KUCHNIE

Kolekcja MARTYNA

Kolekcja szafek kuchennych MARTYNA to intensywne kolory przede wszystkim w matowych, jak i połyskowych frontach lakierowanych. Fronty lakierowane mają delikatnie zaoblone krawędzie. Fronty laminowane natomiast imitują strukturę naturalnego drewna lub monolitu odzwierciedlającego naturalne surowce: beton, marmur i kamień. Do tego duży wybór uchwytów i blatów. Martyna to również kolekcja z bogatą ofertą szafek, począwszy od tradycyjnych szafek stojących i wiszących, po szafki otwarte oraz słupki.
Wszystkie szafki z kolekcji MARTYNA można zamówić indywidualnie ze zmienionymi wymiarami.

meble kuchenne

Słupek do zabudowy piekarnika

SŁUPKI do zabudowy piekarnika lub do zabudowy piekarnika i kuchenki mikrofalowej występują w dwóch wersjach wysokości: 213,7 cm i 235,7 cm oraz głębokość 58 cm
MARTYNA

Słupek

SŁUPKI występują w dwóch wersjach wysokości – 1) Wysokość 213,7 cm (w tym nóżki 10 cm) lub 218,7 cm (w tym nóżki 15 cm); 2) Wysokość 235,7 cm (w tym nóżki 10 cm) lub 240,7 cm (w tym nóżki 15 cm), głębokość 58 cm
MARTYNA

Zabudowa górna

Szafki wiszące, górne dostępne są w wielu wymiarach, otwierane do boku jak i do góry. Z drzwiczkami pełnymi lub przeszklonym.
MARTYNA

Panele zakończeniowe boczne

Zabudowę dolną, górną lub słupki mogą być wykończone panelem w kolorze frontów.
MARTYNA

Zabudowa dolna

Szafki stojące dolne jedno i dwudrzwiowe oraz szafki z szufladami samodomykającymi się.
MARTYNA
KOLORYSTYKA

Wybarwienia frontów szafek

Fronty połyskowe, lakierowane wykonane z płyty MDF o grubości 19 mm. Krawędź frontu jest zaoblona promieniem R3.

Fronty matowe, lakierowane wykonane z płyty MDF o grubości 19 mm. Krawędź frontu jest zaoblona promieniem R3.

Bliżej natury - płyta laminowana odzwierciedlająca strukturę i wygląd drewna. Jest to idealna alternatywa dla forniru i prawdziwego drewna. Przy wyborze frontów laminowanych „Bliżej Natury”, należy określić kierunek usłojenia – pion lub poziom.

Szlachetny monolit -płyta laminowana, która idealnie oddaje strukturę betonu, tynku, metalu i marmuru.

KOLORYSTYKA

Wybarwienia korpusów szafek

KOLORYSTYKA

Wybarwienia blatów

UCHWYTY

Rodzaje uchwytów

DOSTAWA I MONTAŻ

Meble kuchenne z kolekcji MARTYNA są przygotowane do samodzielnego montażu

Zamówione meble dostarczamy do odbiorcy w paczkach. Każda paczka zawiera jedną szafkę i instrukcję montażu. Szereg pomocnych wskazówek znajdziesz naszym poradniku.

SZAFKI GÓRNE

 • Szafki otwierane na bok (W, WS) dostępne są w wysokościach: 58 cm, 72 cm, 94 cm, 108 cm. Głębokość szafek wiszących: 32 cm (liczone z frontem). Szafki posiadają w standardzie zawiasy z cichym domykiem, opcjonalnie można wymienić na zawiasy Blumotion firmy Blum.
 • Szafki otwierane do góry (WO, WPO) wyposażone są w podnośniki pneumatyczne. Opcjonalnie istnieje możliwość wyboru podnośników hkxs lub hk- top firmy Blum.
 • Szafki nadstawkowe (WOG) mają wysokość 36 cm i głębokość 58 cm i wyposażone są w podnośniki pneumatyczne. 

