Wyposażenie swojego mieszkania to zadanie czasochłonne, choć z pewnością warte włożonego wysiłku. Jeśli bowiem wszystkie meble zostaną dopasowane jak należy, to nie będzie problemu ze stworzeniem idealnie funkcjonalnej, a zarazem estetycznej przestrzeni. Trzeba przyznać, że odgrywają w tym zakresie szczególnie ważną rolę, ponieważ zajmują sporo miejsca. Warto więc poświęcić dużo więcej czasu na dobór odpowiedniego zestawu meblowego, w tym również pojedynczych elementów, takich jak komody. To właśnie dzięki nim całe wnętrze jest bardzo spójne oraz przemyślane, jednocześnie w pełni wykorzystując potencjał danej przestrzeni.

Czytaj więcej…

Komody dostępne w rozbudowanej ofercie naszego sklepu internetowego zostały dopasowane właśnie do tak wysokich wymagań, dzięki czemu możliwości ich praktycznego zastosowania są bardzo szerokie. Doskonale świadczy o tym również bogactwo stylów – także na tym polu nie trzeba się ograniczać, decydując się na wybór rozwiązania, które nie jest w stanie w pełni zadowolić wszystkich domowników.

Przy wyborze odpowiedniej komody należy być zdecydowanym co do tego, czy dana propozycja dobrze sprawdzi się w danym wnętrzu. Dlatego właśnie w trosce o pełne zadowolenie wszystkich naszych klientów nieustannie poszerzamy naszą ofertę praktycznych mebli, tak aby każdy z nich mógł znaleźć propozycję idealnie dopasowaną do swoich indywidualnych preferencji. Jedynie takie podejście do zakupu funkcjonalnej komody jest w stanie zapewnić uzyskanie odpowiedniego efektu już po umieszczeniu mebla na właściwym miejscu docelowym w mieszkaniu.

Komody w różnym stylu do każdego domu

Dlaczego wybór mebli tak często wydaje się skomplikowany? Może być to związane z wieloma czynnikami, jednak zdecydowanie najczęściej główny powód stanowi ograniczony wybór konkretnych propozycji, czego nie spodziewa się kupujący. Takie problemy mogą się pojawić przy korzystaniu z oferty mniejszych sklepów meblowych, które nie posiadają wystarczająco dużego asortymentu, tak aby odpowiednio zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

Zupełnie inaczej dzieje się jednak w przypadku oferty naszego sklepu internetowego, w której znalazło się wiele interesujących modeli komód przeznaczonych do przestrzeni mieszkalnej. Jak więc doskonale widać, wcale nie należy ograniczać się podczas zakupu tego elementu w związku z niedostateczną ilością możliwości wyboru. Zadowolenie wszystkich klientów zawsze jest dla nas priorytetem, co sprawia, że nieustannie aktualizujemy zawartość wszystkich kategorii, w tym również tej zawierającej praktyczne i estetyczne komody. Dzięki temu każdy zainteresowany może mieć pewność, że w dowolnym momencie wyposaży wnętrze swojego mieszkania w dodatkowy mebel.

Ceny na tle konkurencji przedstawiają się bardzo atrakcyjnie, co stanowi kolejną zachętę do zakupu. Nieprawdą jest przecież przekonanie, że nie da się kupić wysokiej jakości komody w rozsądnej cenie. Dzieje się wręcz zupełnie odwrotnie, czego najlepszym potwierdzeniem jest szeroka oferta naszego sklepu internetowego. Posiadamy komody w różnych odcieniach, od klasycznego brązu, przez tony jaśniejsze oraz cieplejsze, aż do ponadczasowych, stonowanych barw, takich jak czerń czy biel. Jedynym ograniczeniem, jakie dotyczy zakupu odpowiedniej komody, jest wyobraźnia domowników, którzy chcą dobrać właściwy mebel do swojego miejsca zamieszkania.

 

Komody nowoczesne i retro – meble w atrakcyjnych cenach

Co sprawia, że dana komoda dobrze sprawdzi się podczas codziennego użytku, a jednocześnie będzie służyć użytkownikom przez długi czas? Z pewnością osoby urządzające swoją przestrzeń zastanawiały się nad odpowiedzią na to trudne pytanie. Jednak nauczeni doświadczeniem w tej branży znamy na nie odpowiedź. Kluczem do zadowolenia z długofalowego korzystania z danej komody jest przede wszystkim wysoka jakość materiałów, z których została wykonana.

