Wyświetlanie 1–24 z 207 wyników

Kanapa ARUNA bez boków
2.153,00
Nowoczesna kanapa ARUNA bez boków. Charakterystyczne dla modelu przeszycia przodu kanapy oraz poduch oparciowych. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny faliste.  Powierzchnia spania wynosi 143 x 200 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. W komplecie dwa podłokietniki.
Kanapa AURORA bez boków z funkcją spania
2.099,00
Kanapa AURORA bez boków. Komfortowy wypoczynek zapewnią 2 poduszki oparciowe i wałki służące za podłokietniki. Wypełnienie siedziska to pianka HR oraz sprężyny faliste, które zapewniają nie tylko komfort siedzenia, ale również spania. Duża powierzchnia spania, która wynosi 143 x 200 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. Wstawki w kontrastowym kolorze (kolor uzupełniający).
Kanapa AVICO bez boków
1.749,00
Dwukolorowa kanapa AVICO bez boków. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny bonell.  Powierzchnia spania wynosi 137 x 200 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. Siedzisko oraz wstawki w poduchach mogą zostać wykonane w innym kolorze (tkanina uzupełniająca).
  • Tkanina główna: dół kanapy, tył, duże poduszki i podłokietniki
  • Tkanina uzupełniająca: wstawka na skrzyni i dużych poduszkach
   
Kanapa BENSON pocket z funkcją spania
3.199,00
Niezwykle stylowa kanapa Benson z bokami i funkcją spania. Wypełnienie siedziska to pianka HR oraz połączenie sprężyn pocket ze sprężynami falistymi, które zapewniają nie tylko wyjątkowy komfort siedzenia, ale również spania. Kanapa ma też dużą powierzchnię spania, która wynosi 145 x 190 cm z automatem typu DL wspomagającym rozkładanie. Jest również wyposażona w  pojemnik na pościel.
Kanapa BENSON z funkcją spania
2.799,00
Niezwykle stylowa kanapa Benson z bokami i funkcją spania. Wypełnienie siedziska to pianka HR oraz sprężyny faliste, które zapewniają nie tylko komfort siedzenia, ale również spania. Kanapa ma też dużą powierzchnię spania, która wynosi 145 x 190 cm z automatem typu DL wspomagającym rozkładanie. Jest również wyposażona w  pojemnik na pościel.
Kanapa BLOOM bez boków
2.284,00
Charakterystyczna kanapa bez boków BLOOM. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny falistych.  Powierzchnia spania wynosi 143 x 200 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. Mebel na wysokich czarnych nóżkach, idealnych dla odkurzaczy typu iROBOT. Do kanapy dobierz puf BLOOM.
Kanapa BLOOM bez boków PROMOCJA
2.203,00
Charakterystyczna kanapa bez boków BLOOM. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny falistych.  Powierzchnia spania wynosi 143 x 200 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. Mebel na wysokich czarnych metalowych nóżkach, idealnych dla odkurzaczy typu iROBOT. Kanapa w promocyjnej cenie dostępna tylko w kolorystyce beżu (Abriamo 2 + Suzi 7) lub grafitu (Abriamo 08 + Suzi 09) Abriamo - tkanina typu boucle. Materiał ma bardzo ciasny, a przy tym skręcony splot. Jest odporna na ścieranie, a dodatkowo miła w dotyku oraz przyjazna środowisku, ponieważ w 90% jest wykonana z poliestru z recyklingu Suzi - miękka pluszowa tkanina z wyraźnym wzorem z kwadratami.
Kanapa BOZOO z funkcją spania
1.499,00
Rozkładana sofa BOZOO z bokami. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny bonell, które zapewniają nie tylko komfort siedzenia, ale również spania. Dodatkowym atutem jest wygodna powierzchnia spania, która wynosi 100 x 200 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL na podnośnikach. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. Akcentem dekoracyjnym są lamówki, które mogą być wykonane w kontrastowym kolorze (kolor uzupełniający).
Kanapa DALLAS bez boków z funkcją spania
2.099,00
Kanapa DALLAS bez boków z funkcją spania. Komfortowy wypoczynek zapewnią 2 poduszki oparciowe i wałki służące za podłokietniki. Wypełnienie siedziska to pianka HR oraz sprężyny faliste, które zapewniają nie tylko komfort siedzenia, ale również spania. Duża powierzchnia spania, która wynosi 140 x 200 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. Wstawki w kontrastowym kolorze (kolor uzupełniający).
Kanapa EDDY z bokami
2.270,00
Kanapa EDDY posiada dwie miękkie poduchy oparciowe pikowane, podobnie jak boki. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny bonell. Powierzchnia spania wynosi 140 x 200 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. Mebel na nóżkach z tworzywa. Tył kanapy obity materiałem.
Kanapa ESKADA bez boków
2.109,00
Nowoczesna kanapa ESKADA bez boków. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny bonell.  Powierzchnia spania wynosi 138 x 200 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. W komplecie dwa podłokietniki. Ozdobnym elementem są wstawki w górnej części poduch oparciowych, wykonane w innym kolorze.
