Wyświetlanie wszystkich wyników: 20

Garderoba GR700. Kolekcja RUSTIKAL
1.943,00
Wykonana z woskowanego drewna sosnowego garderoba GR700 to funkcjonalny mebel do twojego przedpokoju. Duża ilość wieszaków oraz szafka stanowią idealne miejsce na przechowywanie wierzchniej odzieży oraz butów. Ozdobne, metalowe uchwyty i zawiasy zostały wykonane ręcznie z efektem postarzenia. Garderoba została pokryta naturalnym woskiem pszczelim, tworzącym warstwę zabezpieczającą przed wilgocią i pielęgnującą drewno. Wosk pszczeli to produkt naturalny, z właściwościami antystatycznymi – na powierzchni mebli osadza się mniejsza ilość kurzu.
Garderoba GR701. Kolekcja RUSTIKAL
776,00
Wykonana z woskowanego drewna sosnowego garderoba GR701 to funkcjonalny mebel do twojego przedpokoju. Duża ilość wieszaków oraz półka stanowią idealne miejsce na przechowywanie wierzchniej odzieży. Garderoba została pokryta naturalnym woskiem pszczelim, tworzącym warstwę zabezpieczającą przed wilgocią i pielęgnującą drewno. Wosk pszczeli to produkt naturalny, z właściwościami antystatycznymi – na powierzchni mebli osadza się mniejsza ilość kurzu.
Garderoba GR703. Kolekcja RUSTIKAL
2.140,00
Wykonana z woskowanego drewna sosnowego garderoba GR703 z lustrem, to funkcjonalny mebel do twojego przedpokoju. Duża ilość wieszaków oraz szafka stanowią idealne miejsce na przechowywanie wierzchniej odzieży oraz butów. Ozdobne, metalowe uchwyty i zawiasy zostały wykonane ręcznie z efektem postarzenia. Garderoba została pokryta naturalnym woskiem pszczelim, tworzącym warstwę zabezpieczającą przed wilgocią i pielęgnującą drewno. Wosk pszczeli to produkt naturalny, z właściwościami antystatycznymi – na powierzchni mebli osadza się mniejsza ilość kurzu.
Garderoba GR704. Kolekcja RUSTIKAL
3.249,00
Wykonana z woskowanego drewna sosnowego duża garderoba GR704 z szafą, to funkcjonalny mebel do twojego przedpokoju. Duża ilość wieszaków oraz szafa z drążkiem stanowią idealne miejsce na przechowywanie wierzchniej odzieży a buty schowamy do pojemnej szafki. Ozdobne, metalowe uchwyty i zawiasy zostały wykonane ręcznie z efektem postarzenia. Garderoba została pokryta naturalnym woskiem pszczelim, tworzącym warstwę zabezpieczającą przed wilgocią i pielęgnującą drewno. Wosk pszczeli to produkt naturalny, z właściwościami antystatycznymi – na powierzchni mebli osadza się mniejsza ilość kurzu.
Kolekcja BRANDSON wieszak biały
409,00
Wieszak jest dedykowany do korytarzy i przedpokoi szczególnie w komplecie z małą komodą z szufladami. Prosty design kolekcji zapewnia mnóstwo wspaniałych aranżacji. Biel mebli przełamują eleganckie wieszaki. Fronty wykonane są z płyty MDF. Korpusy i blaty dodatkowo zostały wykonane z pogrubionej płyty laminowanej. Szerokość: 81 cm, wysokość 150 cm, głębokość 27 cm. MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU
Kolekcja OLE wieszak biały
338,00
Wieszak z kolekcji OLE w kolorze białym. Odpowiednie zorganizowanie przestrzeni w przedpokoju to ważny element projektowania wnętrza. Wieszak z naszej kolekcji w tym pomoże. Półka u góry nadaje się na czapki, wieszaki do powieszenia ubrań, a do tego do dyspozycji jest również drążek na dodatkowe wieszaki, co zapewnia jeszcze więcej miejsca na ubrania gości. Szerokość: 81 cm, wysokość: 122 cm, głębokość: 26 cm.
  • Korpus: płyta meblowa laminowana, obrzeże ABS
MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może ulec wydłużeniu, jeśli elementów nie ma na magazynie.
Kolekcja QUANT wieszak QG-07 dąb artisan
299,00
Wieszak do przedpokoju QG-07 z kolekcji QUANT w kolorze dąb artisan. Połączenie płyty w kolorze drewna z czarnym dekorem. Posiada praktyczną półkę, drążek i 3 haczyki. Pasuje do lustra i szafki na buty z kolekcji Quant. Szerokość: 40 cm, wysokość 133 cm, głębokość: 27 cm.  
Kolekcja TIFFANY wieszak woodline krem
369,00
Wieszak Tiffany w intrygującym kolorze woodline krem. Bardzo klasyczna forma całej kolekcji została podkreślona  ozdobnymi bokami. Sam wieszak posiada praktyczną półkę np. na czapki oraz wieszaki na kurtki czy płaszcze. Szerokość: 70 cm, wysokość: 150 cm, głębokość: 22 cm.
  • korpus płyta meblowa laminowana
  MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie.
