Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

LAMELE dekoracyjne – komplet 3 sztuk bez podkładu (kolory)
89,00
Lamele to niedrogi sposób na całkowitą odmianę Twojego wnętrza. Komplet 3 sztuk jednostronnych lameli do wyboru w jednym z 10 kolorów. Wymiary pojedynczego lamela: wysokość 265 cm, szerokość 3 cm,  głębokość 1,6 cm.    
LAMELE dekoracyjne – pojedynczy na podkładzie
52,00
Lamele na płycie pozwalają na szybki i wygodny montaż bezpośrednio na dowolną powierzchnię. Zestaw 1 sztuki jednostronnego lamela do wyboru w jednym z 10 kolorów z panelem dostępnym w kolorze czarnym lub dąb kraft złoty. Wymiary: wysokość 265 cm, szerokość 5,5 cm,  głębokość 1,9 cm.    
LAMELE dekoracyjne – potrójne na podkładzie
105,00
Lamele na płycie pozwalają na szybki i wygodny montaż bezpośrednio na dowolną powierzchnię. Komplet 3 sztuk jednostronnych lameli do wyboru w jednym z 10 kolorów z panelem dostępnym w kolorze czarnym lub dąb kraft złoty. Wymiary: wysokość 265 cm, szerokość 16,5 cm,  głębokość 1,9 cm.    
LAMELE premium – komplet 8 szt bez podkładu (kolory)
329,00
Lamele to oryginalny i modny sposób na całkowitą odmianę Twojego wnętrza. Komplet 8 sztuk jednostronnych lameli bez podkładu do wyboru w jednym z 10 kolorów. Jak zrobić ściankę z lamelami?
  1. Przykręć lub przyklej listwę montażową.
  2. Wciśnij lamele na zamontowane listwy.
Gotowe! Żeby zmienić kolorystykę wystarczy kupić lamele w innym kolorze, wypiąć stare i zamontować nowe na listwach, które zostały po starym komplecie. Wymiary pojedynczego lamela: wysokość 275 cm, szerokość 2,8 cm,  głębokość 4 cm. Opcjonalnie można dokupić komplet wkładów (listew dwustronnych) przeznaczonych do łączenia ze sobą dwóch lameli  – do stworzenia przepierzenia w pomieszczeniu. W osobnej ofercie dostępne też Lamele na Podkładzie  
LAMELE premium – komplet 8 szt na panelu
585,00
Lamele to oryginalny i modny sposób na całkowitą odmianę Twojego wnętrza. Lamele na płycie pozwalają na szybki i wygodny montaż bezpośrednio na dowolną powierzchnię. Komplet 8 sztuk jednostronnych lameli do wyboru w jednym z 10 kolorów na podkładzie w kolorze czarnym lub dąb kraft złoty. Jak zrobić ściankę z lamelami?
  1. Przykręć lub przyklej gotowy podkład.
  2. Wciśnij lamele na zamontowane listwy.
Gotowe! Żeby zmienić kolorystykę wystarczy kupić lamele w innym kolorze, wypiąć stare i zamontować nowe na listwach, które zostały po starym komplecie. Wymiary pojedynczego panelu: wysokość 275 cm, szerokość 48,4 cm,  głębokość 5,8 cm. Wymiary pojedynczego lamela na panelu: wysokość 275 cm, szerokość 2,8 cm,  głębokość 4 cm. W osobnej ofercie dostępne też Lamele bez podkładu