Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

Kolekcja POK biurko PO-09 szare
489,00
Biurko PO-09 z kolekcji POK w trzech kolorach: jasno i ciemno szarym oraz białym. Szerokość: 120 cm. głębokość: 50 cm, wysokość 75 cm.. Biurko z szafką. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS. Uchwyty z drewna bukowego.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja POK komoda PO-08 szara
649,00
Komoda PO-08 z kolekcji POK w trzech kolorach: jasno i ciemno szarym oraz białym. Szerokość: 100 cm. głębokość: 40 cm, wysokość 90 cm. Komoda z szufladami i otwartą półką. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS. Uchwyty z drewna bukowego.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja POK łóżko PO-13 szare
1.029,00
Pojedyncze łóżko dla dzieci i młodzieży z kolekcji POK w kolorach szarości. W cenie łóżka jest wygodny, bonellowy materac.  Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS. Łóżko możesz skompletować z dwoma rodzajami szuflad: szufladą z dodatkowym materacem i pojemnikiem na pościel (PO-14) albo z głęboką szufladą na pościel (PO-15).   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja POK półka PO-10 szara
309,00
Półka PO-10 z kolekcji POK w trzech kolorach: jasno i ciemno szarym oraz białym. Szerokość: 120 cm. głębokość: 22 cm, wysokość 60 cm. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja POK półka PO-12 szara
149,00
Półka PO-12 z kolekcji POK w kolorach: jasno i ciemno szarym. Szerokość: 90 cm. głębokość: 22 cm, wysokość 20 cm. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja POK regał PO-04 szary
529,00
Regał z szufladą PO-04 z kolekcji POK w trzech kolorach: jasno i ciemno szarym oraz białym. Szerokość: 50 cm. głębokość: 40 cm, wysokość 193 cm. W szafce znajdują się pięć półek i szuflada . Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS. Uchwyty z drewna bukowego.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja POK regał PO-05 szary
869,00
Szafka PO-05 z kolekcji POK w trzech kolorach: jasno i ciemno szarym oraz białym. Szerokość: 100 cm. głębokość: 40 cm, wysokość 163 cm. W szafce znajdują się siedem półek i szuflada . Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS. Uchwyty z drewna bukowego.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja POK szafa narożna 95×95 PO-01 szara
1.199,00
Szafa narożna PO-01 z kolekcji POK w trzech kolorach: jasno i ciemno szarym oraz białym. Szerokość: 95 cm. głębokość: 95 cm, wysokość 193 cm. W garderobie znajdują się dwa drążki oraz regały z półkami. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS. Uchwyty z drewna bukowego.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja POK szafa narożna PO-00L szara
1.509,00
Szafa narożna lewa PO-00L z kolekcji POK w trzech kolorach: jasno i ciemno szarym oraz białym. W garderobie znajdują się dwa drążki oraz regały z półkami. Po otwarciu drzwi automatycznie włącza się energooszczędne oświetlenie szafy. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS. Uchwyty z drewna bukowego.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja POK szafa narożna PO-00P szara
1.509,00
Szafa narożna prawa PO-00P z kolekcji POK w trzech kolorach: jasno i ciemno szarym oraz białym. W garderobie znajdują się dwa drążki oraz regały z półkami. Po otwarciu drzwi automatycznie włącza się energooszczędne oświetlenie szafy. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS. Uchwyty z drewna bukowego.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja POK szafa PO-02 szara
939,00
Szafa PO-02 z kolekcji POK w trzech kolorach: jasno i ciemno szarym oraz białym. Szerokość: 90 cm. głębokość: 50 cm, wysokość 193 cm. W szafie znajdują się drążek oraz półki. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS. Uchwyty z drewna bukowego.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja POK szafka PO-03 szara
589,00
Szafka PO-03 z kolekcji POK w trzech kolorach: jasno i ciemno szarym oraz białym. Szerokość: 50 cm. głębokość: 40 cm, wysokość 193 cm. W szafce znajdują się pięć półek i szuflada . Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS. Uchwyty z drewna bukowego.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja POK szafka PO-06 szary
709,00
Szafka PO-06 z kolekcji POK w trzech kolorach: jasno i ciemno szarym oraz białym. Szerokość: 90 cm. głębokość: 40 cm, wysokość 130 cm. Regał wyposażony w dwoje drzwi oraz otwarte półki. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS. Uchwyty z drewna bukowego.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja POK szafka PO-07 szary
509,00
Szafka PO-07 z kolekcji POK w trzech kolorach: jasno i ciemno szarym oraz białym. Szerokość: 50 cm. głębokość: 40 cm, wysokość 130 cm. Regał wyposażony w drzwi oraz szufladę. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS. Uchwyty z drewna bukowego.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja POK szafka RTV PO-11 szara
499,00
Szafka RTV PO-11 z kolekcji POK w trzech kolorach: jasno i ciemno szarym oraz białym. Szerokość: 100 cm. głębokość: 50 cm, wysokość 41 cm. Szafka z z szufladą. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS. Uchwyty z drewna bukowego.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja POK szuflada do łóżka PO-14 szara
1.079,00
Szuflada na kółkach z materacem piankowym i pojemnikiem na pościel. Do skompletowania z bazą łóżka PO-13 z kolekcji POK.  Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja POK szuflada do łóżka PO-15 szara
409,00
Szuflada na kółkach z pojemnikiem na pościel. Do skompletowania z bazą łóżka PO-13 z kolekcji POK.  Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.