Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

Kolekcja KORA komoda K-10
759,00
Mała komoda K-10 z kolekcji Kora. Komoda z czterema szufladami oraz szafką z jedną półką. Wykończona metalowymi uchwytami. Szafka dostępna w dwóch kolorach do wyboru: jesion jasny lub połączenie kraftu białego ze złotym.
Kolekcja KORA komoda K-15
669,00
Wąska komoda K-15 z kolekcji Kora. Komoda z pięcioma szufladami. Wykończona metalowymi uchwytami. Szafka dostępna w dwóch kolorach do wyboru: jesion jasny lub połączenie kraftu białego ze złotym.
Kolekcja KORA komoda K-6
689,00
Komoda K-6 z kolekcji Kora. Komoda z dwiema szufladami oraz dwudrzwiową szafką z jedną półką. Wykończona metalowymi uchwytami. Szafka dostępna w dwóch kolorach do wyboru: jesion jasny lub połączenie kraftu białego ze złotym.
Kolekcja KORA komoda K-7
949,00
Szeroka komoda K-7 z kolekcji Kora. Komoda z czterema szufladami i szafkami po bokach z jedną półką. Wykończona metalowymi uchwytami. Szafka dostępna w dwóch kolorach do wyboru: jesion jasny lub połączenie kraftu białego ze złotym.
Kolekcja KORA komoda K-9
789,00
Komoda K-9 z kolekcji Kora. Komoda z czterema, szerokimi szufladami oraz szafką z jedną półką. Wykończona metalowymi uchwytami. Szafka dostępna w dwóch kolorach do wyboru: jesion jasny lub połączenie kraftu białego ze złotym.
Kolekcja KORA lustro K-14
289,00
Lustro K-14 z kolekcji Kora. Dostępne w dwóch kolorach do wyboru: jesion jasny lub połączenie kraftu białego ze złotym.
Kolekcja KORA ława K-13
519,00
Ława do salonu K-13 z kolekcji Kora z półkami. Dostępna w dwóch kolorach do wyboru: jesion jasny lub połączenie kraftu białego ze złotym.
Kolekcja KORA półka K-17
159,00
Półka wisząca K-17 z kolekcji Kora. Dostępna w dwóch kolorach do wyboru: jesion jasny lub połączenie kraftu białego ze złotym.
Kolekcja KORA regał K-5
819,00
Regał K-5 z kolekcji Kora. W regale są dwie półki otwarte i szafka dwudrzwiowa z jedną półką. Wykończona metalowymi uchwytami. Szafka dostępna w dwóch kolorach do wyboru: jesion jasny lub połączenie kraftu białego ze złotym.
Kolekcja KORA szafa K-1
819,00
Szafa dwudrzwiowa K-1 z kolekcji Kora. Prosta, duża szafa z metalowymi uchwytami. W szafie jest półka i drążek o długości 76,9 cm. Wykończona metalowymi uchwytami. Szafka dostępna w dwóch kolorach do wyboru: jesion jasny lub połączenie kraftu białego ze złotym. Dodatkowo do szafy można dobrać półki.
Kolekcja KORA szafa K-2
699,00
Szafa jednodrzwiowa K-2 z kolekcji Kora. Prosta, duża szafa z metalowymi uchwytami. W szafie jest półka i drążek o długości 36,6 cm. Wykończona metalowymi uchwytami. Szafka dostępna w dwóch kolorach do wyboru: jesion jasny lub połączenie kraftu białego ze złotym. Dodatkowo do szafy można dobrać półki.
Kolekcja KORA szafka RTV K-11
539,00
Szeroka szafka RTV K-11 z kolekcji Kora. Szafka z otwartą półką na sprzęt audio oraz dwie małe szafki. Wykończona metalowymi uchwytami. Szafka dostępna w dwóch kolorach do wyboru: jesion jasny lub połączenie kraftu białego ze złotym.
Kolekcja KORA szafka RTV K-12
459,00
Szafka RTV K-12 z kolekcji Kora. Szafka z otwartą półką na sprzęt audio oraz dwudrzwiową szafką. Wykończona metalowymi uchwytami. Szafka dostępna w dwóch kolorach do wyboru: jesion jasny lub połączenie kraftu białego ze złotym.
Kolekcja KORA witryna K-16
899,00
Narożna witryna K-16 z kolekcji Kora. W regale są dwie szafki, górna z drzwiczkami przeszklonymi i dwiema półkami a dolna szafka pełna z jedną półką. Wykończona metalowymi uchwytami. Szafka dostępna w dwóch kolorach do wyboru: jesion jasny lub połączenie kraftu białego ze złotym.
Kolekcja KORA witryna K-3
1.019,00
Witryna K-3 z kolekcji Kora. W regale są dwie szafki, jedna z drzwiczkami przeszklonymi i dwiema półkami a druga szafka pełna z jedną półką. Wykończona metalowymi uchwytami. Szafka dostępna w dwóch kolorach do wyboru: jesion jasny lub połączenie kraftu białego ze złotym.
Kolekcja KORA witryna K-4
759,00
Wąska witryna K-4 z kolekcji Kora. W regale są dwie szafki, górna z drzwiczkami przeszklonymi i dwiema półkami a dolna szafka pełna z jedną półką. Wykończona metalowymi uchwytami. Szafka dostępna w dwóch kolorach do wyboru: jesion jasny lub połączenie kraftu białego ze złotym.
Kolekcja KORA witryna K-8
859,00
Niska witryna z barkiem K-8 z kolekcji Kora. Szafka podzielona na dwie części, w jednej znajdują się trzy szuflady i barek. Druga część to przeszklona witryna z dwiema półkami. Wykończona metalowymi uchwytami. Szafka dostępna w dwóch kolorach do wyboru: jesion jasny lub połączenie kraftu białego ze złotym.