Wyświetlanie 1–24 z 182 wyników

Duży narożnik ELIZ z funkcją spania beżowy
2.459,00
Eliz to narożnik z funkcją spania. Posiada metalowe stopki. Łatwe rozkładanie typu Eurobook ułatwia codzienne użytkowanie. Wypełnienie na bazie sprężyny falistej i wysokoelastycznej pianki poliuretanowej. Poduszki wypełnione formatką z pianki. Rama wykonana z drewna sosnowego i płyty meblowej. Dostępny w jednym kolorze tkaniny Bali 08- beżowym.  
Narożnik ALBORG z funkcją spania
3.699,00
Elegancki rozkładany narożnik Alborg z funkcją spania. Posiada wysokie nóżki wraz z ramą w kolorze olejowanego dębu, które dodają niepowtarzalnego uroku a jednocześnie ułatwiają sprzątanie. W narożniku znalazło się miejsce na dwa pojemniki. Wypełnienie siedziska to pianka HR oraz sprężyny faliste, które zapewniają nie tylko komfort siedzenia. Wyjątkowo prezentuje się też oryginalne przeszycie poduszek oparciowych. Małe poduszki mogą zostać wykonane w innej tkaninie (kolor uzupełniający). Narożnik jest uniwersalny, można zmienić układ strony.
Narożnik AURIS z funkcją spania
3.060,00
Niewielki narożnik do salonu AURIS. Wygodny mebel na drewnianych, wysokich nóżkach. Nóżki w kolorze do wyboru: sonoma, brąz, czarny. Ozdobnie pionowe przeszycia na poduchach oparciowych i przodzie kanapy. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny bonell. Powierzchnia spania wynosząca 139 x 204 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W narożniku znajduje się pojemnik na pościel. Narożnik uniwersalny, można go montować na prawą lub lewą stronę.
Narożnik AUSTIN z bokami rozkładany
3.199,00
Wygodny narożnik AUSTIN  z boczkami. W zestawie cztery duże poduchy oparciowe. Komfort wypoczynku zapewnia wypełnienie siedzisk wysokiej klasy pianką  HR i sprężynami falistymi. Kolejny atut narożnika to duża powierzchnia spania wynosząca 140 x 215 cm. Spanie rozkładane w łatwy sposób za pomocą automatu DL. W narożniku znajdują się dwa pojemniki na pościel. Narożnik uniwersalny, tj. może być zmontowany na prawą i lewą stronę. Kontrastowe lamówki podkreślają charakter mebla (tkanina uzupełniająca).
Narożnik AVANTI z funkcją spania
5.669,007.209,00
Wyjątkowy narożnik do salonu  AVANTI z regulowanymi trzema zagłówkami i stałym oparciem. Elementami dekoracyjnymi narożnika są delikatnie wygięty bok oraz podwójne przeszycia na siedzisku. Dodatkowym, mocnym akcentem są metalowe nóżki. Wypełnienie siedziska to pianka oraz sprężyny faliste. Powierzchnia spania wynosząca 122 x 192 cm z łatwym system rozkładania sofy z podnoszonym mechanizmem – tzw. delfin. W narożniku znajduje się pojemnik na pościel.  
Narożnik BAGGIO z el. regulowanym siedziskiem bez pojemnika- skóra naturalna
12.627,0015.102,00
Narożnik Baggio z elektrycznie wysuwanym siedzeniem (do 27 cm) i 5 regulowanymi zagłówkami. Wypełnienie siedziska to sprężyny bonellowe, które zapewniają komfort siedzenia. Nie posiada pojemnika, w osobnej ofercie dostępny z pojemnikiem. Wysokość samego siedziska to 45 cm. Posiada też ładowarkę do smartfonów.   * Wymiary podane z tolerancją +/- 5 cm.
