next-meble

Firma Next Meble to producent niskobudrzetowych mebli tapicerowanych, głównie sofy, wersalki narożniki i pufy. Meble tego producenta charakteryzują się bardzo prostym i minimalistycznym designem.

Niska cena przy zachowaniu całkiem dobrej jakości, powoduje, że są to rozchwytywane meble niskobudżetowe.

Wyświetlanie 1–24 z 26 wyników

Max Sofa z funkcją spania zielona
4.368,00
Max Sofa w stonowanym, zielonym kolorze, z funkcją spania oraz pojemnikiem na pościel. Cienkie boki i duża ilość miękkich poduszek to cechy charakterystyczne mebla. Dodatkowy atut to duża powierzchnia spania wynosząca 168 x 200 cm. Posiada sprężyny bonellowe, piankę T30 oraz pasy tapicerskie. Obicie sofy to miła w dotyku, krótkowłosa tkanina welurowa Infinity.  Na zdjęciu głównym w zielonym kolorze Infinity 13, który może zostać zmieniony na inny kolor tej tkaniny lub tkaniny Aston. (próbnik poniżej)Poduszki średnie oraz małe z wypełnieniem silikonowym oraz pianką szarpaną, wykonane z tkaniny Lapit w czterech kolorach do wyboru:
 • 23 - beż
 • 68 - żółty
 • 06- popiel
 • 16 - grafit
Sofa FUN bez boków dwuosobowa z funkcją spania PROMOCJA
Original price was: 1.580,00zł.Current price is: 1.444,00zł.
Dwuosobowa sofa bez boków rozkładana  Fun. Powierzchnia spania 110 x 192 cm. Sofa FUN przeznaczona jest do małych wnętrz. Dzięki zastosowaniu sprężyny falistej oraz 7-centymetrowej pianki uzyskujemy wyjątkową miękkość siedzenia i spania. W tym niewielkim  gabarytowo meblu znalazło się miejsce na pojemną skrzynię na pościel. Zamontowany automat wspomagający rozkładanie to atrybut, który wyróżnia ten mebel pośród innych tego typu. Idealny do pokoju dziecięcego lub młodzieżowego.
 • wysokość: 87 cm
 • szerokość całkowita: 114 cm
 • głębokość: 98 cm
 • głębokość siedziska: 63 cm
 • wysokość siedziska: 38 cm
 • pow. spania: 110x192 cm
 
Sofa FUN bez boków fotel jednoosobowy z funkcją spania PROMOCJA
Original price was: 1.285,00zł.Current price is: 1.159,00zł.
Fun to jednoosobowa rozkładana sofa typu amerykanka. Nadaje się do pokoju dziecięcego/ młodzieżowego jak również do innych mniejszych pomieszczeń jako łóżko do spania czy do wypoczynku w ciągu dnia. Powierzchnia spania po rozłożeniu to ok. 77 x 192 cm. Sofa nie zarysuje podłogi przy rozkładaniu dzięki prostemu mechanizmowi rozkładającemu, który ułatwia codzienne używanie nawet młodszym użytkownikom. W sofie znajdują się sprężyny faliste i 7-centymetrowa pianka, które gwarantują wygodę podczas siedzenia i spania. Mimo rozmiaru znalazło się też miejsce na pojemną skrzynię na pościel.
 • wysokość: 87 cm
 • szerokość całkowita: 81 cm
 • głębokość: 98 cm
 • głębokość siedziska: 63 cm
 • wysokość siedziska: 38 cm
 • pow. spania: 77x192 cm
Sofa FUN z bokami dwuosobowa z funkcją spania PROMOCJA
Original price was: 1.790,00zł.Current price is: 1.550,00zł.
Dwuosobowa sofa z boczkami rozkładana  Fun. Powierzchnia spania 110 x 192 cm. Sofa FUN przeznaczona jest do małych wnętrz. Dzięki zastosowaniu sprężyny falistej oraz 7-centymetrowej pianki uzyskujemy wyjątkową miękkość siedzenia i spania. W tym niewielkim  gabarytowo meblu znalazło się miejsce na pojemną skrzynię na pościel. Zamontowany automat wspomagający rozkładanie to atrybut, który wyróżnia ten mebel pośród innych tego typu. Idealny do pokoju dziecięcego lub młodzieżowego.
 • wysokość: 87 cm
 • szerokość całkowita: 128 cm
 • głębokość: 98 cm
 • głębokość siedziska: 63 cm
 • wysokość siedziska: 38 cm
 • pow. spania: 110x192 cm
 
Sofa FUN z bokami fotel jednoosobowy z funkcją spania PROMOCJA
Original price was: 1.399,00zł.Current price is: 1.260,00zł.
Fun to jednoosobowa rozkładana sofa typu amerykanka. Nadaje się do pokoju dziecięcego/ młodzieżowego jak również do innych mniejszych pomieszczeń jako łóżko do spania czy do wypoczynku w ciągu dnia. Powierzchnia spania po rozłożeniu to ok. 77 x 192 cm. Sofa nie zarysuje podłogi przy rozkładaniu dzięki prostemu mechanizmowi rozkładającemu, który ułatwia codzienne używanie nawet młodszym użytkownikom. W sofie znajdują się sprężyny faliste i 7-centymetrowa pianka, które gwarantują wygodę podczas siedzenia i spania. Mimo rozmiaru znalazło się też miejsce na pojemną skrzynię na pościel.
 • wysokość: 87 cm
 • szerokość całkowita: 96 cm
 • głębokość: 98 cm
 • głębokość siedziska: 63 cm
 • wysokość siedziska: 38 cm
 • pow. spania: 77x192 cm
Sofa Maja dwuosobowa z funkcją spania PROMOCJA
Original price was: 1.350,00zł.Current price is: 1.275,00zł.
Maja to dwuosobowa rozkładana sofa. Nadaje się do pokoju dziecięcego lub młodzieżowego, jak również do innych mniejszych pomieszczeń jako łóżko do spania czy do wypoczynku w ciągu dnia. Powierzchnia spania po rozłożeniu to ok. 110 x 191 cm. Sofa nie zarysuje podłogi przy rozkładaniu dzięki prostemu mechanizmowi rozkładającemu, który ułatwia codzienne używanie nawet młodszym użytkownikom. Wypełnienie sofy to pasy gumowe oraz 7-centymetrowa pianka T-30. Szerokość pojedynczego boczku wynosi 5 cm.  Mimo niewielkiego rozmiaru znalazło się też miejsce na skrzynię na pościel.
Sofa Maja fotel jednoosobowy z funkcją spania PROMOCJA
Original price was: 1.085,00zł.Current price is: 999,00zł.
Maja to jednoosobowa rozkładana sofa typu amerykanka. Przeznaczona do pokoju dziecięcego lub młodzieżowego. Sprawdzi się również do innych mniejszych pomieszczeń jako łóżko do spania czy do wypoczynku w ciągu dnia. Powierzchnia spania po rozłożeniu to ok. 77 x 191 cm. Sofa nie zarysuje podłogi przy rozkładaniu dzięki prostemu mechanizmowi rozkładającemu, który ułatwia codzienne używanie nawet młodszym użytkownikom. Wypełnienie sofy to pasy gumowe oraz 7-centymetrowa pianka T-30. Szerokość pojedynczego boczku wynosi 5 cm.  Mimo niewielkiego rozmiaru znalazło się też miejsce na skrzynię na pościel.
Wersalka DIORA bez boków beżowa
1.765,00
Wersalka DIORA to klasyczny i prosty mebel z funkcją spania rozkładany tradycyjnie. Zapewnia wyjątkową miękkość siedzenia i spania dzięki zastosowaniu listew bukowych oraz sprężyn typu Bonell. W tym klasycznym meblu znalazło się miejsce na pojemną skrzynię na pościel. Zamontowany automat wspomagający rozkładanie zdecydowanie ułatwia użytkowanie na co dzień. Wersalka posiada praktyczny mechanizm likwidujący szczelinę między siedziskiem a oparciem, który umożliwia komfortowy i wygodny wypoczynek. Dostępne również w innych kolorach tkaniny ASTON.
Wersalka DIORA bez boków bordo
1.765,00
DIORA to klasyczna i prosta wersalka z funkcją spania, rozkładana tradycyjnie. Obicie tkaniną Aston w kolorze czerwonym. Zastosowane listwy bukowe oraz sprężyny typu Bonell zapewniają wyjątkową miękkość siedzenia i spania. Wersalka posiada też pojemną skrzynię na pościel oraz praktyczny mechanizm likwidujący szczelinę między siedziskiem a oparciem, który umożliwia komfortowy i wygodny wypoczynek.. Zamontowany automat wspomagający rozkładanie bardzo ułatwia użytkowanie na co dzień. Do wyboru również w innym kolorze tkaniny ASTON.
Wersalka DIORA bez boków brąz
1.765,00
Wersalka DIORA  to rozkładany tradycyjnie klasyczny model z funkcją spania. Obicie z tkaniny Aston w kolorze brązowym. Wyjątkowy komfort siedzenia i spania został uzyskany poprzez użycie listew bukowych oraz sprężyn typu Bonell. W wersalce mamy miejsce na skrzynię na pościel. Praktyczny mechanizm likwidujący szczelinę między siedziskiem a oparciem umożliwia wygodny wypoczynek. Użytkowanie na co dzień ułatwia zamontowany automat wspomagający rozkładanie. Do wyboru również w innym kolorze tkaniny ASTON.
Wersalka DIORA bez boków ciemny brąz
1.765,00
Wersalka DIORA to klasyczny i prosty mebel z funkcją spania rozkładany tradycyjnie. Dzięki zastosowaniu listew bukowych oraz sprężyn typu Bonell, uzyskujemy wyjątkową miękkość siedzenia i spania. W tym jakże klasycznym meblu znalazło się miejsce na pojemną skrzynię na pościel. Zamontowany automat wspomagający rozkładanie zdecydowanie ułatwia użytkowanie na co dzień. Wersalka posiada praktyczny mechanizm likwidujący szczelinę między siedziskiem a oparciem, który umożliwia komfortowy i wygodny wypoczynek. Dostępne również w innych kolorach tkanin ASTON, TULA, DOT, ITAKA.
Wersalka DIORA bez boków fioletowa
1.765,00
Klasyczna wersalka DIORA posiadająca funkcję spania, rozkładana tradycyjnie. Fioletowe obicie tkaniną Aston. Miękkość siedzenia i spania zapewniają zastosowane listwy bukowe oraz sprężyny typu Bonell. W wersalce znajduje się pojemna skrzynia na pościel oraz praktyczny mechanizm likwidujący szczelinę między siedziskiem a oparciem, który umożliwia komfortowy i wygodny wypoczynek. A zamontowany automat wspomagający rozkładanie ułatwia użytkowanie na co dzień. Do wyboru również w innym kolorze tkaniny ASTON.
Wersalka DIORA bez boków niebieska
1.765,00
DIORA to prosta, rozkładana tradycyjnie wersalka posiadająca funkcję spania. W grafitowym kolorze obicia tkaniny Aston. Listwy bukowe oraz sprężyny typu Bonell zapewniają komfort siedzenia i spania. W wersalce mamy pojemną skrzynię na pościel oraz praktyczny mechanizm likwidujący szczelinę między siedziskiem a oparciem, który umożliwia komfortowy i wygodny wypoczynek. Codzienne użytkowanie ułatwia zamontowany automat wspomagający rozkładanie. Do wyboru również w innym kolorze tkaniny ASTON.