Korpus szafek wiszących wykonany jest z płyty laminowanej o grubości 16 mm. Każda szafka posiada  zawieszkę regulowaną wraz z odcinkami listwy montażowej.

SZAFKI DOLNE

 • Korpus szafek stojących wykonany jest z płyty laminowanej o grubości 16 mm. Standardowa wysokość szafek stojących to 82 cm (w tym nóżki 10 cm) lub 87 cm (w tym nóżki 15 cm). Głębokość szafek stojących to 54 cm (liczone z frontem).
 • Szafki z jedną, z dwoma lub z trzema szufladami wyposażone są w standardzie w samodomykające się szuflady Starmotion, opcjonalnie istnieje możliwość zamówienia szuflady Blum antaro. Korpus szafek stojących wykonany jest z płyty laminowanej o grubości 16 mm. Wysokość szafek stojących to 82 cm (w tym nóżki 10 cm) lub 87 cm (w tym nóżki 15 cm), głębokość szafek stojących to 54cm (liczone z frontem)
 • Szafki stojące, wyspowe (DPPW105/65, DW45, DW6, DSW6/3) posiadają dodatkowy front bez uchwytów, umiejscowiony z tyłu szafki, zamocowany jako element stały.
 • Słupki (ZL, SPD, SPP, SPM) mają głębokość 58 cm a dwie wysokości:

  1) 213,7 (w tym nóżki 10 cm), 218,7 (w tym nóżki15 cm)
  2) 235,7 (w tym nóżki 10 cm), 238,7 (w tym nóżki15 cm)

WITRYNY

Szafki witrynowe posiadają korpus wykonany z płyty laminowanej o grubości 16 mm w dostępnej kolorystyce: biały, jasno szary,ciemno szary, czarny.
Szafki w komplecie zawierają zawieszkę regulowaną wraz z odcinkami listwy montażowej.
Witryny posiadają szkło przezroczyste, opcjonalnie istnieje możliwość wyboru szkła mlecznego.
Szafki otwierane do góry wyposażone są w podnośniki pneumatyczne. Opcjonalnie istnieje możliwość wyboru podnośników hkxs lub hk- top firmy Blum.

COKOŁY

W standardzie cokół o wysokości 10 cm przedni wykonany z płyty korpusowej w kolorze szafki dołączany jest do każdej szafki stojącej.

Cokół boczny należy dokupić oddzielnie.

Opcjonalnie dostępne są cokoły o długości 2 mb:

 • Z płyty korpusowej – grubość 16 mm
 • Z płyty laminowanej – grubość 18 mm
 • Z płyty akrylowej – grubość 19 mm
 • Z płyty foliowanej – grubość 16 mm
 • Z płyty lakierowanej – grubość 19 mm

NÓŻKI

Szafki stojące zawierają nóżki o wysokości 10 lub 15 cm oraz klip mocowany do cokołu.
Standardowo każda szafka wyposażona jest w COKÓŁ PRZEDNI wykonany z płyty korpusowej.
Wysokość cokołów powinna odpowiadać wysokości nóżek w szafkach dolnych.

UCHWYTY

Uchwyty w kolekcji MARTYNA wykonane są z metalu i mają 128 lub 160 mm rozstawu.

Dostępny jest również reling Inox w rozstawach:

96*/156**
128*/188**
160*/220**
*rozstaw wierceń
**długość uchwytu

SZAFKI OTWARTE

 • SZAFKA OTWARTA STOJĄCA DK o szerokości 15 cm lub 20 cm i głębokości 54 cm, mogą być wykonane z płyty korpusowej oraz płyty frontowej laminowanej.
 • SZAFKA OTWARTA STOJĄCA SKS o szerokości 30 cm, głębokości 54 cm i wysokości 213,7 cm, może być wykonana z płyty korpusowej.
 • SZAFKA OTWARTA WISZĄCA WK, WOK o szerokości 15 cm lub 20 cm i głębokości 30 cm, może być wykonana z płyty korpusowej oraz z płyty laminowanej – frontowej.
 • SZAFKA OTWARTA STOJĄCA DK 20/213,7 o szerokości 20 cm i głębokości 52 cm, może być wykonana z płyty korpusowej.
 • SZAFKA ZAKOŃCZENIOWA DKZ-OTWARTE KONTYNERKI ZAKOŃCZENIOWE o szerokości 38,1 cm i głębokości 54 cm, mogą być wykonane z płyty korpusowej oraz z płyty frontowej laminowanej.

Szafki CARGO

Szafki Cargo ułatwiają przechowywanie artykułów spożywczych. Szafki dostępne są w opcji z systemami Cargo Maxima Evo lub Silva 

ELEMENTY KOLEKCJI

Wszystkie produkty z kolekcji MARTYNA

Wyświetlanie 1–24 z 336 wyników

Kolekcja MARTYNA Front do zmywarki FZ 45A – 45 cm. Front lakierowany
304,80
Frontu do małej zmywarki z widocznym panelem sterującym o szerokości 45 cm z kolekcji Martyna o symbolu FZ45A. Fronty lakierowane wykonane z płyty MDF o grubości 19 mm. Krawędź frontu jest zaoblona promieniem R3.  
Kolekcja MARTYNA Front do zmywarki FZ 45A – 45 cm. Front laminowany
192,00
Frontu do małej zmywarki z widocznym panelem sterującym o szerokości 45 cm z kolekcji Martyna o symbolu FZ45A. Fronty wykonane z płyty laminowanej o grubości 18 mm do wyboru. Fronty z serii "Bliżej natury" o wyjątkowej reprodukcji odzwierciedlającej strukturę, wygląd i estetykę drewna. Jest to idealna alternatywa dla forniru i prawdziwego drewna. Fronty z serii "Szlachetny monolit" idealnie oddają strukturę betonu, tynku, metalu i marmuru.  
Kolekcja MARTYNA Front do zmywarki FZ 45B – 45 cm. Front lakierowany
346,80
Frontu do małej zmywarki z ukrytym panelem sterującym o szerokości 45 cm z kolekcji Martyna o symbolu FZ45B. Fronty lakierowane wykonane z płyty MDF o grubości 19 mm. Krawędź frontu jest zaoblona promieniem R3.  
Kolekcja MARTYNA Front do zmywarki FZ 45B – 45 cm. Front laminowany
218,40
Frontu do małej zmywarki z ukrytym panelem sterującym o szerokości 45 cm z kolekcji Martyna o symbolu FZ45B. Fronty wykonane z płyty laminowanej o grubości 18 mm do wyboru. Fronty z serii "Bliżej natury" o wyjątkowej reprodukcji odzwierciedlającej strukturę, wygląd i estetykę drewna. Jest to idealna alternatywa dla forniru i prawdziwego drewna. Fronty z serii "Szlachetny monolit" idealnie oddają strukturę betonu, tynku, metalu i marmuru.  
Kolekcja MARTYNA Front do zmywarki FZ 6A – 60 cm. Front lakierowany
362,40
Frontu do zmywarki z widocznym panelem sterującym o szerokości 60 cm z kolekcji Martyna o symbolu FZ6A. Fronty lakierowane wykonane z płyty MDF o grubości 19 mm. Krawędź frontu jest zaoblona promieniem R3.  
Kolekcja MARTYNA Front do zmywarki FZ 6A – 60 cm. Front laminowany
228,00
Frontu do zmywarki z widocznym panelem sterującym o szerokości 60 cm z kolekcji Martyna o symbolu FZ6A. Fronty wykonane z płyty laminowanej o grubości 18 mm do wyboru. Fronty z serii "Bliżej natury" o wyjątkowej reprodukcji odzwierciedlającej strukturę, wygląd i estetykę drewna. Jest to idealna alternatywa dla forniru i prawdziwego drewna. Fronty z serii "Szlachetny monolit" idealnie oddają strukturę betonu, tynku, metalu i marmuru.  
Kolekcja MARTYNA Front do zmywarki FZ 6B – 60 cm. Front lakierowany
418,80
Frontu do zmywarki z ukrytym panelem sterującym o szerokości 60 cm z kolekcji Martyna o symbolu FZ6B. Fronty lakierowane wykonane z płyty MDF o grubości 19 mm. Krawędź frontu jest zaoblona promieniem R3.  
Kolekcja MARTYNA Front do zmywarki FZ 6B – 60 cm. Front laminowany
264,00
Frontu do zmywarki z ukrytym panelem sterującym o szerokości 60 cm z kolekcji Martyna o symbolu FZ6B. Fronty wykonane z płyty laminowanej o grubości 18 mm do wyboru. Fronty z serii "Bliżej natury" o wyjątkowej reprodukcji odzwierciedlającej strukturę, wygląd i estetykę drewna. Jest to idealna alternatywa dla forniru i prawdziwego drewna. Fronty z serii "Szlachetny monolit" idealnie oddają strukturę betonu, tynku, metalu i marmuru.  
Kolekcja MARTYNA Słupek stojący SPD4/213,7- 40 cm. Front lakierowany
1.204,80
Wąski słupek o szerokości 40 cm, głębokości 58 cm, wysokości 213,7 cm (w tym nóżki 10 cm) lub 218,7 cm (w tym nóżki 15 cm) z kolekcji Martyna, o symbolu SPD4/213,7. Fronty lakierowane wykonane z płyty MDF o grubości 19 mm. Krawędź frontu jest zaoblona promieniem R3.  
