Wyświetlanie 1–24 z 65 wyników

Kolekcja AGNES szafka nocna. Biały
296,00
Duża szafa z lustrem z kolekcji AGNES. Inspiracją do wykonania kolekcji były kolumny doryckie, charakterystyczne dla starożytnej Grecji. Widać to w wysuniętym na czoło blacie górnym oraz w nóżkach. W meblu zastosowano również ramiakowe fronty z poziomymi ryflowaniami, a to wszystko w odcieniu jednolitej bieli.  Sama szafka nocna idealnie sprawdzi się w sypialni. W środku można schować potrzebne drobiazgi, a na blacie znajdzie się wystarczająco dużo miejsca żeby postawić lampkę nocną lub odłożyć książkę czytaną przed snem. Szerokość: 49,4 cm, wysokość: 53,2 cm, głębokość 39,3 cm.
 • Fronty: płyta MDF oklejona folią PCV
 • Korpus: płyta meblowa laminowana, obrzeże PCV
 • Blat: płyta meblowa laminowana, wkoło listwa MDF
 • Uchwyty: biały plastikowy
 • Nogi: płyta MDF
 • Półki: płyta meblowa laminowana
 • Dopuszczalne obciążenie półek: 5 kg
 
Kolekcja ANTICA szafka nocna A-7
319,00
Szafka nocna A-7 z kolekcji ANTICA. Szafka ma metalowy uchwyt oraz cichy domyk szafek. Dostępna w trzech wybarwieniach MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU
Kolekcja ARTI stolik nocny AR-07 biały
239,00
Stolik nocny AR-07 z kolekcji ARTI w kolorze białym. Szerokość: 50 cm, głębokość: 42 cm, wysokość: 40 cm. Stolik nocny  o ergonomicznej wielkości, która pozwala na wygodne umieszczenie na blacie lampki nocnej. Wyposażony w niewielką szufladę na drobiazgi. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja ARTI stolik nocny AR-07 czarny
239,00
Stolik nocny AR-07 z kolekcji ARTI w kolorze czarnym. Szerokość: 50 cm, głębokość: 42 cm, wysokość: 40 cm. Stolik nocny  o ergonomicznej wielkości, która pozwala na wygodne umieszczenie na blacie lampki nocnej. Wyposażony w niewielką szufladę na drobiazgi. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja AYSON szafka nocna dąb artisan
189,00
Szafka nocna z kolekcji AYSON postawiona koło łóżka zapewni miejsce potrzebne na wszelkie drobiazgi niezbędne przed snem. Blat sprawdzi się jako miejsce, na którym spocznie tradycyjny zegarek z budzikiem lub mała lampka nocna. Fronty są z laminowanej płyty meblowej, a obrzeże  wzmocnione PCV. Korpusy i blaty dodatkowo zostały wykonane z pogrubionej płyty laminowanej. Szerokość: szerokość 46,5 cm, wysokość 45,5 cm, głębokość 36 cm. MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku elementów na magazynie
Kolekcja BELLE – szafka nocna. Biały mat
349,00
Szafka nocna z kolekcji BELLE o z drewnianymi  elementami. Cała kolekcja charakteryzuje się prostą, geometryczną formą inspirowaną klasyką lat 50. Ma ciekawe nogi i uchwyty, które pełną funkcję dekoracyjną. Sama szafka posiada dwie praktyczne szuflady, w których można schować potrzebne drobiazgi. Natomiast na blacie znajdzie się miejsce na lampkę nocną i książkę czytaną przed snem. Szerokość: 50 cm, wysokość: 49 cm, głębokość: 41 cm.
 • Fronty: płyta meblowa laminowana
 • Korpusy: płyta meblowa laminowana
 • Blaty: płyta meblowa laminowana
 • Szuflady: prowadnice kulkowe, pełen wysuw
 • Nogi: drewniane
 • Uchwyty: drewniane
Kolekcja CALI szafka nocna C-17
290,00
Szafka nocna C-17 z kolekcji Cali. Szafka z dwiema szufladami i półką. Kolor wybarwienia szafki dąb aristan. Opcjonalnie dostępne wysokie nóżki.
 • Meble wykonane z trwałej płyty  laminowanej 16 mm.
