Solidne blaty kuchenne

Osoby stające przed wyborem odpowiedniego blatu do kuchni, często sugerują się tylko i wyłącznie aspektem wizualnym. Bez wątpienia jest to ważny czynnik, na jaki konsumenci zwracają uwagę w pierwszej kolejności. Współgrający z meblami kuchennymi i elementami aranżacyjnymi blat, nadaje każdej kuchni spójności i charakteru.

Czytaj więcej…

Warto jednak pamiętać, że blat kuchenny to powierzchnia robocza, która każdego dnia będzie eksploatowana. Decyzja o zakupie blatu kuchennego powinna opierać się nie tylko na kwestiach wizualnych, ale także parametrach technicznych. Na naszej stronie internetowej znajdziesz solidne blaty kuchenne, które zostały stworzone z trwałych, odpornych na wzmożoną eksploatację materiałów, a także w oparciu o nowoczesne wzornictwo.

 

Jak dobrać blat do mebli kuchennych?

Blaty kuchenne to niezwykle istotne elementy w każdej kuchni. Aby cieszyły oko przez długie lata, warto przemyśleć ich kolorystykę. Wybór wzoru jest zazwyczaj kwestią indywidualną, jednak istnieje kilka zasad, które mogą pomóc w podjęciu decyzji. Przy wyborze blatu kuchennego, dobrym rozwiązaniem jest zakup kontraktowego, ale pozostającego w tej samej tonacji rozwiązania.

Jeśli meble w kuchni są jasne, świetną opcją będzie ciemniejsza kolorystyka blatu (i odwrotnie). Kuchnia to miejsce, gdzie znajduje się wiele, różnorodnych produktów. Wzorzyste blaty mogą zaburzyć harmonię w pomieszczeniu, dlatego zwykle sugeruje się, aby w tej sytuacji postawić na stonowane kolorystycznie rozwiązania.

 

Dobre blaty kuchenne – solidność wykonania

Dobrej jakości blat kuchenny ma kilka istotnych cech, które świadczą o jego solidności i odporności na szereg czynników zewnętrznych. Decydując się na zakup blatu kuchennego, w pierwszej kolejności należy zdecydować, z jakiego materiału powinien on być wykonany.

Rodzaj materiału będzie warunkował jeden z dwóch, najistotniejszych aspektów – wytrzymałość. Blat wykonany z płyty laminowanej to doskonała propozycja dla osób, które szukają nowoczesnego, trwałego rozwiązania, w przystępnej cenie. W przeciwieństwie do płyt lakierowanych, powierzchnie pokryte laminatem nie są podatne na uszkodzenia, zarysowania, czy wilgoć. Nasz sklep oferuje szeroką gamę blatów kuchennych stworzonych z płyty laminowanej. Trwałość, jakość wykonania oraz różnorodne, nowoczesne wzornictwo to cechy, które posiada każdy oferowany przez nas produkt.

Blaty kuchenne – istota aspektu wizualnego

Nie ulega wątpliwości, że to wygląd blatu ma dla konsumentów największe znaczenie. Blat kuchenny powinien pasować do mebli (np. na zasadzie kontrastu) i być elementem spajającym całą, kuchenną przestrzeń. Tworząc ofertę sklepu, bazujemy na najnowszych trendach i rozwiązaniach technicznych, dostępnych na rynku.

Dzięki temu oferowane przez nas blaty cechują się nie tylko solidnością, ale i elegancją, nowoczesnością, uniwersalnością. Niezależnie od tego, czy w Twojej kuchni dominuje styl Loft, Glamour, skandynawski, czy może tradycyjna, klasyczna aranżacja, na naszej stronie internetowej znajdziesz dopasowany wzór. Zdajemy sobie sprawę, że blat kuchenny jest jednym z najbardziej eksponowanych elementów w kuchni. Stawiamy więc na różnorodną ofertę, w której produkty wyróżniają się estetyką.

