Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Garderoba GR703. Kolekcja RUSTIKAL
2.140,00
Wykonana z woskowanego drewna sosnowego garderoba GR703 z lustrem, to funkcjonalny mebel do twojego przedpokoju. Duża ilość wieszaków oraz szafka stanowią idealne miejsce na przechowywanie wierzchniej odzieży oraz butów. Ozdobne, metalowe uchwyty i zawiasy zostały wykonane ręcznie z efektem postarzenia. Garderoba została pokryta naturalnym woskiem pszczelim, tworzącym warstwę zabezpieczającą przed wilgocią i pielęgnującą drewno. Wosk pszczeli to produkt naturalny, z właściwościami antystatycznymi – na powierzchni mebli osadza się mniejsza ilość kurzu.
Garderoba GR704. Kolekcja RUSTIKAL
3.249,00
Wykonana z woskowanego drewna sosnowego duża garderoba GR704 z szafą, to funkcjonalny mebel do twojego przedpokoju. Duża ilość wieszaków oraz szafa z drążkiem stanowią idealne miejsce na przechowywanie wierzchniej odzieży a buty schowamy do pojemnej szafki. Ozdobne, metalowe uchwyty i zawiasy zostały wykonane ręcznie z efektem postarzenia. Garderoba została pokryta naturalnym woskiem pszczelim, tworzącym warstwę zabezpieczającą przed wilgocią i pielęgnującą drewno. Wosk pszczeli to produkt naturalny, z właściwościami antystatycznymi – na powierzchni mebli osadza się mniejsza ilość kurzu.
Kolekcja CALI garderoba
1.119,00
Garderoba do przedpokoju z kolekcji Cali.  Kolor wybarwienia szafki dąb aristan. Posiada wygodne tapicerowane siedzisko, dwie szuflady oraz półki na buty. Na drzwiach niedużej szafy jest lustro. Ale elementem, obok którego nikt nie przejdzie obojętny to najmodniejsze w tym sezonie lamele na czarnym panelu obok wieszaków. Mebel nadaje się idealnie do loftowych pomieszczeń, gdzie przedpokój łączy się z pokojem gościnnym.
Kolekcja FUTURA lustro FU-24 (wyprzedaż ostatnich sztuk)
Original price was: 263,35zł.Current price is: 229,00zł.
Lustro do przedpokoju FU-24 z kolekcji FUTURA. Szerokość lustra 60 cm. Brak ram sprawia, że lustro jest uniwersalne i łatwo dopasuje się do różnych stylów wnętrza. Lustro dostępne z wysyłką w 48H. UWAGA: Warunkiem dostawy w 48h jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja FUTURA szafka na buty FU-22 biały połysk (wyprzedaż ostatnich sztuk)
Original price was: 562,35zł.Current price is: 489,00zł.
Szafka na buty FU-22 z kolekcji FUTURA w białym połysku. Szerokość szafki 60 cm. Szafka na buty wyposażona w dwie  komory. Na froncie i korpusie dominuje biel połączona z jasnym kolorem drewna na blacie i cokole. Szafka posiada obniżony blat. Wykonana z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS. Fronty wykonano z płyty MDF. Szafka dostępna z wysyłką w 48H. UWAGA: Warunkiem dostawy w 48h jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja JARSTOL garderoba BIS biała
639,00
Konsola do przedpokoju w kolorze biały alpejski. Posiada trzy wieszaki na kurtki. Poniżej szafka na buty z przegrodą. Po lewej stronie szafa z dwiema półkami  i wysuwanym wieszakiem oraz  drzwiami z lustrem. Garderoba dostępna jest w pięciu wybarwieniach.  
Kolekcja JARSTOL garderoba BIS kraft złoty
639,00
Konsola do przedpokoju w kolorze kraft złoty. Posiada trzy wieszaki na kurtki. Poniżej szafka na buty z przegrodą. Po lewej stronie szafa z dwiema półkami  i wysuwanym wieszakiem oraz  drzwiami z lustrem. Garderoba dostępna jest w pięciu wybarwieniach.  
Kolekcja JARSTOL garderoba BIS kraft złoty i biały
639,00
Konsola do przedpokoju w kolorze kraft złoty połączony z białym alpejskim. Posiada trzy wieszaki na kurtki. Poniżej szafka na buty z przegrodą. Po lewej stronie szafa z dwiema półkami  i wysuwanym wieszakiem oraz  drzwiami z lustrem. Garderoba dostępna jest w pięciu wybarwieniach.  
Kolekcja JARSTOL garderoba BIS sonoma
639,00
Konsola do przedpokoju w kolorze dąb sonoma. Posiada trzy wieszaki na kurtki. Poniżej szafka na buty z przegrodą. Po lewej stronie szafa z dwiema półkami  i wysuwanym wieszakiem oraz  drzwiami z lustrem. Garderoba dostępna jest w pięciu wybarwieniach.  
Kolekcja JARSTOL garderoba BIS sonoma z białym
639,00
Konsola do przedpokoju w kolorze dąb sonoma połaczonym z białym alpejskim. Posiada trzy wieszaki na kurtki. Poniżej szafka na buty z przegrodą. Po lewej stronie szafa z dwiema półkami  i wysuwanym wieszakiem oraz  drzwiami z lustrem. Garderoba dostępna jest w pięciu wybarwieniach.  
Kolekcja JARSTOL garderoba LUX
559,00
Konsola do przedpokoju LUX. Posiada trzy wieszaki na kurtki. Poniżej szuflada i mała szafka na buty. Po lewej stronie szafa z dwiema półkami  i wysuwanym wieszakiem oraz  drzwiami z lustrem. Garderoba dostępna jest w dwóch wybarwieniach korpusu: dąb sonoma i dąb truflowy. Fronty dostępne w wybarwieniu dąb sonoma i dąb truflowy oraz biały.
Kolekcja MILO garderoba
599,00
Garderoba do przedpokoju z kolekcji Milo.  Kolor wybarwienia szafki do wyboru: w całości dąb artistan lub połączenie dębu artisan z matową czernią. Na drzwiach niedużej szafy jest lustro. Ale elementem, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie to najmodniejsze w tym sezonie lamele z boku garderoby zamiast jednej ze ścian. Posiada również metalowy drążek do powieszenia ubrań a poniżej małą szafkę. Mebel nadaje się idealnie do loftowych pomieszczeń, gdzie przedpokój łączy się z pokojem gościnnym. Strony uniwersalne, lamele mogą być po prawej lub lewej stronie. Uchwyt i wieszak w kolorze czarnym wykonane z metalu. Wymiary: szerokość 100 cm, wysokość 189,4 cm, głębokość 33 cm.
  • płyta – laminowana płyta meblowa
  • obrzeże – okleina PCV
  • tył szafy – płyta HDF
Kolekcja QUANT komoda QG-02 dąb artisan
Original price was: 909,00zł.Current price is: 849,00zł.
Komoda QG-02 z kolekcji QUANT w kolorze dąb artisan. Połączenie drewna z czarną ramą nadaje jej eleganckiego industrialnego wyglądu. Komoda posiada wygodne szafki oraz praktyczną półkę. Oświetlenie ledowe w komplecie. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS. Uchwyty metalowe. Idealna do przedpokoju lub małej sypialni. Szerokość: 92 cm, wysokość 113 cm, głębokość: 40 cm.