Drugim czynnikiem mającym niebagatelny wpływ na tę kwestię jest dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół podczas produkcji danej komody. Łącząc to wszystko z przystępną ceną końcowo otrzymanego produktu, można wyróżnić przepis na mebel wręcz idealny. Brzmi dobrze? W takim razie warto przekonać się o tym na własnej skórze, wybierając odpowiednią propozycję z tej kategorii zawierającej najbardziej interesujące komody. Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie internetowym spełniają rygorystyczne normy jakości wymienione powyżej, co przekłada się na późniejsze zadowolenie klientów z ich korzystania.

Zawsze dbamy o zadowolenie wszystkich kupujących, dlatego świadczymy wysoki poziom obsługi z zakresu sprzedaży komód. Mowa tutaj zarówno o modelach nowoczesnych, jak i propozycjach w typie retro, wyraźnie nawiązujących swoją stylistyką do minionych epok wystroju wnętrz. Niezależnie więc od tego, który mebel z naszego zestawienia zawierającego estetyczne komody okaże się ostatecznym wyborem danego klienta, w każdym przypadku zapewniamy zdecydowanie najwyższy poziom fachowej obsługi. W razie dodatkowych pytań służymy radą i pomocą. Fakt ten potwierdzają same pozytywne opinie.

Wyświetlanie 1–24 z 56 wyników

Kolekcja ARTI komoda z szufladami AR-09 biała
699,00
Komoda AR-09 z kolekcji ARTI w kolorze białym. Szerokość: 160 cm, głębokość: 42 cm, wysokość: 90 cm. Pojemna komoda z trzema szafkami i trzema szufladami, która pomieści dużą ilość garderoby lub bielizny. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja ARTI komoda z szufladami AR-09 czarna
699,00
Komoda AR-09 z kolekcji ARTI w kolorze czarnym. Szerokość: 160 cm, głębokość: 42 cm, wysokość: 90 cm. Pojemna komoda z trzema szafkami i trzema szufladami, która pomieści dużą ilość garderoby lub bielizny. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja ARTI komoda z szufladami AR-10 biała
529,00
Komoda z szufladami AR-10 z kolekcji ARTI w kolorze białym. Szerokość: 100 cm, głębokość: 42 cm, wysokość: 90 cm. Pojemna komoda z czterema szafkami, która pomieści dużą ilość garderoby lub bielizny. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja ARTI komoda z szufladami AR-10 czarna
529,00
Komoda z szufladami AR-10 z kolekcji ARTI w kolorze czarnym. Szerokość: 100 cm, głębokość: 42 cm, wysokość: 90 cm. Pojemna komoda z czterema szafkami, która pomieści dużą ilość garderoby lub bielizny. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja BELIZE komoda BZ-05 dąb wersal
939,00
Komoda BZ-05 z kolekcji BALIZAR w kolorze dąb wersal. Szerokość szafki 150 cm. W szafce znajdują się trzy szuflady oraz szafka z półką. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja DENTRO komoda DT-04 biała
509,00
Komoda DT-04 z kolekcji DENTRO w kolorze białym z cokołem i blatem w kolorze dąb stirling. Cztery pojemne szuflady zapewnią dużo miejsca do przechowywania. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja FONTI komoda F-3 dąb karmel
1.099,00
Komoda F3  z kolekcji FONTI.  Komoda jest podzielona dwie szafki z półkami w środku oraz praktyczne szuflady w środkowej części. W komodzie zastosowano drzwi z zawiasami z cichym domykiem. Wymiary: 158x90x40,6 cm.
 • płyta – laminowana płyta meblowa
 • obrzeże – okleina ABS
 • tył – płyta HDF
 • uchwyty - metalowe
 • zawiasy – metalowe z cichym domykiem
MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU
Kolekcja FONTI komoda z witryną F-4 dąb karmel
1.049,00
Komoda z witryną F4  z kolekcji FONTI.  Komoda jest podzielona dwie szafki z półkami w środku oraz otwartą półkę i szafkę witrynową w środkowej części. W komodzie zastosowano drzwi z zawiasami z cichym domykiem. Wymiary: 158x90x40,6 cm.
 • płyta – laminowana płyta meblowa
 • obrzeże – okleina ABS
 • tył – płyta HDF
 • uchwyty - metalowe
 • zawiasy – metalowe z cichym domykiem
MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU
Kolekcja FONTI mała komoda F-5 dąb karmel
999,00
Komoda mała F5  z kolekcji FONTI.  Komoda jest podzielona dwie dwie strony: jedna z szafką oraz drugą z praktycznymi szufladami. W komodzie zastosowano drzwi z zawiasami z cichym domykiem. Wymiary: 117,5x90x40,6 cm.
 • płyta – laminowana płyta meblowa
