Wyświetlanie 1–24 z 471 wyników

Biurko sosnowe BR101
1.241,00
Wykonane z sosnowego drewna biurko BR101 to funkcjonalny i praktyczny mebel do twojego gabinetu. Podręczne szuflady oraz szafki stanowią idealne miejsce na rzeczy biurowe. Wygodne użytkowanie i większą funkcjonalność mebla zapewnia również wysuwana półka pod klawiaturę, która dodatkowo zwolni miejsce na blacie i zapewni więcej przestrzeni do pracy.
Biurko sosnowe BR103
881,00
Wykonane z sosnowego drewna biurko BR103 to funkcjonalny i praktyczny mebel do pokoju ucznia. Podręczne szuflady oraz otwarta półka stanowią idealne miejsce na rzeczy biurowe. Wygodne użytkowanie i większą funkcjonalność mebla zapewnia również wysuwana półka pod klawiaturę, która dodatkowo zwolni miejsce na blacie i zapewni więcej przestrzeni do pracy.  
Biurko sosnowe BR106
881,00
Sosnowe biurko BR106 to praktyczny mebel do pokoju ucznia. Podręczne szuflady oraz otwarta półka stanowią idealne miejsce na rzeczy biurowe. Wygodne użytkowanie i większą funkcjonalność mebla zapewnia również wysuwana półka pod klawiaturę, która dodatkowo zwolni miejsce na blacie i zapewni więcej przestrzeni do pracy.
Biurko sosnowe BR107 narożne
1.424,00
Sosnowe, narożne biurko BR107 to praktyczny mebel do pokoju ucznia. Duży blat, nadstawka na monitor, szuflady oraz otwarta półka stanowią idealne miejsce do pracy. Wygodne użytkowanie i większą funkcjonalność mebla zapewnia również wysuwana półka pod klawiaturę, która dodatkowo zwolni miejsce na blacie i zapewni więcej przestrzeni do pracy.
Biurko sosnowe BR108 narożne
1.424,00
Sosnowe biurko narożne BR108 to idealny mebel do pokoju ucznia. Duży blat, nadstawka na monitor, szuflady oraz otwarta półka stanowią komfortowe miejsce do pracy. Wygodne użytkowanie i większą funkcjonalność mebla zapewnia również wysuwana półka pod klawiaturę, która dodatkowo zwolni miejsce na blacie i zapewni więcej przestrzeni do pracy.
Biurko sosnowe BR115
1.249,00
Duże, sosnowe biurko BR115 to mebel przeznaczony do pokoju ucznia lub gabinetu. Liczne szuflady oraz zamykana szafka stanowią idealne miejsce na rzeczy biurowe. Wygodne użytkowanie i większą funkcjonalność mebla zapewnia również wysuwana półka pod klawiaturę, która dodatkowo zwolni miejsce na blacie i zapewni więcej przestrzeni do pracy.
Biurko sosnowe BR700. Kolekcja RUSTIKAL
1.984,00
Wykonane z woskowanego drewna sosnowego biurko BR700 to funkcjonalny i piękny mebel do twojego gabinetu. Duża ilość szuflad stanowi idealne miejsce na rzeczy biurowe. Ozdobne, metalowe uchwyty i zawiasy zostały wykonane ręcznie z efektem postarzenia. Biurko zostało pokryte naturalnym woskiem pszczelim, tworzącym warstwę zabezpieczającą przed wilgocią i pielęgnującą drewno. Wosk pszczeli to produkt naturalny, z właściwościami antystatycznymi – na powierzchni mebli osadza się mniejsza ilość kurzu.
Biurko sosnowe BR701. Kolekcja RUSTIKAL
1.730,00
Wykonane z woskowanego drewna sosnowego biurko BR702 to funkcjonalny i piękny mebel do twojego gabinetu. Dwie szuflady oraz szafka stanowią idealne miejsce na rzeczy biurowe. Ozdobne, metalowe uchwyty i zawiasy zostały wykonane ręcznie z efektem postarzenia. Biurko zostało pokryte naturalnym woskiem pszczelim, tworzącym warstwę zabezpieczającą przed wilgocią i pielęgnującą drewno. Wosk pszczeli to produkt naturalny, z właściwościami antystatycznymi – na powierzchni mebli osadza się mniejsza ilość kurzu.
Biurko sosnowe BR702. Kolekcja RUSTIKAL
2.372,00
Wykonane z woskowanego drewna sosnowego biurko BR700 to funkcjonalny i piękny mebel do twojego gabinetu. Duża ilość szuflad oraz szafka stanowią idealne miejsce na rzeczy biurowe. Ozdobne, metalowe uchwyty i zawiasy zostały wykonane ręcznie z efektem postarzenia. Biurko zostało pokryte naturalnym woskiem pszczelim, tworzącym warstwę zabezpieczającą przed wilgocią i pielęgnującą drewno. Wosk pszczeli to produkt naturalny, z właściwościami antystatycznymi – na powierzchni mebli osadza się mniejsza ilość kurzu.
