Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Duży narożnik ELIZ z funkcją spania beżowy
2.459,00
Eliz to narożnik z funkcją spania. Posiada metalowe stopki. Łatwe rozkładanie typu Eurobook ułatwia codzienne użytkowanie. Wypełnienie na bazie sprężyny falistej i wysokoelastycznej pianki poliuretanowej. Poduszki wypełnione formatką z pianki. Rama wykonana z drewna sosnowego i płyty meblowej. Dostępny w jednym kolorze tkaniny Bali 08- beżowym.  
Narożnik PRIMO z funkcją spania
4.399,00
Primo to duży narożnik z funkcją spania i regulowanymi zagłówkami. Posiada plastikowe stopki. Łatwe rozkładanie typu wózek ułatwia codzienne użytkowanie. Wypełnienie na bazie sprężyny falistej z pianką poliuratenową. Poduszki wypełnione formatką z pianki. Rama wykonana z drewna sosnowego i płyty meblowej. Dostępny w dwóch kolorach: Gusto 82 - szary lub Fresh 11 W uwagach proszę wpisać kolor i stronę narożnika.
Sofa INFINITE z funkcją spania niebieska
2.499,00
Infinite to 3-osobowa sofa z ozdobnymi boczkami. Posiada stopki z drewna i pojemnik na pościel. Łatwe rozkładanie z mechanizmem DL ułatwia codzienne użytkowanie. Wypełnienie na bazie sprężyn bonelowych z pianką T30/ T25. Poduszki wypełnione formatką z pianki i ozdobione eleganckim przeszyciem. Rama wykonana z drewna sosnowego. Dostępna w jednym kolorze tkaniny Monolith 77- niebieski. Jest to elegancka i miła w dotyku tkanina typu plusz.
Sofa INFINITE z funkcją spania szara
2.499,00
Infinite to 3-osobowa sofa z ozdobnymi boczkami. Posiada stopki z drewna i pojemnik na pościel. Łatwe rozkładanie z mechanizmem DL ułatwia codzienne użytkowanie. Wypełnienie na bazie sprężyn bonelowych z pianką T30/ T25. Poduszki wypełnione formatką z pianki i ozdobione eleganckim przeszyciem. Rama wykonana z drewna sosnowego. Dostępna w jednym kolorze tkaniny Monolith 84 - jasnoszary. Jest to elegancka i miła w dotyku tkanina typu plusz.
Sofa LUX z funkcją spania dwukolorowa
1.799,00
LUX to 3-osobowa sofa bez boczków. Posiada stopki plastikowe i pojemnik na pościel. Łatwe rozkładanie z mechanizmem DL ułatwia codzienne użytkowanie. Wypełnienie na bazie sprężyn falistych z pianką T 27/37. Poduszki wypełnione formatką z pianki T 22, wykończenie z ozdobnym szyciem. Rama wykonana z drewna sosnowego. Dostępna w połączeniu dwóch odcieni szarości tkaniny Soro 90 i 97. Jest to gruba i wytrzymała tkanina typu welur.
Sofa LUX z funkcją spania szara
1.799,00
LUX to 3-osobowa sofa bez boczków. Posiada stopki plastikowe i pojemnik na pościel. Łatwe rozkładanie z mechanizmem DL ułatwia codzienne użytkowanie. Wypełnienie na bazie sprężyn falistych z pianką T 27/37. Poduszki wypełnione formatką z pianki T 22, wykończenie z ozdobnym szyciem. Rama wykonana z drewna sosnowego. Dostępna w odcieniu szarości tkaniny Kronos 22. Jest to miękka i wytrzymała tkanina pluszowa z efektem delikatnego mienienia i cieniowania.
Sofa VELGE z funkcją spania turkusowo-zielona
2.499,00
VELGE to 3-osobowa sofa z ozdobnymi boczkami. Posiada stopki plastikowe i pojemnik na pościel. Łatwe rozkładanie z mechanizmem DL ułatwia codzienne użytkowanie. Wypełnienie na bazie sprężyn falistych z pianką T 30. Poduszki wypełnione pianką ciętą i silikonem. Rama wykonana z drewna sosnowego. Dostępna w jednym kolorze tkaniny Bluvel - 78 turkusowo-zielony. Jest to elegancka tkanina typu velvet, z delikatnym połyskiem.
Wersalka WAZA z funkcją spania szara
1.999,00
WAZA to 3-osobowa wersalka z ozdobnymi pikowaniami na oparciu. Posiada drewniane nóżki w czarnym kolorze i pojemnik na pościel. Łatwe rozkładanie typu clik clack ułatwia codzienne użytkowanie. Wypełnienie na bazie sprężyn bonellowych. Dostępna w jednym kolorze tkaniny Crown- 17 - szary. Tkanina welurowa o wyjątkowej strukturze grubej plecionki. Materiał meblowy przyjemny w dotyku, miękki, odporny na zmechacenie. Gramatura 360 g/m². Odporność na ścieranie 89000 cykli. Skład 92% PES, 8% NY.