 

Dobre blaty kuchenne – cena

Zasobność portfela to kolejny czynnik, którym sugerujemy się przy zakupie odpowiedniego blatu do kuchni. Wysokiej jakości blat wcale nie musi kosztować fortuny. Produkty z oferty naszego sklepu, a także usługi, jakie wykonujemy w ramach sprzedaży blatów kuchennych, zostały opracowane z myślą o konsumentach. Stawiamy na indywidualne podejście do klienta. Intuicyjna forma zamawiania produktu pozwala wybrać naszym klientom zarówno długość, jak i głębokość materiału.

Oferowane przez nas blaty kuchenne przycinamy zgodnie z ich oczekiwaniami. Opcje dodatkowe, takie jak frezowanie na tzw. kij hokejowy, czy wycinanie krawędzi po łuku, ustalamy z klientem w sposób indywidualny. Wszystkie te czynniki determinują ostateczną cenę zamówienia. W przypadku jakichkolwiek pytań, związanych z indywidualną wyceną, zapraszamy do kontaktu. Oferujemy także system sprzedaży ratalnej, dający możliwość nabycia wymarzonego blatu kuchennego przed czasem potrzebnym do zgromadzenia środków finansowych.
 

Blaty kuchenne z naszej oferty – opinie konsumentów

Wysoką jakość oferowanych przez nas blatów kuchennych potwierdzają opinie zadowolonych klientów. Naszą misją jest dystrybucja trwałych, solidnych i nowoczesnych blatów o różnorodnych wzorach. Każdy produkt jest dokładnie sprawdzany przed wysyłką do klienta. Nasze blaty są odporne na wilgoć, rysy, wgniecenia, promieniowanie słoneczne. Gwarantujemy łatwy proces składania zamówienia, bezproblemowy przebieg transakcji, a także szybką, terminową wysyłkę.

Kadra pracownicza pozostaje do dyspozycji klienta na każdym etapie trwania współpracy. Chętnie odpowiemy na wszelkie, budzące wątpliwości pytania. Konkurencyjna cena, solidność wykonania, a także indywidualne podejście do klienta to aspekty, które od lat doceniają osoby korzystające z oferty naszej firmy.

Wyświetlanie 1–24 z 39 wyników

Blat kuchenny głębokość 60 cm – Beton Chicago Ciemnoszary
58,001.229,00
Blat kuchenny w kolorze Beton Chicago Ciemnoszary. Długość: maksymalnie 320 cm, głębokość standardowa: 60 cm, grubość: 3,8 cm. Blaty zostały wykonane z wysokiej jakości płyty laminowanej, odpornej na zarysowania, tłuste plamy i są łatwe w utrzymaniu czystości. Krawędzie oklejone są PCV.

Cena jest zależna od wymiarów blatu - wybierz formatkę a następnie wpisz dokładny wymiar

Blat kuchenny głębokość 60 cm – Beton Chicago Jasnoszary
58,001.229,00
Blat kuchenny w kolorze Beton Chicago Jasnoszary. Długość: maksymalnie 320 cm, głębokość standardowa: 60 cm, grubość: 3,8 cm. Blaty zostały wykonane z wysokiej jakości płyty laminowanej, odpornej na zarysowania, tłuste plamy i są łatwe w utrzymaniu czystości. Krawędzie oklejone są PCV.

Cena jest zależna od wymiarów blatu - wybierz formatkę a następnie wpisz dokładny wymiar

Blat kuchenny głębokość 60 cm – Beton jasny Atelier
48,691.030,00
Blat kuchenny w kolorze beton jasny Atelier. Długość: maksymalnie 320 cm, głębokość standardowa: 60 cm, grubość: 3,8 cm. Blaty zostały wykonane z wysokiej jakości płyty laminowanej, odpornej na zarysowania, tłuste plamy i są łatwe w utrzymaniu czystości. Krawędzie oklejone są PCV.

Cena jest zależna od wymiarów blatu - wybierz formatkę a następnie wpisz dokładny wymiar

Blat kuchenny głębokość 60 cm – Biały mat (anti-finger)
89,001.907,00
Blat kuchenny w kolorze Biały Mat. Długość: maksymalnie 320 cm, głębokość standardowa: 60 cm, grubość: 2,8 cm. Blaty zostały wykonane z wysokiej jakości płyty laminowanej Anti-Finger, które są odporne na plamy, wyróżniają się pięknym matowym wykończeniem oraz powłoką zapobiegającą powstawaniu odcisków palców.  Krawędzie oklejone są PCV.

