Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Duży narożnik ELIZ z funkcją spania beżowy
2.999,00
Eliz to narożnik z funkcją spania. Posiada metalowe stopki. Łatwe rozkładanie typu Eurobook ułatwia codzienne użytkowanie. Wypełnienie na bazie sprężyny falistej i wysokoelastycznej pianki poliuretanowej. Poduszki wypełnione formatką z pianki. Rama wykonana z drewna sosnowego i płyty meblowej. Dostępny w jednym kolorze tkaniny Bali 08- beżowym.  
Kanapa DIONA z funkcją spania beżowa – ostatnie sztuki*
3.449,00
DIONA to wyjątkowa kanapa w turkusowym kolorze, z funkcją spania oraz pojemnikiem na pościel. Dużym atutem kanapy jest jej duża powierzchnia spania wynosząca 168 x 200 cm oraz duża ilość miękkich poduszek. Posiada sprężyny bonellowe, piankę T30 oraz pasy tapicerskie. Obicie sofy to tkanina bardzo miła i przyjemna w dotyku LIVIA 3. Jest to miękka tkanina ze wzorem przypominającym skórę naturalną (efekt tłoczonego wzoru). Materiał tapicerski z walorami tkaniny oddychającej. Dodatkowym atutem tej tkaniny jest to, że jest przyjazna dla zwierząt. Jest to tkanina tapicerska z gatunku welur. Nóżki metalowe o wysokości 10 cm. *Tylko do wyczerpania zapasów. Proszę pytać o dostępność.  
Narożnik PRIMO z funkcją spania
3.499,00
Primo to duży narożnik z funkcją spania i regulowanymi zagłówkami. Posiada plastikowe stopki. Łatwe rozkładanie typu wózek ułatwia codzienne użytkowanie. Wypełnienie na bazie sprężyny falistej z pianką poliuratenową. Poduszki wypełnione formatką z pianki. Rama wykonana z drewna sosnowego i płyty meblowej. Dostępny w dwóch kolorach: Gusto 82 - szary lub Fresh 11 W uwagach proszę wpisać kolor i stronę narożnika.
Sofa American z funkcją spania
1.469,00
American to sofa typu amerykanka idealna do pokoju młodzieżowego. Posiada stopki plastikowe i pojemnik na pościel. Łatwe rozkładanie  ułatwia codzienne użytkowanie. Wypełnienie na bazie sprężyn bonelowych. Poduszki wypełnione gumą piankową. Rama wykonana z drewna i płyty meblowej. Dostępna w jednym kolorze tkaniny Rosto 76- niebieski. Jest to elegancka i miła w dotyku tkanina typu plusz. Poduszki w tkaninie z motywem miejskim.
Sofa American z funkcją spania szara
1.469,00
American to sofa typu amerykanka idealna do pokoju młodzieżowego. Posiada stopki plastikowe i pojemnik na pościel. Łatwe rozkładanie  ułatwia codzienne użytkowanie. Wypełnienie na bazie sprężyn bonelowych. Poduszki wypełnione gumą piankową. Rama wykonana z drewna i płyty meblowej. Dostępna w kolorze tkaniny Lux 5 - jasnoszary. Jest to miękka w dotyku plecionka. Poduszki w tkaninie z motywem z napisami.
Sofa INFINITE z funkcją spania niebieska
2.299,00
Infinite to 3-osobowa sofa z ozdobnymi boczkami. Posiada stopki z drewna i pojemnik na pościel. Łatwe rozkładanie z mechanizmem DL ułatwia codzienne użytkowanie. Wypełnienie na bazie sprężyn bonelowych z pianką T30/ T25. Poduszki wypełnione formatką z pianki i ozdobione eleganckim przeszyciem. Rama wykonana z drewna sosnowego. Dostępna w jednym kolorze tkaniny Monolith 77- niebieski. Jest to elegancka i miła w dotyku tkanina typu plusz.
