Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Łóżko sosnowe LK135 – piętrowe
1.736,00
Łóżko piętrowe o pokoju dziecięcego LK135 wykonane z litego drewna sosnowego. Przystosowane do materaca o wymiarach 90 x 200 cm. Łóżko posiada barierkę ochronną, aby Twoje dziecko spało bezpiecznie oraz wygodną i stabilną drabinkę. Pod łóżkiem przestrzeń na szafki, biurko lub zorganizowanie dziecku kącika zabaw. W procesie produkcji wykorzystane są jedynie wodne lakiery ekologiczne, antyalergiczne i bezpieczne dla dzieci. Łóżko sprzedawane bez stelaża oraz materaca.
Łóżko sosnowe LK136 – piętrowe 80 x 200 cm
1.312,00
Łóżko piętrowe o pokoju dziecięcego LK136 wykonane z litego drewna sosnowego. Przystosowane do materaca o wymiarach 80 x 200 cm. Na górnym łóżku zamontowano wysoką barierkę ochronną, aby Twoje dziecko spało bezpiecznie a do wchodzenia wygodną i stabilną drabinkę.  W procesie produkcji wykorzystane są jedynie wodne lakiery ekologiczne, antyalergiczne i bezpieczne dla dzieci. Łóżko sprzedawane bez stelaża oraz materaca.
Łóżko sosnowe LK136 – piętrowe 90 x 200 cm
1.320,00
Nowoczesne łóżko piętrowe o pokoju dziecięcego LK136 wykonane z litego drewna sosnowego. Przystosowane do materaca o wymiarach 90 x 200 cm. Na górnym łóżku zamontowano wysoką barierkę ochronną, aby Twoje dziecko spało bezpiecznie a do wchodzenia wygodną i stabilną drabinkę.  W procesie produkcji wykorzystane są jedynie wodne lakiery ekologiczne, antyalergiczne i bezpieczne dla dzieci. Łóżko sprzedawane bez stelaża oraz materaca.
Łóżko sosnowe LK136 II- piętrowe 80 x 200 cm
878,00
Łóżko piętrowe do pokoju dziecięcego LK136 II wykonane z litego drewna sosnowego. Przystosowane do materaca o wymiarach 80 x 200 cm. Na górnym łóżku zamontowano barierkę ochronną, aby Twoje dziecko spało bezpiecznie a do wchodzenia wygodną i stabilną drabinkę.  W procesie produkcji wykorzystane są jedynie wodne lakiery ekologiczne, antyalergiczne i bezpieczne dla dzieci. Łóżko sprzedawane bez stelaża oraz materaca.
Łóżko sosnowe LK136 II- piętrowe 90 x 200 cm
878,00
Wygodne łóżko piętrowe do pokoju dziecięcego LK136 II wykonane z litego drewna sosnowego. Przystosowane do materaca o wymiarach 90 x 200 cm. Na górnym łóżku zamontowano barierkę ochronną, aby Twoje dziecko spało bezpiecznie a do wchodzenia wygodną i stabilną drabinkę.  W procesie produkcji wykorzystane są jedynie wodne lakiery ekologiczne, antyalergiczne i bezpieczne dla dzieci. Łóżko sprzedawane bez stelaża oraz materaca.
Łóżko sosnowe LK155 – piętrowe
2.237,00
Duże łóżko piętrowe o pokoju dziecięcego LK155 wykonane z litego drewna sosnowego. Przystosowane do materaca o wymiarach 90 x 161 cm górne i dolnego: 140 x 161 cm. Na górnym łóżku zamontowano wysoką barierkę ochronną, aby Twoje dziecko spało bezpiecznie a do wchodzenia wygodną i stabilną drabinkę.  W procesie produkcji wykorzystane są jedynie wodne lakiery ekologiczne, antyalergiczne i bezpieczne dla dzieci. Łóżko sprzedawane bez stelaży oraz materacy.
Łóżko sosnowe LK736- piętrowe 80 x 200 cm
1.295,00
Łóżko piętrowe do pokoju dziecięcego LK736  wykonane z woskowanego litego drewna sosnowego. Przystosowane do materaca o wymiarach 80 x 200 cm. Na górnym łóżku zamontowano barierkę ochronną, aby Twoje dziecko spało bezpiecznie a do wchodzenia wygodną i stabilną drabinkę.  W procesie produkcji wykorzystane są jedynie wodne lakiery ekologiczne, antyalergiczne i bezpieczne dla dzieci. Łóżko zostało pokryte naturalnym woskiem pszczelim, tworzącym warstwę zabezpieczającą przed wilgocią i pielęgnującą drewno. Wosk pszczeli to produkt naturalny, z właściwościami antystatycznymi – na powierzchni mebli osadza się mniejsza ilość kurzu. Łóżko sprzedawane bez stelaża oraz materaca.
Łóżko sosnowe LK736- piętrowe 90 x 200 cm
1.295,00
Dwuosobowe, łóżko piętrowe do pokoju dziecięcego LK736 wykonane z woskowanego litego drewna sosnowego. Przystosowane do materaca o wymiarach 90 x 200 cm. Na górnym łóżku zamontowano barierkę ochronną, aby Twoje dziecko spało bezpiecznie a do wchodzenia wygodną i stabilną drabinkę.  W procesie produkcji wykorzystane są jedynie wodne lakiery ekologiczne, antyalergiczne i bezpieczne dla dzieci. Łóżko zostało pokryte naturalnym woskiem pszczelim, tworzącym warstwę zabezpieczającą przed wilgocią i pielęgnującą drewno. Wosk pszczeli to produkt naturalny, z właściwościami antystatycznymi – na powierzchni mebli osadza się mniejsza ilość kurzu. Łóżko sprzedawane bez stelaża oraz materaca.