Dostawka do stołu sosnowa ST711. Kolekcja RUSTIKAL
354,00
Dostawka do stołu ST711. Mebel wykonany z woskowanego, litego drewna sosnowego. Stół został pokryty naturalnym woskiem pszczelim, tworzącym warstwę zabezpieczającą przed wilgocią i pielęgnującą drewno. Wosk pszczeli to produkt naturalny, z właściwościami antystatycznymi – na powierzchni mebli osadza się mniejsza ilość kurzu. UWAGA!: Dostawkę  ST711 należy zakupić razem ze stołem. Wówczas stół zostanie w odpowiedni sposób przystosowany do przymocowania dostawki.
Garderoba GR700. Kolekcja RUSTIKAL
1.943,00
Wykonana z woskowanego drewna sosnowego garderoba GR700 to funkcjonalny mebel do twojego przedpokoju. Duża ilość wieszaków oraz szafka stanowią idealne miejsce na przechowywanie wierzchniej odzieży oraz butów. Ozdobne, metalowe uchwyty i zawiasy zostały wykonane ręcznie z efektem postarzenia. Garderoba została pokryta naturalnym woskiem pszczelim, tworzącym warstwę zabezpieczającą przed wilgocią i pielęgnującą drewno. Wosk pszczeli to produkt naturalny, z właściwościami antystatycznymi – na powierzchni mebli osadza się mniejsza ilość kurzu.
Garderoba GR701. Kolekcja RUSTIKAL
776,00
Wykonana z woskowanego drewna sosnowego garderoba GR701 to funkcjonalny mebel do twojego przedpokoju. Duża ilość wieszaków oraz półka stanowią idealne miejsce na przechowywanie wierzchniej odzieży. Garderoba została pokryta naturalnym woskiem pszczelim, tworzącym warstwę zabezpieczającą przed wilgocią i pielęgnującą drewno. Wosk pszczeli to produkt naturalny, z właściwościami antystatycznymi – na powierzchni mebli osadza się mniejsza ilość kurzu.
Garderoba GR703. Kolekcja RUSTIKAL
2.140,00
Wykonana z woskowanego drewna sosnowego garderoba GR703 z lustrem, to funkcjonalny mebel do twojego przedpokoju. Duża ilość wieszaków oraz szafka stanowią idealne miejsce na przechowywanie wierzchniej odzieży oraz butów. Ozdobne, metalowe uchwyty i zawiasy zostały wykonane ręcznie z efektem postarzenia. Garderoba została pokryta naturalnym woskiem pszczelim, tworzącym warstwę zabezpieczającą przed wilgocią i pielęgnującą drewno. Wosk pszczeli to produkt naturalny, z właściwościami antystatycznymi – na powierzchni mebli osadza się mniejsza ilość kurzu.
Garderoba GR704. Kolekcja RUSTIKAL
3.249,00
Wykonana z woskowanego drewna sosnowego duża garderoba GR704 z szafą, to funkcjonalny mebel do twojego przedpokoju. Duża ilość wieszaków oraz szafa z drążkiem stanowią idealne miejsce na przechowywanie wierzchniej odzieży a buty schowamy do pojemnej szafki. Ozdobne, metalowe uchwyty i zawiasy zostały wykonane ręcznie z efektem postarzenia. Garderoba została pokryta naturalnym woskiem pszczelim, tworzącym warstwę zabezpieczającą przed wilgocią i pielęgnującą drewno. Wosk pszczeli to produkt naturalny, z właściwościami antystatycznymi – na powierzchni mebli osadza się mniejsza ilość kurzu.
Hoker sosnowy KT111
411,00
Hoker  KT111 został wykonany z drewna sosnowego. Mebel łączy w sobie wygodę użytkowania i klasyczny design. Wygodne oparcie, stabilna konstrukcja zapewniają wysoki komfort użytkowania mebla.
Komoda KD700. Kolekcja RUSTIKAL
973,00
Komoda KD700 z szufladami, wykonana z woskowanego drewna sosnowego. Cztery szuflady stanowią idealne miejsce na przechowywanie odzieży. Ozdobne, metalowe uchwyty i zawiasy zostały wykonane ręcznie z efektem postarzenia. Komoda została pokryta naturalnym woskiem pszczelim, tworzącym warstwę zabezpieczającą przed wilgocią i pielęgnującą drewno. Wosk pszczeli to produkt naturalny, z właściwościami antystatycznymi – na powierzchni mebli osadza się mniejsza ilość kurzu.
Komoda KD701. Kolekcja RUSTIKAL
1.554,00
Komoda KD701 wykonana z woskowanego drewna sosnowego. Cztery małe szuflady oraz dwudrzwiowa szafka stanowią idealne miejsce na przechowywanie rzeczy. Ozdobne, metalowe uchwyty i zawiasy zostały wykonane ręcznie z efektem postarzenia. Komoda została pokryta naturalnym woskiem pszczelim, tworzącym warstwę zabezpieczającą przed wilgocią i pielęgnującą drewno. Wosk pszczeli to produkt naturalny, z właściwościami antystatycznymi – na powierzchni mebli osadza się mniejsza ilość kurzu.
