Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Kolekcja CALI garderoba
1.119,00
Garderoba do przedpokoju z kolekcji Cali.  Kolor wybarwienia szafki dąb aristan. Posiada wygodne tapicerowane siedzisko, dwie szuflady oraz półki na buty. Na drzwiach niedużej szafy jest lustro. Ale elementem, obok którego nikt nie przejdzie obojętny to najmodniejsze w tym sezonie lamele na czarnym panelu obok wieszaków. Mebel nadaje się idealnie do loftowych pomieszczeń, gdzie przedpokój łączy się z pokojem gościnnym.
Kolekcja JARSTOL garderoba BIS biała
639,00
Konsola do przedpokoju w kolorze biały alpejski. Posiada trzy wieszaki na kurtki. Poniżej szafka na buty z przegrodą. Po lewej stronie szafa z dwiema półkami  i wysuwanym wieszakiem oraz  drzwiami z lustrem. Garderoba dostępna jest w pięciu wybarwieniach.  
Kolekcja JARSTOL garderoba BIS kraft złoty
639,00
Konsola do przedpokoju w kolorze kraft złoty. Posiada trzy wieszaki na kurtki. Poniżej szafka na buty z przegrodą. Po lewej stronie szafa z dwiema półkami  i wysuwanym wieszakiem oraz  drzwiami z lustrem. Garderoba dostępna jest w pięciu wybarwieniach.  
Kolekcja JARSTOL garderoba BIS kraft złoty i biały
639,00
Konsola do przedpokoju w kolorze kraft złoty połączony z białym alpejskim. Posiada trzy wieszaki na kurtki. Poniżej szafka na buty z przegrodą. Po lewej stronie szafa z dwiema półkami  i wysuwanym wieszakiem oraz  drzwiami z lustrem. Garderoba dostępna jest w pięciu wybarwieniach.  
Kolekcja JARSTOL garderoba BIS sonoma
639,00
Konsola do przedpokoju w kolorze dąb sonoma. Posiada trzy wieszaki na kurtki. Poniżej szafka na buty z przegrodą. Po lewej stronie szafa z dwiema półkami  i wysuwanym wieszakiem oraz  drzwiami z lustrem. Garderoba dostępna jest w pięciu wybarwieniach.  
Kolekcja JARSTOL garderoba BIS sonoma z białym
639,00
Konsola do przedpokoju w kolorze dąb sonoma połaczonym z białym alpejskim. Posiada trzy wieszaki na kurtki. Poniżej szafka na buty z przegrodą. Po lewej stronie szafa z dwiema półkami  i wysuwanym wieszakiem oraz  drzwiami z lustrem. Garderoba dostępna jest w pięciu wybarwieniach.  
Kolekcja JARSTOL garderoba LUX
559,00
Konsola do przedpokoju LUX. Posiada trzy wieszaki na kurtki. Poniżej szuflada i mała szafka na buty. Po lewej stronie szafa z dwiema półkami  i wysuwanym wieszakiem oraz  drzwiami z lustrem. Garderoba dostępna jest w dwóch wybarwieniach korpusu: dąb sonoma i dąb truflowy. Fronty dostępne w wybarwieniu dąb sonoma i dąb truflowy oraz biały.
Kolekcja MILO garderoba
599,00
Garderoba do przedpokoju z kolekcji Milo.  Kolor wybarwienia szafki do wyboru: w całości dąb artistan lub połączenie dębu artisan z matową czernią. Na drzwiach niedużej szafy jest lustro. Ale elementem, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie to najmodniejsze w tym sezonie lamele z boku garderoby zamiast jednej ze ścian. Posiada również metalowy drążek do powieszenia ubrań a poniżej małą szafkę. Mebel nadaje się idealnie do loftowych pomieszczeń, gdzie przedpokój łączy się z pokojem gościnnym. Strony uniwersalne, lamele mogą być po prawej lub lewej stronie. Uchwyt i wieszak w kolorze czarnym wykonane z metalu. Wymiary: szerokość 100 cm, wysokość 189,4 cm, głębokość 33 cm.
  • płyta – laminowana płyta meblowa
  • obrzeże – okleina PCV
  • tył szafy – płyta HDF