  • Tkanina główna: dół kanapy, tył, duże poduszki i podłokietniki
  • Tkanina uzupełniająca: wstawka na dużych poduszkach
Kanapa GARY z funkcją spania
2.413,85
Elegancka kanapa GARY z bokami i funkcją spania. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny faliste, które zapewniają nie tylko komfort siedzenia, ale również spania. Duża powierzchnia spania, która wynosi 145 x 190 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel.  Duże i małe poduszki mogą zostać wykonane w innej tkaninie (kolor uzupełniający).
Kanapa GRENADA bez boków
2.104,00
Wygodna kanapa bez boków GRENADA z pikowanymi poduchami oparciowymi. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny faliste.  Powierzchnia spania wynosi 143 x 200 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. 
Kanapa HOUSTON z funkcją spania i pojemnikiem
2.799,00
Nowoczesna kanapa Houston z bokami i funkcją spania. Wypełnienie siedziska to pianka HR oraz sprężyny faliste, które zapewniają nie tylko komfort siedzenia, ale również spania. Duża powierzchnia spania, która wynosi 145 x 190 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel.  Małe poduszki mogą zostać wykonane w innej tkaninie (kolor uzupełniający).
Kanapa INDIGO bez boków
1.987,00
Kanapa INDIGO bez boków z charakterystycznym pikowaniem na poduchach oparciowych i przodzie kanapy. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny bonell.  Powierzchnia spania wynosi 137 x 200 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. 
Kanapa JOKER z jednym bokiem uniwersalny
1.849,00
Uniwersalna kanapa z jednym bokiem JOKER. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny bonell.  Powierzchnia spania wynosi 138 x 200 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. W komplecie dwie małe poduszki oraz dwie większe, które mogą zostać wykonane w innej tkaninie.
  • Tkanina główna: dół kanapy, tył, małe poduszki
  • Tkanina uzupełniająca: duże poduszki
Kanapa LEYLA bez boków
2.129,00
Kanapa bez boków LAYLA z miękkimi poduchami oparciowymi i podłokietnikami. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny faliste.  Powierzchnia spania wynosi 143 x 200 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. 
Kanapa LISBONA z bokami
2.526,00
Kanapa LISBONA posiada dwie miękkie poduchy oparciowe przeszywane, podobnie jak boki, w pionowe pasy. Dodatkowo dwie małe poduszki, które można zamówić w innym kolorze. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny faliste. Powierzchnia spania wynosi 141 x 190 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. Mebel na nóżkach drewnianych, w trzech kolorach do wyboru: biały, buk, ciemny brąz. Tył kanapy obity materiałem.
Kanapa MARCO z funkcją spania – PROMOCJA
2.231,00
Wersalka dostępna w promocyjnej cenie w tkaninie Malmo New, Rino lub Lars do wyboru. (próbnik poniżej) Elegancka wersalka MARCO na wysokich nóżkach. Posiada funkcję spania i pojemnik na pościel. Powierzchnia spania wynosząca 125 x 193 cm. Wypełnienie sprężyny faliste i pianka HR. Łatwe rozkładanie.
Kanapa MERIVA bez boków
2.113,00
Kanapa bez boków MERIVA. Przeszywane oparcie stałe. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny bonell.  Powierzchnia spania wynosi 141 x 200 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. 
Kanapa MERKURY bez boków
2.323,002.693,00
Kanapa MERKURY bez boków. Posiada funkcję spania i pojemnik na pościel. Duża powierzchnia spania wynosząca 146 x 201 cm. W konstrukcji wykorzystano bukowe listwy sprężynujące. Łatwe rozkładanie za pomocą automatu DL.
  • Tkanina główna: siedzisko, poduszki
  • Tkanina uzupełniająca: skrzynia, boki poduszek, oparcie
Kanapa MESA z funkcją spania
1.599,00
Jednoosobowa sofa MESA z pojemnikiem. Wypełnienie siedziska to pianka PU.  Sofa rozkładana o powierzchni spania wynoszącej 115 x 196 cm z łatwym rozkładaniem. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. Wstawka i małe poduszki mogą być wykonane w innym kolorze (kolor uzupełniający)
Kanapa MOODY bez boków
1.932,00
Wyjątkowa kanapa bez boków MOODY dwiema, miękkimi poduchami oparciowymi i dwiema małymi poduszkami. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny bonell. Powierzchnia spania wynosi 140 x 200 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel. Mebel na nóżkach drewnianych. Tył kanapy obity materiałem.
Kanapa MOVANO rozkładana PROMOCJA
3.147,00
Wyjątkowa kanapa do salonu MOVANO LUX. Elementem ozdobnym kanapy są drewniane wstawki w bokach i na dole kanapy. Wypełnienie siedziska to pianka PU oraz sprężyny faliste. Bardzo duża powierzchnia spania wynosząca 143 x 200 cm z łatwym rozkładaniem automatem DL. W kanapie znajduje się pojemnik na pościel.  Kanapa w promocyjnej cenie dostępna tylko w kolorystyce szarości (Abriamo 07) lub grafitu (Kronos 22) Abriamo - tkanina typu boucle. Materiał ma bardzo ciasny, a przy tym skręcony splot. Jest odporna na ścieranie, a dodatkowo miła w dotyku oraz przyjazna środowisku, ponieważ w 90% jest wykonana z poliestru z recyklingu Kronos - miękka i wytrzymała tkanina pluszowa z efektem delikatnego mienienia i cieniowania. Odporna na mechacenie się.