Cena jest zależna od wymiarów blatu - wybierz formatkę a następnie wpisz dokładny wymiar

Blat kuchenny głębokość 60 cm – Biały matowy
40,28845,00
Blat kuchenny w kolorze biały matowy. Długość: maksymalnie 320 cm, głębokość standardowa: 60 cm, grubość: 3,8 cm. Blaty zostały wykonane z wysokiej jakości płyty laminowanej, odpornej na zarysowania, tłuste plamy i są łatwe w utrzymaniu czystości. Krawędzie oklejone są PCV.

Cena jest zależna od wymiarów blatu - wybierz formatkę a następnie wpisz dokładny wymiar

Blat kuchenny głębokość 60 cm – Czarny mat (anti-finger)
89,001.907,00
Blat kuchenny w kolorze Czarny Mat. Długość: maksymalnie 320 cm, głębokość standardowa: 60 cm, grubość: 2,8 cm. Blaty zostały wykonane z wysokiej jakości płyty laminowanej Anti-Finger, które są odporne na plamy, wyróżniają się pięknym matowym wykończeniem oraz powłoką zapobiegającą powstawaniu odcisków palców.  Krawędzie oklejone są PCV.

Cena jest zależna od wymiarów blatu - wybierz formatkę a następnie wpisz dokładny wymiar

Blat kuchenny głębokość 60 cm – Dąb Kraft złoty
48,421.030,00
Blat kuchenny w kolorze dąb Kraft złoty. Długość: maksymalnie 320 cm, głębokość standardowa: 60 cm, grubość: 3,8 cm. Blaty zostały wykonane z wysokiej jakości płyty laminowanej, odpornej na zarysowania, tłuste plamy i są łatwe w utrzymaniu czystości. Krawędzie oklejone są PCV.

Cena jest zależna od wymiarów blatu - wybierz formatkę a następnie wpisz dokładny wymiar

Blat kuchenny głębokość 60 cm – Dąb Lancelot
48,691.030,00
Blat kuchenny w kolorze dąb Lancelot. Długość: maksymalnie 320 cm, głębokość standardowa: 60 cm, grubość: 3,8 cm. Blaty zostały wykonane z wysokiej jakości płyty laminowanej, odpornej na zarysowania, tłuste plamy i są łatwe w utrzymaniu czystości. Krawędzie oklejone są PCV.

Cena jest zależna od wymiarów blatu - wybierz formatkę a następnie wpisz dokładny wymiar

Blat kuchenny głębokość 60 cm – Dąb olejowany
44,241.030,00
Blat kuchenny w kolorze dąb olejowany. Długość: maksymalnie 320 cm, głębokość standardowa: 60 cm, grubość: 3,8 cm. Blaty zostały wykonane z wysokiej jakości płyty laminowanej, odpornej na zarysowania, tłuste plamy i są łatwe w utrzymaniu czystości. Krawędzie oklejone są PCV.

Cena jest zależna od wymiarów blatu - wybierz formatkę a następnie wpisz dokładny wymiar

Blat kuchenny głębokość 60 cm – Griga Pietra Czarna
58,001.229,00
Blat kuchenny w kolorze Griga Pietra Czarna. Długość: maksymalnie 320 cm, głębokość standardowa: 60 cm, grubość: 3,8 cm. Blaty zostały wykonane z wysokiej jakości płyty laminowanej, odpornej na zarysowania, tłuste plamy i są łatwe w utrzymaniu czystości. Krawędzie oklejone są PCV.

Cena jest zależna od wymiarów blatu - wybierz formatkę a następnie wpisz dokładny wymiar

Blat kuchenny głębokość 60 cm – Halifax Cynowany
89,001.907,00
Blat kuchenny w kolorze Halifax Cynowany. Długość: maksymalnie 320 cm, głębokość standardowa: 60 cm, grubość: 3,8 cm. Blaty zostały wykonane z wysokiej jakości płyty laminowanej, odpornej na zarysowania, tłuste plamy i są łatwe w utrzymaniu czystości. Krawędzie oklejone są PCV.