 • Blat z płyty wiórowej laminowanej o grubości 32 mm.
 • Metalowe uchwyty.
 • Opcjonalnie stylowe metalowe nogi (10cm).
 • Prowadnice szuflad - kulkowe z pełnym wysuwem.
Kolekcja CANDY szafka nocna dąb craft ciemny – wyprzedaż
183,00
Wyprzedaż ostatnich sztuk. Szafka nocna to niezbędnik każdej sypialni. Ta z kolekcji CANDY nie zajmuje dużo miejsca a mimo to oferuje pakowną szufladę do schowania przydatnych rzeczy Na jej blacie w kolorze dąb kraft bez problemu zmieści się lampka, czytana książka, czy pudełko chusteczek. Jej prosta forma dopasowuje się do minimalistycznych stylizacji. Drewniana struktura pięknie się łączy z czystą bielą. Korpus i blat został wykonany z płyty laminowanej. Front wykonany z płyty MDF. Szerokość: 157 cm, wysokość 205 cm, głębokość 62 cm. MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie. Dostępne tylko do wyczerpania zapasów, zapytaj o dostępność.
Kolekcja DENTRO Stolik nocny DT-03L biały
169,00
Szafka nocna DT-03L z kolekcji DENTRO w kolorze frontu białym oraz z cokołem i blatem w kolorze dąb stirling. Szuflada zapewni dużo miejsca na drobiazgi. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja DENTRO Stolik nocny DT-03P biały
169,00
Szafka nocna DT-03P z kolekcji DENTRO w kolorze frontu białym oraz z cokołem i blatem w kolorze dąb stirling. Szuflada zapewni dużo miejsca na drobiazgi. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja FUTURA szafka nocna FU-14 biały połysk
379,00
Szafka nocna FU-14 z kolekcji FUTURA w białym połysku z dwiema szufladami. Szerokość 49 cm.  Wykonana z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS. Fronty wykonano z płyty MDF. UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja GRESS szafka nocna dąb sonoma
249,00
Gdy w sypialni są już szafa oraz łóżko to oczywistym zakupem staje się też szafka nocna. Ta z kolekcji Gress oferuje prosty design, który daje wiele możliwości aranżacyjnych. W praktycznej szufladzie można wygodnie schować potrzebne drobiazgi. Na blacie bez problemu zmieści się zegarek oraz lampka, a i książka czytana przed snem znajdzie tam dla siebie miejsce. Charakterystyczne dla tej kolekcji są ryflowane ozdobne listwy. Szerokość: 96 cm, wysokość: 29 cm, głębokość: 39 cm.
 • korpus wykonany z płyty meblowej laminowanej oraz listwy ozdobnej MDF
 • front wykonany z płyty meblowej laminowanej oraz listwy ozdobnej MDF
 • prowadnice rolkowe
MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie.
Kolekcja IDEA stolik nocny ID-07 biały
239,00
Szafka nocna ID-07 z kolekcji IDEA w kolorze białym. Szafka z szufladą i otwartą półką. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja IDEA stolik nocny ID-07 dąb shetland
239,00
Szafka nocna ID-07 z kolekcji IDEA w kolorze dąb shetland. Szafka z szufladą i otwartą półką. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja IDEA stolik nocny ID-07 san remo jasny
239,00
Szafka nocna ID-07 z kolekcji IDEA w kolorze san remo jasny. Szafka z szufladą i otwartą półką. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja IDEA stolik nocny ID-07 szary
239,00
Szafka nocna ID-07 z kolekcji IDEA w kolorze szarym. Szafka z szufladą i otwartą półką. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja INDIANAPOLIS szafka nocna I-24
249,00
Nocna szafka I-24 z kolekcji Indianapolis dostępna w trzech kolorach do wyboru: jesion jasny, jesion ciemny, kraft biały.
Kolekcja JAGGER szafka nocna dąb monastery
339,00
Szafka nocna z kolekcji JAGGER  w kolorze dąb monastery z czarną wstawką. Elegancki design pozwoli dopasować ją do nowoczesnego wnętrza pokoju. Posiada półkę oraz praktyczną szufladkę, w której można schować potrzebne przed spaniem rzeczy. Ma nieduży rozmiar, dzięki czemu mieści się nawet w mniejszych sypialniach. Szerokość: 50 cm, wysokość: 92 cm, głębokość: 34 cm.