Komoda KD702. Kolekcja RUSTIKAL
1.554,00
Komoda KD702 wykonana z woskowanego drewna sosnowego. Dwie małe szuflady oraz trzy szarsze stanowią idealne miejsce na przechowywanie rzeczy. Ozdobne, metalowe uchwyty i zawiasy zostały wykonane ręcznie z efektem postarzenia. Komoda została pokryta naturalnym woskiem pszczelim, tworzącym warstwę zabezpieczającą przed wilgocią i pielęgnującą drewno. Wosk pszczeli to produkt naturalny, z właściwościami antystatycznymi – na powierzchni mebli osadza się mniejsza ilość kurzu.
Komoda KD703. Kolekcja RUSTIKAL
2.062,00
Komoda KD703 wykonana z woskowanego drewna sosnowego. Dwie szuflady oraz szafka z przeszklonymi drzwiczkami sprawia, że komoda idealnie sprawdzi się w salonie lub jadalni. Ozdobne, metalowe uchwyty i zawiasy zostały wykonane ręcznie z efektem postarzenia. Komoda została pokryta naturalnym woskiem pszczelim, tworzącym warstwę zabezpieczającą przed wilgocią i pielęgnującą drewno. Wosk pszczeli to produkt naturalny, z właściwościami antystatycznymi – na powierzchni mebli osadza się mniejsza ilość kurzu.
Komoda KD704. Kolekcja RUSTIKAL
2.062,00
Wysoka komoda KD704 wykonana z woskowanego drewna sosnowego. Dwie szuflady oraz szafka dwudrzwiowa sprawia, że komoda idealnie sprawdzi się w sypialni lub jadalni. Ozdobne, metalowe uchwyty i zawiasy zostały wykonane ręcznie z efektem postarzenia. Komoda została pokryta naturalnym woskiem pszczelim, tworzącym warstwę zabezpieczającą przed wilgocią i pielęgnującą drewno. Wosk pszczeli to produkt naturalny, z właściwościami antystatycznymi – na powierzchni mebli osadza się mniejsza ilość kurzu.
Komoda KD705. Kolekcja RUSTIKAL
1.749,00
Głęboka komoda KD705 wykonana z woskowanego drewna sosnowego. Dwie szuflady oraz pojemna szafka dwudrzwiowa sprawia, że komoda idealnie sprawdzi się w salonie lub jadalni. Ozdobne, metalowe uchwyty i zawiasy zostały wykonane ręcznie z efektem postarzenia. Komoda została pokryta naturalnym woskiem pszczelim, tworzącym warstwę zabezpieczającą przed wilgocią i pielęgnującą drewno. Wosk pszczeli to produkt naturalny, z właściwościami antystatycznymi – na powierzchni mebli osadza się mniejsza ilość kurzu.
Komoda KD706. Kolekcja RUSTIKAL
2.527,00
Szeroka komoda KD706 wykonana z woskowanego drewna sosnowego. Komoda ma trzy szuflady oraz dwie szafki, które idealnie sprawdzą się w salonie, sypialni lub jadalni. Ozdobne, metalowe uchwyty i zawiasy zostały wykonane ręcznie z efektem postarzenia. Komoda została pokryta naturalnym woskiem pszczelim, tworzącym warstwę zabezpieczającą przed wilgocią i pielęgnującą drewno. Wosk pszczeli to produkt naturalny, z właściwościami antystatycznymi – na powierzchni mebli osadza się mniejsza ilość kurzu.
Komoda KD707. Kolekcja RUSTIKAL
2.723,00
Szeroka komoda KD707 wykonana z woskowanego drewna sosnowego. Komoda ma dwie większe i trzy mniejsze szuflady oraz dwie szafki, które idealnie sprawdzą się w salonie, sypialni lub jadalni. Ozdobne, metalowe uchwyty i zawiasy zostały wykonane ręcznie z efektem postarzenia. Komoda została pokryta naturalnym woskiem pszczelim, tworzącym warstwę zabezpieczającą przed wilgocią i pielęgnującą drewno. Wosk pszczeli to produkt naturalny, z właściwościami antystatycznymi – na powierzchni mebli osadza się mniejsza ilość kurzu.
Komoda KD708. Kolekcja RUSTIKAL
2.877,00
Duża komoda KD708 wykonana z woskowanego drewna sosnowego. Komoda ma aż dziesięć szuflad sześć większych i cztery mniejsze szuflady, które idealnie sprawdzą się w salonie, sypialni czy gabinecie. Ozdobne, metalowe uchwyty i zawiasy zostały wykonane ręcznie z efektem postarzenia. Komoda została pokryta naturalnym woskiem pszczelim, tworzącym warstwę zabezpieczającą przed wilgocią i pielęgnującą drewno. Wosk pszczeli to produkt naturalny, z właściwościami antystatycznymi – na powierzchni mebli osadza się mniejsza ilość kurzu.