Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Kolekcja MAGELLAN kufer sosna vintage
519,00
Kufer z kolekcji MAGELLAN w kolorze sosna vintage. Kufer to ciekawa alternatywa dla tradycyjnej komody lub skrzyni pod łóżko. Można w niej schować różne tekstylia, koce. Nada się również do przechowywania zabawek. Przypadnie do gustu szczególnie fanom stylu marynistycznego. Świetnie się prezentuje w zestawie z łóżkiem z tej samej kolekcji. Szerokość: 86 cm, wysokość: 47 cm, głębokość: 45 cm.
  • korpus: płyta meblowa laminowana
  • blat: płyta meblowa laminowana
  • metalowe okucia w rogach bryły
MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie.
Kufer sosnowy KS105
665,00
Skrzynia KS105 wykonana z drewna sosnowego. Kufer w stylu góralskim sprawdzi się w sypialni lub przedpokoju do przechowywania różnych przedmiotów oraz w pokoju dziecka,  jako pojemnik na zabawki.
Kufer sosnowy KS106
526,00
Mały kufer KS106 wykonany z drewna sosnowego. Kufer w stylu góralskim sprawdzi się w sypialni lub przedpokoju do przechowywania różnych przedmiotów oraz w pokoju dziecka,  jako pojemnik na zabawki.
Skrzynia sosnowa KS102
757,00
Skrzynia KS102 wykonana z drewna sosnowego. Skrzynia przyda się w sypialni lub przedpokoju do przechowywania różnych przedmiotów oraz w pokoju dziecka,  jako pojemnik na zabawki.
Skrzynia sosnowa KS103
1.041,00
Szeroka skrzynia KS103 wykonana z drewna sosnowego. Skrzynia przyda się w sypialni lub przedpokoju do przechowywania różnych przedmiotów oraz w pokoju dziecka,  jako pojemnik na zabawki.
Skrzynia sosnowa KS104
766,00
Skrzynia KS104 wykonana z drewna sosnowego. Kufer w stylu góralskim sprawdzi się w sypialni lub przedpokoju do przechowywania różnych przedmiotów oraz w pokoju dziecka,  jako pojemnik na zabawki.
Skrzynia sosnowa KS700. Kolekcja RUSTIKAL
1.246,00
Skrzynia KS700 wykonana z woskowanego drewna sosnowego. Osadzona na drewnianych nóżkach w formie kul. Posiada dwa wytrzymałe wieka, otwierane na dwie strony. Ozdobne, metalowe uchwyty i zawiasy zostały wykonane ręcznie z efektem postarzenia. Skrzynia została pokryta naturalnym woskiem pszczelim, tworzącym warstwę zabezpieczającą przed wilgocią i pielęgnującą drewno. Wosk pszczeli to produkt naturalny, z właściwościami antystatycznymi – na powierzchni mebli osadza się mniejsza ilość kurzu. Kufer w sypialni to dodatkowe miejsce do przechowywania poduszek i koców, a w salonie to oryginalny stolik kawowy.
Skrzynia sosnowa KS701. Kolekcja RUSTIKAL
1.385,00
Oryginalna skrzynia KS701 wykonana z woskowanego drewna sosnowego. Osadzona na drewnianych nóżkach w formie kul. Posiada wytrzymałe wieko, otwierane w jedną stronę oraz szufladę wysuwaną na drewnianych prowadnicach. Ozdobne, metalowe uchwyty i zawiasy zostały wykonane ręcznie z efektem postarzenia. Skrzynia została pokryta naturalnym woskiem pszczelim, tworzącym warstwę zabezpieczającą przed wilgocią i pielęgnującą drewno. Wosk pszczeli to produkt naturalny, z właściwościami antystatycznymi – na powierzchni mebli osadza się mniejsza ilość kurzu. Kufer w sypialni to dodatkowe miejsce do przechowywania poduszek i koców, a w salonie to oryginalny stolik kawowy.
Skrzynia sosnowa KS702. Kolekcja RUSTIKAL
1.246,00
Szeroka skrzynia KS702 wykonana z woskowanego drewna sosnowego. Osadzona na drewnianych nóżkach w formie kul. Posiada wytrzymałe wieko, otwierane w jedną stronę. Ozdobne, metalowe uchwyty i zawiasy zostały wykonane ręcznie z efektem postarzenia. Skrzynia została pokryta naturalnym woskiem pszczelim, tworzącym warstwę zabezpieczającą przed wilgocią i pielęgnującą drewno. Wosk pszczeli to produkt naturalny, z właściwościami antystatycznymi – na powierzchni mebli osadza się mniejsza ilość kurzu. Kufer w sypialni to dodatkowe miejsce do przechowywania poduszek i koców, a w salonie to oryginalny stolik kawowy.
Skrzynia sosnowa KS703. Kolekcja RUSTIKAL
1.753,00
Duża skrzynia KS703 wykonana z woskowanego drewna sosnowego. Osadzona na drewnianych nóżkach w formie kul. Posiada dwa wytrzymałe wieka, otwierane na dwie strony. Ozdobne, metalowe uchwyty i zawiasy zostały wykonane ręcznie z efektem postarzenia. Skrzynia została pokryta naturalnym woskiem pszczelim, tworzącym warstwę zabezpieczającą przed wilgocią i pielęgnującą drewno. Wosk pszczeli to produkt naturalny, z właściwościami antystatycznymi – na powierzchni mebli osadza się mniejsza ilość kurzu. Kufer w sypialni to dodatkowe miejsce do przechowywania poduszek i koców, a w salonie to oryginalny stolik kawowy.