Wyświetlanie 1–24 z 29 wyników

Komoda – CARO 23
539,00

FRONT I KORPUS

Sonoma jasna
Sonoma Jasna Komoda CARO 23 w kolorze Sonoma Jasna to nowoczesny mebel z przestronnymi półkami. Wykonana z płyty laminowanej, odporna na zarysowania i wilgoć, idealna do każdego wnętrza.
Komoda – CARO 24
789,00

FRONT I KORPUS

Sonoma jasna
Sonoma Jasna Komoda CARO 24 w kolorze Sonoma Jasna to nowoczesny mebel z przestronnymi półkami. Wykonana z płyty laminowanej, odporna na zarysowania i wilgoć, idealna do każdego wnętrza.
Komoda – CARO 25
839,00

FRONT I KORPUS

Sonoma jasna
Sonoma Jasna Komoda CARO 25 w kolorze Sonoma Jasna to nowoczesny mebel z przestronnymi półkami. Wykonana z płyty laminowanej, odporna na zarysowania i wilgoć, idealna do każdego wnętrza.
Lustro – CARO 26
179,00

KORPUS

Sonoma jasna
Sonoma Jasna Lustro CARO 26 w kolorze Sonoma Jasna to nowoczesny i stylowy dodatek do wnętrza, wykonany z odpornej na zarysowania płyty laminowanej, z trwałym obrzeżem ABS. Wymiary: 65x50x2 cm.
SOPHIE 18 WIESZAK
179,00
Wieszak Sophie 18 w kolorze Cashmere to stylowy i funkcjonalny element wyposażenia, wykonany z wysokiej jakości materiałów, który dodaje ciepła i elegancji wnętrzom, idealnie sprawdzając się w przedpokoju, sypialni czy garderobie.
SOPHIE 19 WIESZAK
239,00
Wieszak Sophie 19 w kolorze Cashmere to elegancki i funkcjonalny element wyposażenia, wykonany z wysokiej jakości materiałów, który doskonale sprawdzi się w przedpokoju, sypialni czy garderobie, wprowadzając ciepło i styl do każdego wnętrza.
SOPHIE 20 WIESZAK TAPICEROWANY
339,00
Wieszak tapicerowany Sophie 20 w kolorze Cashmere Welur to elegancki i funkcjonalny element dekoracyjny z miękką, aksamitną tapicerką, idealnie komponujący się z różnymi stylami wnętrz, zapewniając trwałość, stabilność i stylowy akcent.  
Szafa – CARO 16
519,00

FRONT I KORPUS

Sonoma jasna
Sonoma Jasna Szafa CARO 16 w kolorze Sonoma Jasna to nowoczesny mebel z przestronnymi półkami i drążkiem na ubrania. Wykonana z płyty laminowanej, odporna na zarysowania i wilgoć, idealna do każdego wnętrza.
Szafa – CARO 22
869,00

FRONT I KORPUS

Sonoma jasna
Sonoma Jasna Szafa CARO 22 w kolorze Sonoma Jasna to nowoczesny mebel z przestronnymi półkami i drążkiem na ubrania. Wykonana z płyty laminowanej, odporna na zarysowania i wilgoć, idealna do każdego wnętrza.
Szafka Na Buty – CARO 01
339,00

FRONT I KORPUS

Sonoma jasna
Sonoma Jasna Szafka na buty CARO 01 w kolorze Sonoma Jasna to nowoczesny mebel z przestronnym wnętrzem. Solidna konstrukcja i estetyczne wykończenie sprawiają, że jest idealna do każdego przedpokoju.
Szafka Na Buty – CARO 02
379,00

FRONT I KORPUS

Sonoma jasna
Sonoma Jasna Szafka na buty CARO 02 w kolorze Sonoma Jasna to nowoczesny mebel z przestronnym wnętrzem. Solidna konstrukcja i estetyczne wykończenie sprawiają, że jest idealna do każdego przedpokoju.
Szafka Na Buty – CARO 03
419,00

FRONT I KORPUS

Sonoma jasna
Sonoma Jasna Szafka na buty CARO 03 w kolorze Sonoma Jasna to nowoczesny mebel z przestronnym wnętrzem. Solidna konstrukcja i estetyczne wykończenie sprawiają, że jest idealna do każdego przedpokoju.
Szafka Na Buty – CARO 04
409,00