Cena jest zależna od wymiarów blatu - wybierz formatkę a następnie wpisz dokładny wymiar

Blat kuchenny głębokość 60 cm – Halifax Naturalny
89,001.907,00
Blat kuchenny w kolorze Halifax Naturalny. Długość: maksymalnie 320 cm, głębokość standardowa: 60 cm, grubość: 3,8 cm. Blaty zostały wykonane z wysokiej jakości płyty laminowanej, odpornej na zarysowania, tłuste plamy i są łatwe w utrzymaniu czystości. Krawędzie oklejone są PCV.

Cena jest zależna od wymiarów blatu - wybierz formatkę a następnie wpisz dokładny wymiar

Blat kuchenny głębokość 60 cm – Halifax Tabac
89,001.907,00
Blat kuchenny w kolorze Halifax Tabac. Długość: maksymalnie 320 cm, głębokość standardowa: 60 cm, grubość: 3,8 cm. Blaty zostały wykonane z wysokiej jakości płyty laminowanej, odpornej na zarysowania, tłuste plamy i są łatwe w utrzymaniu czystości. Krawędzie oklejone są PCV.

Cena jest zależna od wymiarów blatu - wybierz formatkę a następnie wpisz dokładny wymiar

Blat kuchenny głębokość 60 cm – Hamilton naturalny
58,001.229,00
Blat kuchenny w kolorze Hamilton Naturalny. Długość: maksymalnie 320 cm, głębokość standardowa: 60 cm, grubość: 3,8 cm. Blaty zostały wykonane z wysokiej jakości płyty laminowanej, odpornej na zarysowania, tłuste plamy i są łatwe w utrzymaniu czystości. Krawędzie oklejone są PCV.

Cena jest zależna od wymiarów blatu - wybierz formatkę a następnie wpisz dokładny wymiar

Blat kuchenny głębokość 60 cm – Hikora naturalna
48,691.030,00
Blat kuchenny w kolorze hikora naturalna. Długość: maksymalnie 320 cm, głębokość standardowa: 60 cm, grubość: 3,8 cm. Blaty zostały wykonane z wysokiej jakości płyty laminowanej, odpornej na zarysowania, tłuste plamy i są łatwe w utrzymaniu czystości. Krawędzie oklejone są PCV.

Cena jest zależna od wymiarów blatu - wybierz formatkę a następnie wpisz dokładny wymiar

Blat kuchenny głębokość 60 cm – Kobe
48,691.030,00
Blat kuchenny KOBE. Długość: maksymalnie 320 cm, głębokość standardowa: 60 cm, grubość: 3,8 cm. Blaty zostały wykonane z wysokiej jakości płyty laminowanej, odpornej na zarysowania, tłuste plamy i są łatwe w utrzymaniu czystości. Krawędzie oklejone są PCV.

Cena jest zależna od wymiarów blatu - wybierz formatkę a następnie wpisz dokładny wymiar

Blat kuchenny głębokość 60 cm – Marmur Levanto Biały
58,001.229,00
Blat kuchenny w kolorze Marmur Levanto Biały. Długość: maksymalnie 320 cm, głębokość standardowa: 60 cm, grubość: 3,8 cm. Blaty zostały wykonane z wysokiej jakości płyty laminowanej, odpornej na zarysowania, tłuste plamy i są łatwe w utrzymaniu czystości. Krawędzie oklejone są PCV.

Cena jest zależna od wymiarów blatu - wybierz formatkę a następnie wpisz dokładny wymiar

Blat kuchenny głębokość 60 cm – Szary mat (anti-finger)
89,001.907,00
Blat kuchenny w kolorze Szary Mat. Długość: maksymalnie 320 cm, głębokość standardowa: 60 cm, grubość: 2,8 cm. Blaty zostały wykonane z wysokiej jakości płyty laminowanej Anti-Finger, które są odporne na plamy, wyróżniają się pięknym matowym wykończeniem oraz powłoką zapobiegającą powstawaniu odcisków palców.  Krawędzie oklejone są PCV.