Kolekcja TIPS wieszak z lustrem dąb sonoma
239,00
Wieszak z lustrem z kolekcji Tips w kolorze dąb sonoma. Cała kolekcja charakteryzuje się prostą formą. Od innych tego typu propozycji odróżnia ją ciekawe zaokrąglenie czoła korpusu. Sam wieszak prócz lustra posiada praktyczną półką, na której można trzymać np. czapki i szaliki. Szerokość: 83 cm, wysokość: 153 cm, głębokość: 21,5 cm.
  • Fronty: płyta meblowa laminowana
  • Korpus: płyta meblowa laminowana
  • Dopuszczalne obciążenie półek: 5 kg
  MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie.
Kolekcja TOP MIX wieszak 60 dąb sonoma i biały
129,00
Wieszak z kolekcji Top Mix w kolorze białym z blatem w kolorze dąb sonoma lub w całości w kolorze dąb sonoma. Cała kolekcja charakteryzuje się prostym stylem pasującym do minimalistycznych wnętrz. W kolekcji jest też ogromny wybór różnych komód i regałów, które można komponować w bardzo praktyczne zestawy. Sam wieszak prócz 3 zawieszek na kurtki posiada praktyczną półką, która może służyć do przechowywania np. czapek. Szerokość: 60 cm, wysokość: 100 cm, głębokość: 23 cm.
  • Korpus: płyta meblowa laminowana
W uwagach proszę wpisać, która opcja kolorystyczna ma być wysłana: dąb sonoma, czy dąb sonoma z bielą. W przypadku niewpisania informacji wysyłamy losowo.   MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie.
Kolekcja TOP MIX wieszak 80 dąb sonoma i biały
159,00
Wieszak z kolekcji Top Mix w kolorze białym z blatem w kolorze dąb sonoma lub w całości w kolorze dąb sonoma. Cała kolekcja charakteryzuje się prostym stylem pasującym do minimalistycznych wnętrz. W kolekcji jest też ogromny wybór różnych komód i regałów, które można komponować w bardzo praktyczne zestawy. Sam wieszak prócz 4 zawieszek na kurtki posiada praktyczną półką, która może służyć do przechowywania np. czapek. Szerokość: 80 cm, wysokość: 100 cm, głębokość: 23 cm.
  • Korpus: płyta meblowa laminowana
W uwagach proszę wpisać, która opcja kolorystyczna ma być wysłana: dąb sonoma, czy dąb sonoma z bielą. W przypadku niewpisania informacji wysyłamy losowo.   MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie.
Kolekcja VIGO wieszak biel i dąb wotan
299,00
Wieszak do przedpokoju z kolekcji Vigo. Eleganckie zestawienie białego połysku z delikatną wstawką w kolorze dąb wotan usatysfakcjonuje każdego wielbiciela nienagannej prostoty w nowoczesnej odsłonie. Posiada półkę na czapki lub szaliki oraz trzy haczyki na kurtki i płaszcze. Szerokość: 92,6 cm, wysokość: 132,2 cm, głębokość półki: 24,5 cm.
  • Korpus: płyta meblowa laminowana, obrzeże ABS
  • Półki: płyta meblowa laminowana, maksymalne obciążenie 10 kg
  MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie.
Wieszak bukowy WS140
272,00
Stojący wieszak WS140 do przedpokoju lub poczekalni. Mebel wykonany z litego drewna bukowego. Wieszaki rozmieszczone na dwóch wysokościach, dzięki czemu dziecko łatwo odwiesi kurtkę.
Wieszak bukowy WS141
228,00
Oryginalny wieszak stojący WS141 do biura lub poczekalni. Mebel wykonany z litego drewna bukowego. Wieszaki rozmieszczone na różnych wysokościach.
Wieszak sosnowy WS101
404,00
Wieszak WS101 do przedpokoju w klasycznym stylu. Mebel wykonany z litego drewna sosnowego z widoczną strukturą. Poręczna półka oraz szereg haczyków do szybkiego odwieszania wierzchniej odzieży.
Wieszak sosnowy WS103
328,00
Wieszak WS103 do przedpokoju w klasycznym stylu. Mebel wykonany z litego drewna sosnowego z widoczną strukturą. Poręczna półka oraz szereg haczyków do szybkiego odwieszania wierzchniej odzieży.
Wieszak sosnowy WS108
267,00
Nieduży wieszak WS108 do przedpokoju w klasycznym stylu. Mebel wykonany z litego drewna sosnowego z widoczną strukturą. Poręczna półka oraz szereg haczyków do szybkiego odwieszania wierzchniej odzieży.
Wieszak sosnowy WS131
158,00
Ozdobny wieszak WS131 do przedpokoju w klasycznym stylu. Mebel wykonany z litego drewna sosnowego z widoczną strukturą. Poręczna półka oraz szereg drewnianych haczyków do szybkiego odwieszania wierzchniej odzieży.
Wieszak sosnowy WS132
196,00
Drewniany wieszak WS132 do przedpokoju w klasycznym stylu. Mebel wykonany z litego drewna sosnowego z widoczną strukturą. Poręczna półka oraz drewniane haczyki do szybkiego odwieszania wierzchniej odzieży.
Wieszak sosnowy WS133
229,00
Drewniany wieszak WS133 do przedpokoju. Mebel wykonany z litego drewna sosnowego z widoczną strukturą. Poręczna półka oraz drewniane haczyki do szybkiego odwieszania wierzchniej odzieży.