SKLEP INTERNETOWY

Zwroty i wymiana

Aby dokonać wymiany produktu, należy najpierw dokonać zwrotu zawracanego produktu, a następnie kupić nowy produkt na sklepie.

Masz prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia odbioru towaru lub dowodów na tę okoliczność. Zwroty muszą zawierać oświadczenie w formie pisemnej. Okres odwołania wynosi 14 dni kalendarzowych; Okres odwołania rozpoczyna się w dniu dostawy towaru lub produktu końcowego, jeżeli dostawa jest w kilku częściach (potwierdzenie dostarczenia). Towary muszą być zwrócone w przeciągu 14 dni kalendarzowych od daty formalnej rezygnacji przekazanej do KBFMeble.pl. Zwroty będą dokonywane nie później niż 14 dni kalendarzowych od daty skutecznego dostarczenia zwracanego towaru.
Zwrotom nie podlegają produkty wykonane według wytycznych klienta (np. blaty, które są docinane na wybraną długość, szafki kuchenne, w których dobiera się kolory frontów, meble tapicerowane, w których wybierana jest tkanina i kolor, itp) oraz produkty nieprefabrykowane (czyli niedostępne od ręki, gdy zamówienie zostaje przekazane do produkcji po zakupie przez konsumenta).  Podstawa Prawna: Ustawa o Prawach Konsumenta:
Art. 38. prawa konsumenta
Wyłączenie prawa odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość
1. Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:
3) w której przedmiotem świadczenia jest towar nieprefabrykowany, wyprodukowany według specyfikacji konsumenta lub służący zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;

KBFMeble.pl nie przyjmuje zwrotów dla towarów, które zostały uszkodzone przez klienta lub są zabrudzone.
Zdjęcia produktu mają charakter poglądowy. Kolory na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych kolorów, wynika to z uwagi na różnego rodzaju wyświetlacze, ekrany i ich ustawienia. Nie przyjmujemy zwrotów towarów, argumentowanych inaczej wyglądającym kolorem

Zwracane produkty należy dostarczyć do najbliższego punktu zwrotu produktów (jeżeli nie zostało ustalone inaczej)

Punkty zwrotu produktów:

Osmolińska 2A, 98-220 Zduńska Wola
Telefon: +48 533 312 042
Mail: biuro@kbfmeble.pl

 

    Wysyłając zgłoszenie akceptujesz politykę przetwarzania danych osobowych