 • Fronty: płyta meblowa laminowana
 • Korpusy: płyta meblowa laminowana
 • Szuflady: prowadnice kulkowe
Opcjonalnie można dokupić oświetlenie:  TAŚMA LED MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie.
Kolekcja JAZZ szafka nocna kasztan nairobi i onyx
189,00
Szafka nocna z kolekcji JAZZ w kolorze kasztan nairobi i onyx. Często przydatnym meblem w każdej sypialni okazuje się szafka nocna. Możesz na niej postawić lampkę oraz odłożyć książkę czytaną przed snem. Ta z kolekcji Jazz oferuje również niewielką półkę oraz szufladę, w której można schować inne przydatne drobiazgi. Szerokość: 46cm, wysokość: 45 cm, głębokość: 40 cm.
 • korpus wykonany z płyty meblowej laminowanej
 • fronty wykonane z płyty meblowej laminowanej
 • metalowe uchwyty
 • prowadnice kulkowe
MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie.
Kolekcja LINGO szafka nocna biały połysk
305,00
Szafka nocna  z kolekcji LINGO w kolorze biały połysk. Gdy w sypialni stoi już łóżko przydałaby się jeszcze szafka nocna. To niezastąpiony mebel, na którym może stać lampka, a obok odłożyć czytaną przed snem książkę. A w praktycznej szufladzie jest miejsce do przechowywania różnych drobiazgów.. Szerokość: 60 cm, wysokość: 50 cm, głębokość: 40 cm.
 • front: płyta MDF oklejona folią PCV wysoki połysk
 • korpus: płyta meblowa laminowana, obrzeże ABS
 • dopuszczalne obciążenie półek: 5 kg
MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie.
Kolekcja LUNA Szafka nocna LN-2 biały Alaska
441,00
Szafka nocna LN-2 z kolekcji Luna w kolorze biały Alaska. Szerokość: 55,4 cm, głębokość: 46,2 cm, wysokość: 46,1 cm. Szafka nocna posiada szufladę i otwartą półkę. Korpus wykonany jest z wysokiej jakości płyty laminowanej a front i wezgłowie z płyty MDF oklejonej folią PVC. Front posiada metalowy uchwyty w kolorze chrom z białym wypełnieniem.
Kolekcja MAGELLAN szafka nocna sosna vintage
299,00
Szafka nocna z kolekcji MAGELLAN w kolorze sosna vintage. Idealnie funkcjonująca sypialnia obok łóżka potrzebuje szafki nocnej. To na niej umieścisz książkę czytaną przed snem lub postawisz szklankę z wodą. Szafka z kolekcji Magellan ma praktyczną półkę oraz szufladę, w której można schować potrzebne przed snem rzeczy. Wygląd szafki szczególnie przypadnie do gustu wielbicielom stylu marynistycznego. Szerokość: 51 cm, wysokość: 44 cm, głębokość: 40 cm.
 • blat: płyta meblowa laminowana
 • front: płyta meblowa laminowana z listwą MDF
 • korpus: płyta meblowa laminowana
 • szuflada: prowadnica kulkowa
 • maksymalne obciążenie półek: do 5 kg
 • metalowe okucia w rogach bryły
MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie.
Kolekcja MEDIOLAN stolik nocny M-16 hikora
269,00
Szafka nocna M16 z kolekcji MEDIOLAN z czarnymi uchwytami o funkcjonalnym układzie. Czarne wykończenia w postaci listew idealnie pasujące do czarnych uchwytów podkreślają jej charakter. Istnieje możliwość  jako opcja dodatkowa wzbogacić szafkę dodatkami takimi jak czarne nogi o wysokości 10 cm, które będą pasować do czarnych listew i stworzą idealne zestawienie. MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU
Kolekcja NATURAL szafka nocna N-18 ribbeck
289,00
Szafka nocna N15 z kolekcji NATURAL. Posiada jedną szafkę z półką w środku. Zawiasy z cichym domykiem podkreślają delikatność mebla, a metalowe uchwyty pokazują, że każdy detal jest idealnie dopasowany pod całość. MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU