Wyświetlanie 1–24 z 211 wyników

Duża sofa SOHO z funkcją spania i pojemnikiem
4.899,00
Nowoczesna duża sofa SOHO z funkcją spania. Wypełnienie siedziska to pianka HR oraz sprężyny faliste, które zapewniają nie tylko komfort siedzenia, ale również spania. Poduszki oparciowe mają kulki silikonowe w wypełnieniu dzięki czemu dopasują do każdego kształtu ciała. Powierzchnia spania wynosi 160 x 245 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel.  Małe dodatkowe poduszki mogą zostać wykonane w innej tkaninie (kolor uzupełniający).
Kanapa ARUNA bez boków
2.500,00
Nowoczesna kanapa ARUNA bez boków. Charakterystyczne dla modelu przeszycia przodu kanapy oraz poduch oparciowych. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny faliste.  Powierzchnia spania wynosi 143 x 200 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. W komplecie dwa podłokietniki.
Kanapa AURORA bez boków z funkcją spania
2.199,00
Kanapa AURORA bez boków. Komfortowy wypoczynek zapewnią 2 poduszki oparciowe i wałki służące za podłokietniki. Wypełnienie siedziska to pianka HR oraz sprężyny faliste, które zapewniają nie tylko komfort siedzenia, ale również spania. Duża powierzchnia spania, która wynosi 143 x 200 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. Wstawki w kontrastowym kolorze (kolor uzupełniający).
Kanapa BENSON pocket z funkcją spania
3.349,00
Niezwykle stylowa kanapa Benson z bokami i funkcją spania. Wypełnienie siedziska to pianka HR oraz połączenie sprężyn pocket ze sprężynami falistymi, które zapewniają nie tylko wyjątkowy komfort siedzenia, ale również spania. Kanapa ma też dużą powierzchnię spania, która wynosi 145 x 190 cm z automatem typu DL wspomagającym rozkładanie. Jest również wyposażona w  pojemnik na pościel.
Kanapa BENSON z funkcją spania
2.999,00
Niezwykle stylowa kanapa Benson z bokami i funkcją spania. Wypełnienie siedziska to pianka HR oraz sprężyny faliste, które zapewniają nie tylko komfort siedzenia, ale również spania. Kanapa ma też dużą powierzchnię spania, która wynosi 145 x 190 cm z automatem typu DL wspomagającym rozkładanie. Jest również wyposażona w  pojemnik na pościel.
Kanapa BLOOM bez boków
2.470,00
Charakterystyczna kanapa bez boków BLOOM. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny falistych.  Powierzchnia spania wynosi 143 x 200 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. Mebel na wysokich czarnych nóżkach, idealnych dla odkurzaczy typu iROBOT. Do kanapy dobierz puf BLOOM.
Kanapa GRENADA bez boków
2.350,00
Wygodna kanapa bez boków GRENADA z pikowanymi poduchami oparciowymi. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny faliste.  Powierzchnia spania wynosi 143 x 200 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. 
Kanapa HOUSTON z funkcją spania i pojemnikiem
2.999,00
Nowoczesna kanapa Houston z bokami i funkcją spania. Wypełnienie siedziska to pianka HR oraz sprężyny faliste, które zapewniają nie tylko komfort siedzenia, ale również spania. Duża powierzchnia spania, która wynosi 145 x 190 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel.  Małe poduszki mogą zostać wykonane w innej tkaninie (kolor uzupełniający).
Kanapa INDIGO bez boków
2.270,00
Kanapa INDIGO bez boków z charakterystycznym pikowaniem na poduchach oparciowych i przodzie kanapy. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny bonell.  Powierzchnia spania wynosi 137 x 200 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. 
Kanapa LEYLA bez boków
2.380,00
Kanapa bez boków LAYLA z miękkimi poduchami oparciowymi i podłokietnikami. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny faliste.  Powierzchnia spania wynosi 143 x 200 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. 
Kanapa LISBONA z bokami
2.810,00
Kanapa LISBONA posiada dwie miękkie poduchy oparciowe przeszywane, podobnie jak boki, w pionowe pasy. Dodatkowo dwie małe poduszki, które można zamówić w innym kolorze. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny faliste. Powierzchnia spania wynosi 141 x 190 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. Mebel na nóżkach drewnianych, w trzech kolorach do wyboru: biały, buk, ciemny brąz. Tył kanapy obity materiałem.
Kanapa MAGIO bez boków
2.350,00
Kanapa bez boków MAGIO. Wyjątkowy wygląd zawdzięcza połączeniu dwóch różnych tkanin. Wypełnienie siedziska na bazie sprężyn bonelowych i pianki wysokoelastycznej.  Powierzchnia spania wynosi 140 x 200 cm. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. Mebel na metalowych nóżkach.  
Kanapa MAGIO bez boków GP/S
2.250,002.800,00
Kanapa bez boków MAGIO. Wyjątkowy wygląd zawdzięcza połączeniu dwóch różnych tkanin. Wypełnienie siedziska na bazie sprężyn falistych i pianki wysokoelastycznej.  Powierzchnia spania wynosi 143 x 200 cm. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. Mebel na metalowych nóżkach. Tu w ofercie specjalnej- dostępna w dwóch tkaniach do wyboru. W wersji Good Price: Element 03 lub Element 24 W wersji Selected: Lapid 44 (Opisy tkanin poniżej)  
Wybierz opcje This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Kanapa MARCO z funkcją spania – PROMOCJA
Original price was: 2.505,00zł.Current price is: 2.262,00zł.
Wersalka dostępna w promocyjnej cenie w tkaninie Malmo New, Rino lub Lars do wyboru. (próbnik poniżej) Elegancka wersalka MARCO na wysokich nóżkach. Posiada funkcję spania i pojemnik na pościel. Powierzchnia spania wynosząca 125 x 193 cm. Wypełnienie sprężyny faliste i pianka HR. Łatwe rozkładanie.
Kanapa MERIVA bez boków
2.630,00
Kanapa bez boków MERIVA. Przeszywane oparcie stałe. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny bonell.  Powierzchnia spania wynosi 141 x 200 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. 
Kanapa MERKURY bez boków
2.439,002.828,00
Kanapa MERKURY bez boków. Posiada funkcję spania i pojemnik na pościel. Duża powierzchnia spania wynosząca 146 x 201 cm. W konstrukcji wykorzystano bukowe listwy sprężynujące. Łatwe rozkładanie za pomocą automatu DL.
  • Tkanina główna: siedzisko, poduszki
  • Tkanina uzupełniająca: skrzynia, boki poduszek, oparcie
Wybierz opcje This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Kanapa MESA z funkcją spania
1.699,00
Jednoosobowa sofa MESA z pojemnikiem. Wypełnienie siedziska to pianka PU.  Sofa rozkładana o powierzchni spania wynoszącej 115 x 196 cm z łatwym rozkładaniem. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. Wstawka i małe poduszki mogą być wykonane w innym kolorze (kolor uzupełniający)
Kanapa MOODY bez boków
2.130,00
Wyjątkowa kanapa bez boków MOODY dwiema, miękkimi poduchami oparciowymi i dwiema małymi poduszkami. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny bonell. Powierzchnia spania wynosi 140 x 200 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. Mebel na nóżkach drewnianych. Tył kanapy obity materiałem.
Kanapa MOVANO rozkładana GP
3.500,00
Wyjątkowa kanapa do salonu MOVANO LUX. Elementem ozdobnym kanapy są drewniane wstawki w bokach i na dole kanapy. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny faliste. Bardzo duża powierzchnia spania wynosząca 143 x 200 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel.  Kanapa w tej ofercie tylko w kolorystyce szarości (Abriamo 07) lub grafitu (Kronos 22). Inne tkaniny dostępne w osobnej ofercie. Abriamo - tkanina typu boucle. Materiał ma bardzo ciasny, a przy tym skręcony splot. Jest odporna na ścieranie, a dodatkowo miła w dotyku oraz przyjazna środowisku, ponieważ w 90% jest wykonana z poliestru z recyklingu Kronos - miękka i wytrzymała tkanina pluszowa z efektem delikatnego mienienia i cieniowania. Odporna na mechacenie się.
Kanapa NAPA z funkcją spania i pojemnikiem
2.949,00
Nowoczesna kanapa Napa z bokami i funkcją spania. Wypełnienie siedziska to pianka HR oraz sprężyny faliste, które zapewniają nie tylko komfort siedzenia, ale również spania. Duża powierzchnia spania, która wynosi 145 x 190 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel.  Małe poduszki mogą zostać wykonane w innej tkaninie (kolor uzupełniający).
Kanapa NERO bez boków z funkcją spania
1.999,00
Kanapa NERO bez boków. Komfortowy wypoczynek zapewnią 2 poduszki oparciowe i wałki służące za podłokietniki. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny bonell, które zapewniają nie tylko komfort siedzenia, ale również spania. Duża powierzchnia spania, która wynosi 145 x 194 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. Wstawki w kontrastowym kolorze (kolor uzupełniający).
Kanapa PORTO bez boków
2.106,002.388,00
Kanapa PORTO z pionowymi przeszyciami na miękkich poduchach i froncie. Posiada funkcję spania i pojemnik na pościel. Powierzchnia spania wynosząca 140 x 200 cm. Wypełnienie sprężyny bonell i pianka. Łatwe rozkładanie.
Wybierz opcje This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Kanapa PORTO bez boków – PROMOCJA
Original price was: 2.106,00zł.Current price is: 1.842,00zł.
Kanapa dostępna w promocyjnej cenie w tkaninie Malmo New, Rino lub Lars do wyboru. (próbnik poniżej) Kanapa PORTO z pionowymi przeszyciami na miękkich poduchach i froncie. Posiada funkcję spania i pojemnik na pościel. Powierzchnia spania wynosząca 140 x 200 cm. Wypełnienie sprężyny bonell i pianka. Łatwe rozkładanie.
Kanapa POTENZA z bokami
3.260,00
Przytulna kanapa POTENZA z dwiema, miękkimi poduchami oparciowymi. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny faliste. Powierzchnia spania wynosi 155 x 210 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. Mebel na wysokich, czarnych nóżkach metalowych, idealnych dla odkurzaczy typu iRobot. Tył kanapy obity materiałem.