Wersalka DIORA bez boków popiel
1.765,00
Wersalka DIORA  to klasyczny model z funkcją spania, rozkładana tradycyjnie. Obicie z tkaniny Aston w kolorze jasno szarym. Użyte listwy bukowe oraz sprężyny typu Bonell zapewniają miękkość siedzenia i spania. W wersalce znalazło się też miejsce na skrzynię na pościel. Praktyczny mechanizm likwidujący szczelinę między siedziskiem a oparciem umożliwia komfortowy i wygodny wypoczynek. A zamontowany automat wspomagający rozkładanie ułatwia użytkowanie na co dzień. Do wyboru również w innym kolorze tkaniny ASTON.
Wersalka DIORA bez boków szary
1.765,00
Wersalka DIORA  to rozkładany tradycyjnie klasyczny model z funkcją spania. Obicie z tkaniny Aston w kolorze szarym. Wyjątkowy komfort siedzenia i spania został uzyskany poprzez użycie listew bukowych oraz sprężyn typu Bonell. W wersalce mamy miejsce na skrzynię na pościel. Praktyczny mechanizm likwidujący szczelinę między siedziskiem a oparciem umożliwia wygodny wypoczynek. Użytkowanie na co dzień ułatwia zamontowany automat wspomagający rozkładanie. Do wyboru również w innym kolorze tkaniny ASTON.
Wersalka DIORA bez boków żółta
1.765,00
Klasyczny model DIORA  to rozkładana tradycyjnie wersalka z funkcją spania. Obicie z tkaniny Aston w kolorze szarym. Wyposażona w listewy bukowe oraz sprężyny typu Bonell, które gwarantują wyjątkowy komfort siedzenia i spania. W wersalce znajduje się skrzynia na pościel. Dzięki praktycznemu mechanizmowi likwidującemu szczelinę między siedziskiem a oparciem Diora oferuje wygodny wypoczynek. A codzienne użytkowanie ułatwia zamontowany automat wspomagający rozkładanie. Do wyboru również w innym kolorze tkaniny ASTON.
Wersalka DIORA z bokami beż
1.997,00
Wersalka DIORA to prosty mebel z funkcją spania rozkładany tradycyjnie. Obicie Aston w kolorze brązowym. Wersalka posiada powierzchnię spania 124x190 cm. Dzięki zastosowaniu listew bukowych oraz sprężyn typu Bonell, uzyskujemy wyjątkową miękkość siedzenia i spania. W tym jakże klasycznym meblu znalazło się miejsce na pojemną skrzynię na pościel. Zamontowany automat wspomagający rozkładanie zdecydowanie ułatwia użytkowanie na co dzień. Dzięki praktycznemu mechanizmowi likwidującemu szczelinę między siedziskiem a oparciem Diora oferuje wygodny wypoczynek. Do wyboru również w innym kolorze tkaniny ASTON.
Wersalka DIORA z bokami bordo
1.997,00
Klasyczna wersalka DIORA z funkcją spania posiada praktyczny mechanizm likwidujący szczelinę między siedziskiem a oparciem zapewniając wygodny wypoczynek. Obicie Aston w kolorze czerwonym. Powierzchnia spania wynosi 124x190 cm. Wyjątkowa miękkość siedzenia i spania to zasługa listew bukowych oraz sprężyn typu Bonell. W tym tradycyjnym meblu jest też miejsce na pojemną skrzynię na pościel.  Automat wspomagający rozkładanie ułatwia użytkowanie wersalki na co dzień.
Wersalka DIORA z bokami brązowa
1.997,00
Rozkładana tradycyjnie wersalka DIORA to prosty mebel z funkcją spania. Obicie Aston w kolorze brązowym. Wersalka posiada powierzchnię spania 124x190 cm. Wyjątkową miękkość siedzenia i spania zapewniają listwy bukowe oraz sprężyny typu Bonell. W tym jakże klasycznym meblu mamy też miejsce na pojemną skrzynię na pościel. Zamontowany automat wspomagający rozkładanie zdecydowanie ułatwia użytkowanie na co dzień. Dzięki praktycznemu mechanizmowi likwidującemu szczelinę między siedziskiem a oparciem Diora oferuje wygodny wypoczynek. Do wyboru również w innym kolorze tkaniny ASTON.