Sofa INFINITE z funkcją spania szara
2.299,00
Infinite to 3-osobowa sofa z ozdobnymi boczkami. Posiada stopki z drewna i pojemnik na pościel. Łatwe rozkładanie z mechanizmem DL ułatwia codzienne użytkowanie. Wypełnienie na bazie sprężyn bonelowych z pianką T30/ T25. Poduszki wypełnione formatką z pianki i ozdobione eleganckim przeszyciem. Rama wykonana z drewna sosnowego. Dostępna w jednym kolorze tkaniny Monolith 84 - jasnoszary. Jest to elegancka i miła w dotyku tkanina typu plusz.
Sofa LUX z funkcją spania dwukolorowa
1.749,00
LUX to 3-osobowa sofa bez boczków. Posiada stopki plastikowe i pojemnik na pościel. Łatwe rozkładanie z mechanizmem DL ułatwia codzienne użytkowanie. Wypełnienie na bazie sprężyn falistych z pianką T 27/37. Poduszki wypełnione formatką z pianki T 22, wykończenie z ozdobnym szyciem. Rama wykonana z drewna sosnowego. Dostępna w połączeniu dwóch odcieni szarości tkaniny Soro 90 i 97. Jest to gruba i wytrzymała tkanina typu welur.
Sofa LUX z funkcją spania szara
1.749,00
LUX to 3-osobowa sofa bez boczków. Posiada stopki plastikowe i pojemnik na pościel. Łatwe rozkładanie z mechanizmem DL ułatwia codzienne użytkowanie. Wypełnienie na bazie sprężyn falistych z pianką T 27/37. Poduszki wypełnione formatką z pianki T 22, wykończenie z ozdobnym szyciem. Rama wykonana z drewna sosnowego. Dostępna w odcieniu szarości tkaniny Kronos 22. Jest to miękka i wytrzymała tkanina pluszowa z efektem delikatnego mienienia i cieniowania.
Sofa VELGE z funkcją spania butelkowa zieleń
2.199,00
VELGE to 3-osobowa sofa z ozdobnymi boczkami. Posiada stopki plastikowe i pojemnik na pościel. Łatwe rozkładanie z mechanizmem DL ułatwia codzienne użytkowanie. Wypełnienie na bazie sprężyn falistych z pianką T 30. Poduszki wypełnione pianką ciętą i silikonem. Rama wykonana z drewna sosnowego. Dostępna w jednym kolorze tkaniny Bluvel - 78 butelkowa zieleń. Jest to elegancka tkanina typu velvet, z delikatnym połyskiem.
Sofa VELGE z funkcją spania szara
2.199,00
VELGE to 3-osobowa sofa z ozdobnymi boczkami. Posiada stopki plastikowe i pojemnik na pościel. Łatwe rozkładanie z mechanizmem DL ułatwia codzienne użytkowanie. Wypełnienie na bazie sprężyn falistych z pianką T 30. Poduszki wypełnione pianką ciętą i silikonem. Rama wykonana z drewna sosnowego. Dostępna w kolorze tkaniny Bluvel - 14 szarość. Jest to elegancka tkanina typu velvet, z delikatnym połyskiem.
Wersalka WAZA z funkcją spania szara
1.999,00
WAZA to 3-osobowa wersalka z ozdobnymi pikowaniami na oparciu. Posiada drewniane nóżki w czarnym kolorze i pojemnik na pościel. Łatwe rozkładanie typu clik clack ułatwia codzienne użytkowanie. Wypełnienie na bazie sprężyn bonellowych. Dostępna w jednym kolorze tkaniny Crown- 17 - szary. Tkanina welurowa o wyjątkowej strukturze grubej plecionki. Materiał meblowy przyjemny w dotyku, miękki, odporny na zmechacenie. Gramatura 360 g/m². Odporność na ścieranie 89000 cykli. Skład 92% PES, 8% NY.