Cena jest zależna od wymiarów blatu - wybierz formatkę a następnie wpisz dokładny wymiar

Blat kuchenny wyspowy głęb. do 120 cm – Beton jasny Atelier
536,002.448,00
Blat kuchenny w kolorze beton jasny Atelier. Maksymalna głębokość blatu: 120 cm. Maksymalna długość: 320 cm. Grubość blatu : 3,8 cm. Blat został wykonany z wysokiej jakości płyty laminowanej, odpornej na zarysowania, tłuste plamy i są łatwe w utrzymaniu czystości. Krawędzie boczne oklejone są PCV. Możliwość oklejenia tyłu za dopłatą.

Cena jest zależna od wymiarów blatu - wybierz formatkę a następnie wpisz dokładny wymiar

O dostępność blatów powyżej 3m proszę pytać, ze względu na indywidualną wycenę przesyłek dłużycowych.
Blat kuchenny wyspowy głęb. do 120 cm – Biały matowy
302,001.382,00
Blat wyspowy w kolorze biały matowy. Maksymalna głębokość blatu: 120 cm. Maksymalna długość: 320 cm. Grubość blatu : 3,8 cm. Blat został wykonany z wysokiej jakości płyty laminowanej, odpornej na zarysowania, tłuste plamy i są łatwe w utrzymaniu czystości. Krawędzie boczne oklejone są PCV. Możliwość oklejenia tyłu za dopłatą.  

Cena jest zależna od wymiarów blatu - wybierz formatkę a następnie wpisz dokładny wymiar

Blat kuchenny wyspowy głęb. do 120 cm – Dąb Kraft złoty
536,002.224,00
Blat kuchenny w kolorze dąb Kraft złoty. Maksymalna głębokość blatu: 120 cm. Maksymalna długość: 320 cm. Grubość blatu : 3,8 cm. Blat został wykonany z wysokiej jakości płyty laminowanej, odpornej na zarysowania, tłuste plamy i są łatwe w utrzymaniu czystości. Krawędzie boczne oklejone są PCV. Możliwość oklejenia tyłu za dopłatą.

Cena jest zależna od wymiarów blatu - wybierz formatkę a następnie wpisz dokładny wymiar

O dostępność blatów powyżej 3m proszę pytać ze względu na indywidualną wycenę przesyłki (duże gabaryty przesyłki i waga).
Blat kuchenny wyspowy głęb. do 120 cm – Dąb Lancelot
302,001.382,00
Blat kuchenny w kolorze dąb Lancelot. Maksymalna głębokość blatu: 120 cm. Maksymalna długość: 320 cm. Grubość blatu : 3,8 cm. Blat został wykonany z wysokiej jakości płyty laminowanej, odpornej na zarysowania, tłuste plamy i są łatwe w utrzymaniu czystości. Krawędzie boczne oklejone są PCV. Możliwość oklejenia tyłu za dopłatą.

Cena jest zależna od wymiarów blatu - wybierz formatkę a następnie wpisz dokładny wymiar

O dostępność blatów powyżej 3m proszę pytać ze względu na indywidualną wycenę przesyłki (duże gabaryty przesyłki i waga).
Blat kuchenny wyspowy głęb. do 120 cm – Dąb olejowany
536,002.448,00
Blat kuchenny w kolorze dąb olejowany. Maksymalna głębokość blatu: 120 cm. Maksymalna długość: 320 cm. Grubość blatu : 3,8 cm. Blat został wykonany z wysokiej jakości płyty laminowanej, odpornej na zarysowania, tłuste plamy i są łatwe w utrzymaniu czystości. Krawędzie boczne oklejone są PCV. Możliwość oklejenia tyłu za dopłatą.

Cena jest zależna od wymiarów blatu - wybierz formatkę a następnie wpisz dokładny wymiar

 
Blat kuchenny wyspowy głęb. do 120 cm – Hikora naturalna
536,002.448,00
Blat kuchenny w kolorze hikora naturalna. Maksymalna głębokość blatu: 120 cm. Maksymalna długość: 320 cm. Grubość blatu : 3,8 cm. Blat został wykonany z wysokiej jakości płyty laminowanej, odpornej na zarysowania, tłuste plamy i są łatwe w utrzymaniu czystości. Krawędzie boczne oklejone są PCV. Możliwość oklejenia tyłu za dopłatą.

Cena jest zależna od wymiarów blatu - wybierz formatkę a następnie wpisz dokładny wymiar