Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Kolekcja BELIZE komoda BZ-05 dąb wersal
939,00
Komoda BZ-05 z kolekcji BALIZAR w kolorze dąb wersal. Szerokość szafki 150 cm. W szafce znajdują się trzy szuflady oraz szafka z półką. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS. UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja BELIZE ława BZ-10 dąb wersal
409,00
Stolik kawowy BZ-09 z kolekcji BALIZAR w kolorze dąb wersal. Czarne nogi, blat w barwie drewna oraz listwa w kolorze szczotkowanego złota. Wyposażony w szufladę oraz półkę. Wykonana z wytrzymałej płyty laminowanej. UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja BELIZE półka BZ-07 dąb wersal
259,00
Półka 150 cm BZ-09 z kolekcji BALIZAR w kolorze dąb wersal. Wykonana z wytrzymałej płyty laminowanej. UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja BELIZE półka BZ-09 dąb wersal
249,00
Półka 120 cm BZ-09 z kolekcji BALIZAR w kolorze dąb wersal. Wykonana z wytrzymałej płyty laminowanej. UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja BELIZE stół BZ-11 dąb wersal
1.029,00
Stół BZ-11 z kolekcji BALIZAR w kolorze dąb wersal. Czarne nogi, blat w barwie drewna oraz listwa w kolorze szczotkowanego złota. Stół rozkładany do szerokości 200 cm za pomocą jednej wkładki. Wykonana z wytrzymałej płyty laminowanej. UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja BELIZE szafa BZ-01 dąb wersal
1.179,00
Szafa dwudrzwiowa BZ-01 z kolekcji BALIZAR w kolorze dąb wersal. Szerokość szafy 105 cm. Drzwi pełne. W szafie znajduje się pojemna półka, szuflada oraz drążek na wieszaki. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS. UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja BELIZE szafa BZ-02 dąb wersal
759,00
Wąska szafa BZ-02 z kolekcji BALIZAR w kolorze dąb wersal. Szerokość szafy 50 cm. W szafie znajduje się pięć półek. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS. UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja BELIZE szafka RTV BZ-06 dąb wersal
759,00
Szafka RTV BZ-06 z kolekcji BALIZAR w kolorze dąb wersal. Szerokość szafki 150 cm. W szafce znajdują się dwie szuflady oraz dwie wnęki na sprzęt RTV. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS. UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja BELIZE szafka RTV BZ-08 dąb wersal
719,00
Szafka RTV BZ-08 z kolekcji BALIZAR w kolorze dąb wersal. Szerokość szafki 120 cm. W szafce znajdują się dwie wnęki na sprzęt RTV oraz pojemna szuflada. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS. UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja BELIZE witryna BZ-03 dąb wersal
809,00
Wąska i wysoka witryna BZ-03 z kolekcji BALIZAR w kolorze dąb wersal. Szerokość szafki 55 cm. W szafie znajduje się sześć półek, z czego część przeszklona ma dwie półki szklane. Front przeszklony ze szkła hartowanego w kolorze antisol brązowy. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS. Wewnętrzne oświetlenie, dostępne w opcji dodatkowej. UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja BELIZE witryna BZ-04 dąb wersal
929,00
Niska witryna BZ-04 z kolekcji BALIZAR w kolorze dąb wersal. Szerokość szafki 105 cm. W szafie znajdują się trzy półki, z czego część przeszklona ma jedną półkę szklaną. Front przeszklony ze szkła hartowanego w kolorze antisol brązowy. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS. Wewnętrzne oświetlenie, dostępne w opcji dodatkowej. UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.