Kolekcja MARTYNA Słupek stojący SPD4/213,7- 40 cm. Front laminowany
714,00
Wąski słupek o szerokości 40 cm, głębokości 58 cm, wysokości 213,7 cm (w tym nóżki 10 cm) lub 218,7 cm (w tym nóżki 15 cm) z kolekcji Martyna, o symbolu SPD4/213,7. Fronty wykonane z płyty laminowanej o grubości 18 mm do wyboru. Fronty z serii "Bliżej natury" o wyjątkowej reprodukcji odzwierciedlającej strukturę, wygląd i estetykę drewna. Jest to idealna alternatywa dla forniru i prawdziwego drewna. Fronty z serii "Szlachetny monolit" idealnie oddają strukturę betonu, tynku, metalu i marmuru.  
Kolekcja MARTYNA Słupek stojący SPD4/235,7- 40 cm. Front lakierowany
1.276,80
Wąski i wysoki słupek o szerokości 40 cm, głębokości 58 cm, wysokości 235,7 cm (w tym nóżki 10 cm) lub 240,7 cm (w tym nóżki 15 cm) z kolekcji Martyna, o symbolu SPD4/235,7. Fronty lakierowane wykonane z płyty MDF o grubości 19 mm. Krawędź frontu jest zaoblona promieniem R3.  
Kolekcja MARTYNA Słupek stojący SPD4/235,7- 40 cm. Front laminowany
759,60
Wąski i wysoki słupek o szerokości 40 cm, głębokości 58 cm, wysokości 235,7 cm (w tym nóżki 10 cm) lub 240,7 cm (w tym nóżki 15 cm) z kolekcji Martyna, o symbolu SPD4/235,7. Fronty wykonane z płyty laminowanej o grubości 18 mm do wyboru. Fronty z serii "Bliżej natury" o wyjątkowej reprodukcji odzwierciedlającej strukturę, wygląd i estetykę drewna. Jest to idealna alternatywa dla forniru i prawdziwego drewna. Fronty z serii "Szlachetny monolit" idealnie oddają strukturę betonu, tynku, metalu i marmuru.  
Kolekcja MARTYNA Słupek stojący SPD6/213,7- 60 cm. Front lakierowany
1.477,20
Słupek o szerokości 60 cm, głębokości 58 cm, wysokości 213,7 cm (w tym nóżki 10 cm) lub 218,7 cm (w tym nóżki 15 cm) z kolekcji Martyna, o symbolu SPD6/213,7. Fronty lakierowane wykonane z płyty MDF o grubości 19 mm. Krawędź frontu jest zaoblona promieniem R3.  
Kolekcja MARTYNA Słupek stojący SPD6/213,7- 60 cm. Front laminowany
931,20
Słupek o szerokości 60 cm, głębokości 58 cm, wysokości 213,7 cm (w tym nóżki 10 cm) lub 218,7 cm (w tym nóżki 15 cm) z kolekcji Martyna, o symbolu SPD6/213,7. Fronty wykonane z płyty laminowanej o grubości 18 mm do wyboru. Fronty z serii "Bliżej natury" o wyjątkowej reprodukcji odzwierciedlającej strukturę, wygląd i estetykę drewna. Jest to idealna alternatywa dla forniru i prawdziwego drewna. Fronty z serii "Szlachetny monolit" idealnie oddają strukturę betonu, tynku, metalu i marmuru.  
Kolekcja MARTYNA Słupek stojący SPD6/235,7- 60 cm. Front lakierowany
1.576,80
Słupek o szerokości 60 cm, głębokości 58 cm, wysokości 235,7 cm (w tym nóżki 10 cm) lub 240,7 cm (w tym nóżki 15 cm) z kolekcji Martyna, o symbolu SPD6/235,7. Fronty lakierowane wykonane z płyty MDF o grubości 19 mm. Krawędź frontu jest zaoblona promieniem R3.  
Kolekcja MARTYNA Słupek stojący SPD6/235,7- 60 cm. Front laminowany
993,60
Słupek o szerokości 60 cm, głębokości 58 cm, wysokości 235,7 cm (w tym nóżki 10 cm) lub 240,7 cm (w tym nóżki 15 cm) z kolekcji Martyna, o symbolu SPD6/235,7. Fronty wykonane z płyty laminowanej o grubości 18 mm do wyboru. Fronty z serii "Bliżej natury" o wyjątkowej reprodukcji odzwierciedlającej strukturę, wygląd i estetykę drewna. Jest to idealna alternatywa dla forniru i prawdziwego drewna. Fronty z serii "Szlachetny monolit" idealnie oddają strukturę betonu, tynku, metalu i marmuru.  
Kolekcja MARTYNA Słupek z szufladami SPD6/3 213,7- 60 cm. Front lakierowany
1.732,80
