Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

KONSOLA stal i stare drewno
2.940,00
Niepowtarzalna Konsola od Remorse to propozycja dla wszystkich tych, którzy cenią piękno naturalnych materiałów i nieszablonowy wygląd. Wykonana jest ze  starego drewna rozbiórkowego, świerkowego oraz szkła hartowanego o grubości 10mm. Do stworzenia kolekcji marki Remorse nie ścinaliśmy drzew, ponieważ ekologia jest dla nas bardzo ważna. Elementy drewniane zostały pozyskane ze starych domów czy stodół, pochodzących z rejonu Karkonoszy. Nie zostawiliśmy jednak nic  przypadkowi, poszczególne bele zostały starannie wyselekcjonowane. Zainteresowanym gwarantujemy naturalne ciepło i zapach drewna zamknięte w wyjątkowych meblach, które wypełnią dom wiekowym klimatem w nowoczesnej oprawie. Stal malowana proszkowo w kolorze czarnym. *Wszystkie wymiary mogą się różnić o kilka centymetrów. Każdy z wyrobów ma charakter indywidualny, nie są tworzone "taśmowo". Potrzebne materiały, belki z odzysku za każdym razem będą się prezentować nieco inaczej, co dodaje wyjątkowości każdej sztuce. Producent zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian kolorystycznych, wzornictwa, wymiarów i funkcji prezentowanych wyrobów w zależności od materiałów, którymi dysponuje.
Toaletka bukowa LT401
1.863,00
Wygodna toaletka LT401. Wykonana z litego drewna bukowego. Wyposażona w dwie szuflady sprawdzi się zarówno w sypialni jak i salonie czy przedpokoju.
Toaletka bukowa LT432
1.964,00
Stylowa toaletka LT432 na wysokich nóżkach. Wykonana z litego drewna bukowego. Wyposażona w dwie szuflady sprawdzi się zarówno w sypialni jak i jako konsola w salonie czy przedpokoju.
Toaletka dębowa LT301
2.878,00
Klasyczna toaletka LT301. Wykonana z litego drewna dębowego. Wyposażona w dwie szuflady sprawdzi się zarówno w sypialni jak i salonie czy przedpokoju.
Toaletka dębowa LT332
3.128,00
Toaletka LT332 na wysokich nóżkach. Wykonana z litego drewna dębowego. Wyposażona w dwie szuflady sprawdzi się zarówno w sypialni jak i jako konsola w salonie czy przedpokoju.
Toaletka dębowa LT370
3.453,00
Toaletka LT370 na metalowych nóżkach. Wykonana z litego drewna dębowego połączonego z czarnym metalem. Wyposażona w dużą szufladę sprawdzi się zarówno w sypialni jak i jako konsola w salonie czy przedpokoju.
Toaletka LT700. Kolekcja RUSTIKAL
2.002,00
Toaletka LT700  wykonana z woskowanego drewna sosnowego. Mebel ma grube, toczone nogi oraz dwie praktyczne szuflady, wysuwane po drewnianych prowadnicach, które idealnie sprawdzą się do przechowywania kosmetyków i drobiazgów. Dodatkowo toaletka została wyposażona w praktyczną półkę na różnego rodzaju pamiątki, książki czy czasopisma. Metalowe uchwyty zostały wykonane ręcznie z efektem postarzenia. Idealna toaletka do sypialni, stolik do gabinetu lub jako konsola do przedpokoju. Toaletka została pokryta naturalnym woskiem pszczelim, tworzącym warstwę zabezpieczającą przed wilgocią i pielęgnującą drewno. Wosk pszczeli to produkt naturalny, z właściwościami antystatycznymi – na powierzchni mebli osadza się mniejsza ilość kurzu.  
Toaletka LT701. Kolekcja RUSTIKAL
1.360,00
Toaletka LT701  wykonana z woskowanego drewna sosnowego. Mebel ma lekko wygięte nogi oraz dwie praktyczne szuflady, wysuwane po drewnianych prowadnicach, które idealnie sprawdzą się do przechowywania kosmetyków i drobiazgów. Metalowe uchwyty zostały wykonane ręcznie z efektem postarzenia. Idealna toaletka do sypialni, stolik do gabinetu lub jako konsola do przedpokoju. Toaletka została pokryta naturalnym woskiem pszczelim, tworzącym warstwę zabezpieczającą przed wilgocią i pielęgnującą drewno. Wosk pszczeli to produkt naturalny, z właściwościami antystatycznymi – na powierzchni mebli osadza się mniejsza ilość kurzu.