Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Kolekcja SOPHIE komoda 05 cashmere
989,00
Komoda z kolekcji Sophie to idealne rozwiązanie do eleganckiego i modnego salonu lub ciekawej sypialni. Po jednej stronie znajdują się praktyczne szuflady, po drugiej półki za drzwiami. W ten sposób pomieścisz różnorodne potrzebne rzeczy w zorganizowany sposób. Modne frezowanie dodaje całości charakteru co łagodzi delikatny odcień koloru kaszmirowego. Drzwi z cichym domykiem, pełen wysów szuflad, obrzeża oklejone ABS. Więcej informacji poniżej.  
Kolekcja SOPHIE komoda duża 04 cashmere
1.219,00
Duża komoda z kolekcji Sophie to idealne rozwiązanie do eleganckiego i modnego salonu lub ciekawej sypialni. Po jednej stronie znajdują się praktyczne szuflady, po drugiej półki za drzwiami. W ten sposób pomieścisz różnorodne potrzebne rzeczy w zorganizowany sposób. Modne frezowanie dodaje całości charakteru co łagodzi delikatny odcień koloru kaszmirowego. Drzwi z cichym domykiem, pełen wysów szuflad, obrzeża oklejone ABS. Więcej informacji poniżej.  
Kolekcja SOPHIE półka 9 cashmere
219,00
Półka wisząca z kolekcji Sophie to idealne rozwiązanie do eleganckiego i modnego salonu lub gabinetu. Można na niej poukłada książki lub Obrzeża oklejone ABS. Więcej informacji poniżej.  
Kolekcja SOPHIE stolik 10 cashmere
559,00
Stolik kawowy z kolekcji Sophie to idealne rozwiązanie do eleganckiego i modnego pokoju gościnnego. Posiada jedną praktyczną szufladę, w której schowasz niezbędne drobiazgi lub piloty. Do tego 2 półki o różnych wielkościach. Modne frezowanie dodaje całości charakteru co łagodzi delikatny odcień koloru kaszmirowego. Szuflada z pełnym wysuwem, obrzeża oklejone ABS. Więcej informacji poniżej.  
Kolekcja SOPHIE szafa 01 cashmere
1.179,00
Szafa z kolekcji Sophie to idealne rozwiązanie do eleganckiej i modnej sypialni. Szafa została wyposażona w drążek na wieszaki oraz wewnętrzny półki, które umożliwiają skuteczne przechowywanie różnych rodzajów ubrań i akcesoriów. Dzięki temu wszystko będzie poukładane i łatwo dostępne. Modne frezowanie dodaje całości charakteru co łagodzi delikatny odcień koloru kaszmirowego. Drzwi z cichym domykiem, obrzeża oklejone ABS. Więcej informacji poniżej.  
Kolekcja SOPHIE szafka nocna 07 cashmere
389,00
Szafka nocna z kolekcji Sophie to idealne rozwiązanie do eleganckiej i modnej sypialni. Posiada jedną praktyczną szufladę, w której schowasz niezbędne drobiazgi i półkę. A na blacie z łatwością zmieścisz lampkę nocną i książkę odłożoną po wieczornym czytaniu. Modne frezowanie dodaje całości charakteru co łagodzi delikatny odcień koloru kaszmirowego. Drzwi z cichym domykiem, szuflada z pełnym wysuwem, obrzeża oklejone ABS. Więcej informacji poniżej.  
Kolekcja SOPHIE szafka RTV 06 cashmere
699,00
Szafka RTV z kolekcji Sophie to idealne rozwiązanie do eleganckiego i modnego salonu. Po bokach znajdują się zamknięte półki, natomiast na środku otwarte. To idealny mebel do ustawienia konsoli i przechowywania padów, pilotów, gazet czy innych akcesoriów.  W ten sposób pomieścisz różnorodne potrzebne rzeczy w zorganizowany sposób. Modne frezowanie dodaje całości charakteru co łagodzi delikatny odcień koloru kaszmirowego. Drzwi z cichym domykiem, obrzeża oklejone ABS. Więcej informacji poniżej.  
Kolekcja SOPHIE toaletka 08 cashmere
449,00
Toaletka z kolekcji Sophie to idealne rozwiązanie do eleganckiej i modnej sypialni. Posiada jedną praktyczną szufladę, w której schowasz niezbędne drobiazgi. A na blacie z łatwością zmieścisz kosmetyki lub szkatułkę. Modne frezowanie dodaje całości charakteru co łagodzi delikatny odcień koloru kaszmirowego. Szuflada z pełnym wysuwem, obrzeża oklejone ABS. Więcej informacji poniżej.  
Kolekcja SOPHIE witryna 02 cashmere
989,00
Witryna z kolekcji Sophie to idealne rozwiązanie do eleganckiego i modnego salonu. Za przeszklonymi drzwiami możesz wyeksponować ulubione dekoracje, a w dolnej części ukryć inne potrzebne drobiazgi. Modne frezowanie dodaje całości charakteru co łagodzi delikatny odcień koloru kaszmirowego. Drzwi z cichym domykiem, obrzeża oklejone ABS. Oświetlenie dołączone w standardzie. Szklane półki wykonane z hartowanego szkła. Więcej informacji poniżej.  
Kolekcja SOPHIE witryna niska 03 cashmere
1.189,00
Witryna niska z kolekcji Sophie to idealne rozwiązanie do eleganckiego i modnego salonu. Za przeszklonymi drzwiami możesz wyeksponować ulubione dekoracje, a w dolnej części ukryć inne potrzebne drobiazgi. Modne frezowanie dodaje całości charakteru co łagodzi delikatny odcień koloru kaszmirowego. Drzwi z cichym domykiem, obrzeża oklejone ABS. Oświetlenie dołączone w standardzie. Szklane półki wykonane z hartowanego szkła. Więcej informacji poniżej.