Słupek z szufladami o szerokości 60 cm, głębokości 58 cm, wysokości 213,7 cm (w tym nóżki 10 cm) lub 218,7 cm (w tym nóżki 15 cm) z kolekcji Martyna, o symbolu SPD6/3 213,7. Fronty lakierowane wykonane z płyty MDF o grubości 19 mm. Krawędź frontu jest zaoblona promieniem R3.  
Kolekcja MARTYNA Słupek z szufladami SPD6/3 213,7- 60 cm. Front laminowany
1.173,60
Słupek z szufladami o szerokości 60 cm, głębokości 58 cm, wysokości 213,7 cm (w tym nóżki 10 cm) lub 218,7 cm (w tym nóżki 15 cm) z kolekcji Martyna, o symbolu SPD6/3 213,7. Fronty wykonane z płyty laminowanej o grubości 18 mm do wyboru. Fronty z serii "Bliżej natury" o wyjątkowej reprodukcji odzwierciedlającej strukturę, wygląd i estetykę drewna. Jest to idealna alternatywa dla forniru i prawdziwego drewna. Fronty z serii "Szlachetny monolit" idealnie oddają strukturę betonu, tynku, metalu i marmuru.  
Kolekcja MARTYNA Słupek z szufladami SPD6/3 235,7- 60 cm. Front lakierowany
1.833,60
Słupek z szufladami o szerokości 60 cm, głębokości 58 cm, wysokości 235,7 cm (w tym nóżki 10 cm) lub 240,7 cm (w tym nóżki 15 cm) z kolekcji Martyna, o symbolu SPD6/3 235,7. Fronty lakierowane wykonane z płyty MDF o grubości 19 mm. Krawędź frontu jest zaoblona promieniem R3.  
Kolekcja MARTYNA Słupek z szufladami SPD6/3 235,7- 60 cm. Front laminowany
1.238,40
Słupek z szufladami o szerokości 60 cm, głębokości 58 cm, wysokości 235,7 cm (w tym nóżki 10 cm) lub 240,7 cm (w tym nóżki 15 cm) z kolekcji Martyna, o symbolu SPD6/3 235,7. Fronty wykonane z płyty laminowanej o grubości 18 mm do wyboru. Fronty z serii "Bliżej natury" o wyjątkowej reprodukcji odzwierciedlającej strukturę, wygląd i estetykę drewna. Jest to idealna alternatywa dla forniru i prawdziwego drewna. Fronty z serii "Szlachetny monolit" idealnie oddają strukturę betonu, tynku, metalu i marmuru.  
Kolekcja MARTYNA Słupek zakończeniowy SKS 30- 30 cm. Front lakierowany
718,80
Szafka otwarta o szerokości 30 cm, głębokość: 58 cm, wysokość: 213,7 cm z kolekcji Martyna o symboli SKS30. Szafki dostępne w kolorystyce frontów z płyty MDF o grubości 19 mm. Krawędź frontu jest zaoblona promieniem R3.  
Kolekcja MARTYNA Słupek zakończeniowy SKS 30- 30 cm. Front laminowany
718,80
Szafka otwarta o szerokości 30 cm, głębokość: 58 cm, wysokość: 213,7 cm z kolekcji Martyna o symboli SKS30. Szafka wykonana z frontowej płyty laminowanej o grubości 18 mm do wyboru. Fronty z serii "Bliżej natury" o wyjątkowej reprodukcji odzwierciedlającej strukturę, wygląd i estetykę drewna. Jest to idealna alternatywa dla forniru i prawdziwego drewna. Fronty z serii "Szlachetny monolit" idealnie oddają strukturę betonu, tynku, metalu i marmuru.  
Kolekcja MARTYNA Szafka narożna DNPP90/90 – 90 cm. Front lakierowany
926,40
Dwudrzwiowa szafka narożna o szerokości po blacie 90/90, wymiar korpusu 86/86, głębokości 90 cm (liczone z frontem), wysokości 82 cm (w tym nóżki 10 cm) lub 87 cm (w tym nóżki 15 cm) z kolekcji Martyna, o symbolu DNPP 90/90. Fronty lakierowane wykonane z płyty MDF o grubości 19 mm. Krawędź frontu jest zaoblona promieniem R3.  
Kolekcja MARTYNA Szafka narożna DNPP90/90 – 90 cm. Front laminowany
583,20
Dwudrzwiowa szafka narożna o szerokości po blacie 90/90, wymiar korpusu 86/86, głębokości 90 cm (liczone z frontem), wysokości 82 cm (w tym nóżki 10 cm) lub 87 cm (w tym nóżki 15 cm) z kolekcji Martyna, o symbolu DNPP 90/90. Fronty wykonane z płyty laminowanej o grubości 18 mm do wyboru. Fronty z serii "Bliżej natury" o wyjątkowej reprodukcji odzwierciedlającej strukturę, wygląd i estetykę drewna. Jest to idealna alternatywa dla forniru i prawdziwego drewna. Fronty z serii "Szlachetny monolit" idealnie oddają strukturę betonu, tynku, metalu i marmuru.