FRONT I KORPUS

Sonoma jasna
Sonoma Jasna Szafka na buty CARO 04 w kolorze Sonoma Jasna to nowoczesny mebel z przestronnym wnętrzem. Solidna konstrukcja i estetyczne wykończenie sprawiają, że jest idealna do każdego przedpokoju.
Szafka Na Buty – CARO 05
459,00

FRONT I KORPUS

Sonoma jasna
Sonoma Jasna Szafka na buty CARO 05 w kolorze Sonoma Jasna to nowoczesny mebel z przestronnym wnętrzem. Solidna konstrukcja i estetyczne wykończenie sprawiają, że jest idealna do każdego przedpokoju.
Szafka Na Buty – CARO 06
559,00

FRONT I KORPUS

Sonoma jasna
Sonoma Jasna Szafka na buty CARO 06 w kolorze Sonoma Jasna to nowoczesny mebel z przestronnym wnętrzem. Solidna konstrukcja i estetyczne wykończenie sprawiają, że jest idealna do każdego przedpokoju.
Szafka Na Buty – CARO 07
459,00

FRONT I KORPUS

Sonoma jasna
Sonoma Jasna Szafka na buty CARO 07 w kolorze Sonoma Jasna to nowoczesny mebel z przestronnym wnętrzem. Solidna konstrukcja i estetyczne wykończenie sprawiają, że jest idealna do każdego przedpokoju.
Szafka Na Buty – CARO 08
559,00

FRONT I KORPUS

Sonoma jasna
Sonoma Jasna Szafka na buty CARO 08 w kolorze Sonoma Jasna to nowoczesny mebel z przestronnym wnętrzem. Solidna konstrukcja i estetyczne wykończenie sprawiają, że jest idealna do każdego przedpokoju.
Szafka Na Buty – CARO 09
449,00

FRONT I KORPUS

Sonoma jasna
Sonoma Jasna Szafka na buty CARO 09 w kolorze Sonoma Jasna to nowoczesny mebel z przestronnym wnętrzem. Solidna konstrukcja i estetyczne wykończenie sprawiają, że jest idealna do każdego przedpokoju.
Szafka Na Buty – CARO 10
559,00

FRONT I KORPUS

Sonoma jasna
Sonoma Jasna Szafka na buty CARO 10 w kolorze Sonoma Jasna to nowoczesny mebel z przestronnym wnętrzem. Solidna konstrukcja i estetyczne wykończenie sprawiają, że jest idealna do każdego przedpokoju.
Szafka Na Buty – CARO 11
809,00

FRONT I KORPUS

Sonoma jasna
Sonoma Jasna Szafka na buty CARO 11 w kolorze Sonoma Jasna to nowoczesny mebel z przestronnym wnętrzem. Solidna konstrukcja i estetyczne wykończenie sprawiają, że jest idealna do każdego przedpokoju.
Szafka Na Buty – CARO 12
529,00

FRONT I KORPUS

Sonoma jasna
Sonoma Jasna Szafka na buty CARO 12 w kolorze Sonoma Jasna to nowoczesny mebel z przestronnym wnętrzem. Solidna konstrukcja i estetyczne wykończenie sprawiają, że jest idealna do każdego przedpokoju.
Szafka Na Buty – CARO 13
699,00

FRONT I KORPUS

Sonoma jasna
Sonoma Jasna Szafka na buty CARO 13 w kolorze Sonoma Jasna to nowoczesny mebel z przestronnym wnętrzem. Solidna konstrukcja i estetyczne wykończenie sprawiają, że jest idealna do każdego przedpokoju.
Szafka Na Buty – CARO 14
609,00

FRONT I KORPUS

Sonoma jasna
Sonoma Jasna Szafka na buty CARO 14 w kolorze Sonoma Jasna to nowoczesny mebel z przestronnym wnętrzem. Solidna konstrukcja i estetyczne wykończenie sprawiają, że jest idealna do każdego przedpokoju.
Szafka Na Buty – CARO 15
719,00

FRONT I KORPUS

Sonoma jasna
Sonoma Jasna Szafka na buty CARO 15 w kolorze Sonoma Jasna to nowoczesny mebel z przestronnym wnętrzem. Solidna konstrukcja i estetyczne wykończenie sprawiają, że jest idealna do każdego przedpokoju.