Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Kolekcja BRAGI Komoda BGK-1 Craft złoty
909,00
Komoda BGK-1 z kolekcji Bragi w kolorze dąb Craft złoty. Szerokość: 157 cm, głębokość: 40 cm, wysokość: 90,3 cm. Wyposażona została w trzy szuflady w górnej części oraz trzy szafki, wewnątrz których znajdują się półki. Korpus wykonany z płyty laminowanej, fronty z płyty MDF oklejanej folią PVC. Dekoracyjnym elementem  są czarne, metalowe uchwyty w wykończeniu matowym oraz czarne nóżki z wytrzymałego tworzywa. Szuflady wyposażone w prowadnice z pełnym wysuwem i cichym domykiem. Opcjonalnie można dokupić oświetlenie LED-NEO-8C w kolorze białym, które montuje się w wieńcu górnym. 
Kolekcja BRAGI Komoda BGK-2 Craft złoty
669,00
Komoda BGK-2 z kolekcji Bragi w kolorze dąb Craft złoty. Szerokość: 104,9 cm, głębokość: 39,9 cm, wysokość: 90,3 cm. Wyposażona została w dwie szuflady w górnej części oraz dwie szafki, wewnątrz których znajdują się półki. Korpus wykonany z płyty laminowanej, fronty z płyty MDF oklejanej folią PVC. Dekoracyjnym elementem  są czarne, metalowe uchwyty w wykończeniu matowym oraz czarne nóżki z wytrzymałego tworzywa. Szuflady wyposażone w prowadnice z pełnym wysuwem i cichym domykiem. Opcjonalnie można dokupić oświetlenie LED-NEO-8C w kolorze białym, które montuje się w wieńcu górnym. 
Kolekcja BRAGI Półka BGP-1 Craft złoty
150,00
Półka BGP-1 z kolekcji Bragi w kolorze dąb Craft złoty. Szerokość: 40 cm, głębokość: 23 cm, wysokość: 40 cm. Wykonana z płyty laminowanej. 
Kolekcja BRAGI Stolik BGST-1 Craft złoty
323,00
Stolik BGST-1 z kolekcji Bragi w kolorze dąb Craft złoty. Szerokość: 40 cm, głębokość: 23 cm, wysokość: 40 cm. Stolik kawowy z półka pod blatem. Wykonany z płyty laminowanej. 
Kolekcja BRAGI Szafa BGS-1 Craft złoty
926,00
Szafa BGS-1 z kolekcji Bragi w kolorze dąb Craft złoty. Szerokość: 104.9 cm, głębokość: 54.9 cm, wysokość: 195 cm. Wyposażona została w dwa drążki  oraz cztery półki. Korpus wykonany z płyty laminowanej, fronty z płyty MDF oklejanej folią PVC. Dekoracyjnym elementem  są czarne, metalowe uchwyty w wykończeniu matowym oraz czarne nóżki z wytrzymałego tworzywa. Zawiasy drzwi z cichym domykiem. Opcjonalnie można dokupić oświetlenie LED-NEO-8 w kolorze białymciepłym, które montuje się w wieńcu górnym. 
Kolekcja BRAGI Szafka RTV BGTV-1 Craft złoty
508,00
Szafka RTV BGTV-1 z kolekcji Bragi w kolorze dąb Craft złoty. Szerokość: 157 cm, głębokość: 39,9 cm, wysokość: 48,5 cm. Wyposażona została w dwie szafki i otwartą półkę. Korpus wykonany z płyty laminowanej, fronty z płyty MDF oklejanej folią PVC. Dekoracyjnym elementem  są czarne, metalowe uchwyty w wykończeniu matowym oraz czarne nóżki z wytrzymałego tworzywa. Opcjonalnie można dokupić oświetlenie LED-NEO-8C w kolorze białym, które montuje się w wieńcu górnym. 
Kolekcja BRAGI Witryna BGW-1 Craft złoty
703,00
Wąska wtryna BGW-1 z kolekcji Bragi w kolorze dąb Craft złoty. Szerokość: 52,7 cm, głębokość: 39.9 cm, wysokość: 195cm. Wyposażona została w panoramiczne przeszklenie. Drzwi otwierane są na prawą stronę. W środku znajdują się 2 półki szklane z bezpiecznego hartowanego szkła raz 3 półki z płyty. Korpus wykonany z płyty laminowanej, fronty z płyty MDF oklejanej folią PVC. Dekoracyjnym elementem  są czarne, metalowe uchwyty w wykończeniu matowym oraz czarne nóżki z wytrzymałego tworzywa. Zawiasy drzwi z cichym domykiem. Opcjonalnie można dokupić oświetlenie LED-NEO-8 w kolorze białym ciepłym, które montuje się w wieńcu górnym. 
Kolekcja BRAGI Witryna BGW-2 Craft złoty
915,00
Witryna BGW-2 z kolekcji Bragi w kolorze dąb Craft złoty. Szerokość: 104,9 cm, głębokość: 39.9 cm, wysokość: 140 cm. Wyposażona została w panoramiczne przeszklenie. W środku znajdują się 2 półki szklane z bezpiecznego hartowanego szkła oraz 3 półki z płyty. Korpus wykonany z płyty laminowanej, fronty z płyty MDF oklejanej folią PVC. Dekoracyjnym elementem  są czarne, metalowe uchwyty w wykończeniu matowym oraz czarne nóżki z wytrzymałego tworzywa. Zawiasy drzwi z cichym domykiem. Opcjonalnie można dokupić oświetlenie LED-NEO-8 w kolorze białym ciepłym, które montuje się w wieńcu górnym. 
OŚWIETLENIE LED NEO-8C białe ciepłe
85,00
Oświetlenie diodowe wieńca górnego.. Kolor światła: białe ciepłeW zestawie transformator + pasek z diodami LED    
OŚWIETLENIE LED NEO-9C białe ciepłe
98,00
Oświetlenie diodowe wieńca górnego.. Kolor światła: białe ciepłeW zestawie transformator + pasek z diodami LED + square LED (1 punkt)