Pokój młodzieżowy i dziecięcy

Kolekcja Junior

Kolekcja mebli do pokoju dziecięcego i młodzieżowego Junior to proste i funkcjonalne meble. Białe fronty rozjaśnia pokój a korpusy i blaty w kolorze dębu do wyboru sonoma lub trufla go ocieplą. W kolekcji znajdują się pojemne komody i szafy, wygodne biurko i łóżko. Meble fabrycznie zmontowane.

Kolekcja Junior

Informacje techniczne

Korpusy

Korpusy i blaty wykonane są z płyty meblowej laminowanej w wybarwieniu dąb sonoma lub dąb truflowy.

Fronty

Fronty wykonane są z płyty laminowanej w wybarwieniu biały połysk.

Meble dostępne w kolekcji:

Komoda KD1SZ4

Kup teraz

Komoda KWD3SZ1

Kup teraz

Komoda KD2+1

Kup teraz

Witryna KWD1SZ2

Kup teraz

Witryna KWD2SZ2

Kup teraz

Szafa SZD2

Kup teraz

Szafa SZD3

Kup teraz

Szafka RTV D2

Kup teraz

Szafka wisząca D2

Kup teraz

Półka wisząca

Kup teraz

Łóżko 90x200

Cena 844 zł

Szafka RTV

Tłok Meble

Szafka wisząca

Tłok Meble
Kolekcja JUNIOR. Biurko
735,00
Biurko z kolekcji Junior z frontami w kolorze biały połysk. Mebel z szafką i szufladą na przybory szkolne. Pod blatem wysuwana pólka na klawiaturę.
Kolekcja JUNIOR. Komoda KD1SZ4
878,00
Komoda KD1SZ4 z kolekcji Junior z frontami w białym połysku.. Komoda składa się z jednodrzwiowej szafki z półką oraz czterech szuflad.
Kolekcja JUNIOR. Komoda KD2+1 z barkiem
1.101,00
Komoda z barkiem KD2+1 z kolekcji Junior z frontami w białym połysku. Komoda składa się z dwudrzwiowej szafki z półką oraz barku otwieranego do dołu.
Kolekcja JUNIOR. Komoda KD3SZ1
1.039,00
Szeroka komoda KD3SZ1 z kolekcji Junior z frontami w białym połysku. Komoda składa się z trzech jednodrzwiowych szafek z półką oraz szuflady.
Kolekcja JUNIOR. Komoda KWD3SZ1
1.281,00
Wysoka komoda KWD3SZ11 z kolekcji Junior z frontami w białym połysku. Komoda składa się z szafki z przeszklonym frontem i dwiema półkami oraz mniejszej szafki z półką i pełnymi drzwiczkami, szuflady oraz barku otwieranego do dołu.
Kolekcja JUNIOR. Półka wisząca
200,00
Póła wisząca z kolekcji Junior z frontami w kolorze biały połysk, Mebel z dwiema asymetrycznie rozmieszczonymi na ściance półkami.
Kolekcja JUNIOR. Szafa SZD2
1.174,00
Szafa SZD2 z kolekcji Junior z frontami w białym połysku. W szafie znajduje się półka i drążek na wieszaki.
Kolekcja JUNIOR. Szafa SZD3
1.645,001.866,00
Szafa SZD3 z kolekcji Junior. W środkowej części szafy znajduje się półka i drążek na wieszaki natomiast w częściach bocznych same półki. Szafa może zostać wykonana z jednym, środkowym frontem w białym połysku i dwóch w kolorze korpusu lub ze wszystkimi frontami w kolorze białym połysk
Kolekcja JUNIOR. Szafka RTV D2
672,00
Szafka RTV D2 z kolekcji Junior z frontami w kolorze biały połysk, Mebel z dwiema szafkami jednodrzwiowymi oraz otwartą półką na sprzęt.
Kolekcja JUNIOR. Szafka wisząca D2
514,00
Szafka wisząca D2 z kolekcji Junior z frontami w kolorze biały połysk, Mebel z dwudrzwiową szafką, pod którą umieszczono otwartą półkę
Kolekcja JUNIOR. Witryna KWD1SZ2
985,00
Wąska witryna KWD1SZ2 z kolekcji Junior z frontami w białym połysku. Komoda składa się z szafki z przeszklonym frontem i dwóch szuflad poniżej.
Kolekcja JUNIOR. Witryna KWD2SZ2
1.519,00
Wysoka witryna KWD2SZ2 z kolekcji Junior z frontami w białym połysku. Komoda składa się z szafki z wieloma półkami oraz pełnymi drzwiczkami oraz z szafki z przeszklonym frontem i dwóch szuflad poniżej.