Wersalka DIORA z bokami ciemno brązowa
1.997,00
DIORA to klasyczna wersalka  z funkcją spania. Obicie Aston w kolorze brązowym. Powierzchnia spania wynosi 124x190 cm. Wyjątkową miękkość siedzenia i spania zapewniają listwy bukowe oraz sprężyny typu Bonell. W tym tradycyjnym meblu mamy też miejsce na pojemną skrzynię na pościel. Wersalkę łatwo się rozkłada dzięki użytemu automatowi wspomagającemu. Praktyczny mechanizm likwidujący szczelinę między siedziskiem a oparciem oferuje wygodny wypoczynek. Do wyboru również w innym kolorze tkaniny ASTON.
Wersalka DIORA z bokami fioletowa
1.997,00
Wersalka DIORA to klasyczny mebel z funkcją spania i praktycznym mechanizmem likwidującym szczelinę między siedziskiem a oparciem, który zapewnia wygodny wypoczynek. Obicie Aston w kolorze fioletowym. Powierzchnia spania wynosi 124x190 cm. Użyte listwy bukowe oraz sprężyny typu Bonell zapewniają wyjątkową jakość wypoczynku oraz spania. W tym tradycyjnym meblu znalazło się również miejsce na pojemną skrzynię na pościel.  Automat wspomagający rozkładanie ułatwia użytkowanie wersalki w codziennym użytkowaniu. Do wyboru również w innym kolorze tkaniny ASTON.
Wersalka DIORA z bokami grafitowa
1.997,00
DIORA to klasyczna wersalka z funkcją spania. Posiada praktyczny mechanizm likwidujący szczelinę między siedziskiem a oparciem, który zapewnia wygodny wypoczynek. Obicie Aston w kolorze grafitowym. Powierzchnia spania wynosi 124x190 cm. Użyte listwy bukowe oraz sprężyny typu Bonell zapewniają wyjątkową jakość wypoczynku oraz spania. W tym tradycyjnym meblu znalazło się również miejsce na pojemną skrzynię na pościel.  Codzienne użytkowanie ułatwia automat wspomagający rozkładanie wersalki. Do wyboru również w innym kolorze tkaniny ASTON.
Wersalka DIORA z bokami niebieska
1.997,00
Klasyczna wersalka z funkcją spania Diora. Grafitowe obicie tkaniną Aston. Powierzchnia spania wynosi 124x190 cm. Mechanizm likwidujący szczelinę między siedziskiem a oparciem, który został wykorzystany w wersalce zapewnia wygodny wypoczynek. A użyte listwy bukowe oraz sprężyny typu Bonell zapewniają wyjątkową jakość wypoczynku oraz spania. W wersalce znalazło się również miejsce na pojemną skrzynię na pościel.  W codziennym użytkowaniu pomaga automat wspomagający rozkładanie wersalki. Do wyboru również w innym kolorze tkaniny ASTON.
Wersalka DIORA z bokami popiel
1.997,00
Rozkładana tradycyjnie wersalka DIORA to prosty mebel z funkcją spania. Obicie Aston w kolorze jasno szarym. Wersalka posiada powierzchnię spania 124x190 cm. Wyjątkową miękkość siedzenia i spania zapewniają listwy bukowe oraz sprężyny typu Bonell. W tym jakże klasycznym meblu mamy też miejsce na pojemną skrzynię na pościel. Zamontowany automat wspomagający rozkładanie zdecydowanie ułatwia użytkowanie na co dzień. Dzięki praktycznemu mechanizmowi likwidującemu szczelinę między siedziskiem a oparciem Diora oferuje wygodny wypoczynek. Do wyboru również w innym kolorze tkaniny ASTON.