Narożnik BAGGIO z elektrycznie regulowanym siedziskiem
7.458,008.694,00
Narożnik Baggio z elektrycznie wysuwanym siedzeniem (do 27 cm) i 5 regulowanymi zagłówkami. Wypełnienie siedziska to sprężyny bonellowe, które zapewniają komfort siedzenia. Praktyczny pojemnik na pościel ma wymiary 185x 105 x 13 cm. Wysokość samego siedziska to 45 cm. Posiada też ładowarkę do smartfonów.   * Wymiary podane z tolerancją +/- 5 cm.
Narożnik BAGGIO z elektrycznie regulowanym siedziskiem- skóra naturalna
12.913,0015.388,00
Narożnik Baggio z elektrycznie wysuwanym siedzeniem (do 27 cm) i 5 regulowanymi zagłówkami. Wypełnienie siedziska to sprężyny bonellowe, które zapewniają komfort siedzenia. Praktyczny pojemnik na pościel ma wymiary 185x 105 x 13 cm. Wysokość samego siedziska to 45 cm. Posiada też ładowarkę do smartfonów.   * Wymiary podane z tolerancją +/- 5 cm.
Narożnik BALI PROMOCJA
4.489,00
Komfortowy narożnik do salonu BALI. Wypełnienie siedziska to pianka wysokoelastyczna oraz sprężyny faliste. Wysokie (17 cm) metalowe nóżki dodają całości lekkości. Powierzchnia spania 224x132 cm. Posiada pojemnik na pościel i łatwy system rozkładania typu DL. W cenie promocyjnej w tkaninie POSO (wzornik poniżej).  
Narożnik BARI rozkładany
2.732,003.194,00
Narożnik uniwersalny BARI z funkcją spania i dwoma pojemnikami na pościel. Powierzchnia spania wynosi 140 x 200 cm. Siedzisko wykonane na sprężynach falistych i piance PU. Formatka sprężyny bonell. Rozkładanie za pomocą automatu. Narożnik może stać dosunięty do ściany. Nóżki drewniane w trzech kolorach do wyboru: buk, orzech i venge.  
Narożnik BARI rozkładany – PROMOCJA
2.538,00
Rogówka BARI teraz w promocyjnej cenie. Wykonana w tkaninie Malmo New, Rino lub Lars do wyboru. (próbnik poniżej) Narożnik uniwersalny BARI z funkcją spania i dwoma pojemnikami na pościel. Powierzchnia spania wynosi 140 x 200 cm. Siedzisko wykonane na sprężynach falistych i piance PU. Formatka sprężyny bonell. Rozkładanie za pomocą automatu. Narożnik może stać dosunięty do ściany. Nóżki drewniane w trzech kolorach do wyboru: buk, orzech i venge.  
Narożnik CALA z regulowanym siedziskiem i zagłówkami
6.262,007.973,00
Elegancki narożnik do salonu CALA z regulowaną wysokością oparcia oraz głębokością siedzenia. Dekoracyjne przeszycia na siedzisku. Dodatkowym, mocnym akcentem są szerokie boki i chromowane nóżki. Wypełnienie siedziska to pianka wysokoelastyczna oraz sprężyny faliste. Powierzchnia spania wynosząca 130 x 210 cm z łatwym system rozkładania sofy z podnoszonym mechanizmem – tzw. delfin.. W narożniku znajduje się pojemnik na pościel.  
Narożnik CAMPO L z regulowanym siedziskiem
7.420,009.307,00
Narożnik do pokoju dziennego CAMPO L z regulowaną wysokością oparcia oraz elektrycznie regulowaną głębokością siedzenia. Dekoracyjne przeszycia na siedzisku. Dodatkowym, mocnym akcentem są szerokie boki i chromowane nóżki. Wypełnienie siedziska to pianka wysokoelastyczna oraz sprężyny faliste.
