofę z tych zaproponowanych możesz stworzyć swoją własną wersję. Wybierz odpowiednie moduły by otrzymać sofę mniejszą lub większą, albo nawet narożnik. Następnie dobierz tapicerkę i gotowe.Moduł 2 Yuuko - narożnik. Wypełnienie siedziska sofy to pianka wysokoelastyczna HR 30 oraz podwójne sprężynowanie: - bonell typu pocket (kieszeniowy) - sprężyna falista Na oparcie składają się pasy tapicerskie, bonell oraz pianka wysokoelastyczna HR. Nóżki drewniane. Boki wykonane z płyty wiórowej, listwy bukowej, kartonu tapicerskiego oraz pianki 3 cm. Poduchy oparciowe mają w wypełnieniu 60% pierza kaczo-gęsiego. Yuuko została wykonana z najwyższej jakości materiałów gwarantujących trwałość i wysoką jakość użytkowania.Cena dotyczy tylko pojedynczego modułu.Istnieje możliwość zmiany szerokości po wcześniejszym zgłoszeniu i wycenie. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia zmian.
0 dni 00 godz 00 min 00 sc