Narożnik CAMPO MINI z regulowanymi zagłówkami
6.104,007.657,00
Narożnik z elektrycznie regulowaną głębokością siedzenia CAMPO MINI. Dodatkowo narożnik posiada regulowaną wysokością oparcia. Dekoracyjne przeszycia na siedzisku. Dodatkowym, mocnym akcentem są szerokie boki i chromowane nóżki. Wypełnienie siedziska to pianka wysokoelastyczna oraz sprężyny faliste.
Narożnik CAMPO XL w kształcie podkowy.
9.299,0011.664,00
Duży narożnik w kształcie podkowy CAMPO XL z regulowaną wysokością oparcia oraz elektrycznie regulowaną głębokością siedzenia. Dekoracyjne przeszycia na siedzisku. Dodatkowym, mocnym akcentem są szerokie boki i chromowane nóżki. Wypełnienie siedziska to pianka wysokoelastyczna oraz sprężyny faliste.
Narożnik CANDELO L
6.041,007.063,00
Narożnik Candelo L. Wypełnienie siedziska to pianka wysokoelastyczna typu HR i sprężyny faliste, które zapewniają komfort siedzenia. Wysokość samego siedziska to 44 cm.   * Wymiary podane z tolerancją +/- 5 cm.
Narożnik CANDELO MINI
5.461,006.406,00
Narożnik Candelo Mini. Wypełnienie siedziska to pianka wysokoelastyczna typu HR i sprężyny faliste, które zapewniają komfort siedzenia. Wysokość samego siedziska to 44 cm.   * Wymiary podane z tolerancją +/- 5 cm.
Narożnik CANDELO XL
7.934,009.299,00
Narożnik Candelo XL. Wypełnienie siedziska to pianka wysokoelastyczna typu HR i sprężyny faliste, które zapewniają komfort siedzenia. Wysokość samego siedziska to 44 cm.   * Wymiary podane z tolerancją +/- 5 cm.
Narożnik CAPITOL PROMOCJA
4.489,00
Komfortowy narożnik do salonu CAPITOL. Wypełnienie siedziska to pianka wysokoelastyczna oraz sprężyny faliste. Wysokie (17 cm)  nóżki dodają całości lekkości. Powierzchnia spania 218x132 cm. Posiada pojemnik na pościel i łatwy system rozkładania typu DL. W cenie promocyjnej w tkaninie POSO (wzornik poniżej).  
Narożnik CARMEN z funkcją spania
3.449,00
Funkcjonalny narożnik CARMEN z boczkami i funkcją spania.  Trzy poduchy oparciowe. Wypełnienie siedziska wykonane zostało z wysokiej klasy pianki HR oraz sprężyn falistych. Kolejny atut narożnika to duża powierzchnia spania wynosząca 140 x 204 cm. Spanie rozkładane w łatwy sposób za pomocą automatu DL. W narożniku znajdują się dwa pojemniki na pościel. Dwie małe poduszki mogą zostać wykonane w innym kolorze (kolor uzupełniający).
Narożnik Chivas z elektrycznie regulowanym siedziskiem
7.117,008.338,00
Narożnik Chivas z elektrycznie wysuwanym siedzeniem i  regulowanymi zagłówkami. Wypełnienie siedziska to sprężyny faliste.  
Narożnik Chivas z elektrycznie regulowanym siedziskiem
12.128,0014.458,00
Narożnik Chivas w obiciu skórzanym z elektrycznie wysuwanym siedzeniem i  regulowanymi zagłówkami. Wypełnienie siedziska to sprężyny faliste.  
Narożnik Chivas z elektrycznie regulowanym siedziskiem i pojemnikiem
7.390,008.611,00
Narożnik Chivas z elektrycznie wysuwanym siedzeniem i  regulowanymi zagłówkami. Wypełnienie siedziska to sprężyny faliste.  
Narożnik Chivas z elektrycznie regulowanym siedziskiem i pojemnikiem- skóra
12.413,0014.744,00
Narożnik Chivas w obiciu skórzanym z elektrycznie wysuwanym siedzeniem i  regulowanymi zagłówkami. Wypełnienie siedziska to sprężyny faliste.