 • obrzeże – okleina ABS
 • tył – płyta HDF
 • uchwyty - metalowe
 • zawiasy – metalowe z cichym domykiem
MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU
Kolekcja IDEA komoda ID-09 biała
699,00
Komoda ID-09 z kolekcji IDEA w kolorze białym. Komoda z trzema pojemnymi szufladami i trzema szafkami z półką. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja IDEA komoda ID-09 san remo jasny
699,00
Komoda ID-09 z kolekcji IDEA w kolorze san remo jasny. Komoda z trzema pojemnymi szufladami i trzema szafkami z półką. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja IDEA komoda ID-10 czarna
529,00
Komoda ID-10 z kolekcji IDEA w kolorze czarnym. Komoda z czterema szufladami. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja IDEA komoda ID-10 dąb shetland
529,00
Komoda ID-10 z kolekcji IDEA w kolorze dąb shetland. Komoda z czterema szufladami. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja IDEA komoda ID-10 san remo jasny
529,00
Komoda ID-10 z kolekcji IDEA w kolorze san remo jasny. Komoda z czterema szufladami. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja IDEA komoda ID-10 szara
529,00
Komoda ID-10 z kolekcji IDEA w kolorze szarym. Komoda z czterema szufladami. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja LUNA L komoda LN-05 biała
699,00
Komoda  LN-05z kolekcji LUNA w kolorze białym z różowym blatem i dodatkami. Wyposażona w szafkę i szufladę. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS. Komodę można skompletować z nadstawką z lustrem i półkami (LN-06) tworząc toaletkę.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja MARMO komoda MR-06 dąb artisan + san sebastian
1.199,00
Komoda z kolekcji Marmo świetnie sprawdzi się w eleganckim salonie. Stoi na metalowych, bardzo smukłych nóżkach, które dodają mu lekkości. Wewnątrz posiada układ półek. Bezuchwytowe fronty podkreślają poczucie porządku, a ich wygodne domykanie zapewnia system soft close.  Połączenie koloru dębu z dekorem w marmurowej czerni prezentuje się modnie i przytulnie. Posiada w zestawie oświetlenie, które eksponuje widoczne półki i daje ciepły klimat. UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja POK komoda PO-08 szara
649,00
Komoda PO-08 z kolekcji POK w trzech kolorach: jasno i ciemno szarym oraz białym. Szerokość: 100 cm. głębokość: 40 cm, wysokość 90 cm. Komoda z szufladami i otwartą półką. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS. Uchwyty z drewna bukowego.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja QUANT komoda QA-08 dąb artisan
1.149,00
Komoda QA-08 z kolekcji QUANT w kolorze dąb artisan. Szerokość: 130 cm. głębokość: 41 cm, wysokość 90 cm. W komodzie znajdują się szuflady oraz szafka z półką. Oświetlenie ledowe. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS. Otwieranie za pomocą mechanizmu PUSH TO OPEN.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja QUBIC komoda QB-07 dąb artisan
789,00
Komoda QB-07 z kolekcji QUBIC w trzech kolorach: jasno i ciemno szarym oraz dąb aristan. Szerokość: 120 cm. głębokość: 42 cm, wysokość 90 cm. W komodzie znajdują się trzy szuflady i zamykana szafka. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS. W komplecie jest oświetlenie ledowe.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja SIMI komoda MS-04 hikora naturalna
689,00
Komoda z szufladami MS -04 z kolekcji SIMI w kolorze hikora naturalna z białym. Komoda posiada trzy szuflady. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja SIMI komoda MS-05 hikora naturalna
789,00
Komoda z szufladami MS -05 z kolekcji SIMI w kolorze hikora naturalna z białym. Komoda posiada trzy szuflady i zamykaną szafkę z półką. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja STORY komoda SO-05 biała
699,00
Komoda SO-05 z kolekcji STORY w kolorze białym z blatem i dodatkami w kolorze drewna dąb nash. Szerokość: 110 cm, głębokość: 42 cm, wysokość: 90 cm. Komoda z szafką i szufladą. Możliwość skompletowania z nadstawką z lustrem SO-06.Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja TADEUSZ komoda T-1
719,00
Komoda T-1 z kolekcji Tadeusz. Komoda z czterema szufladami. Ozdobiona metalowymi uchwytami. Kolor wybarwienia szafki dostępny w dwóch wersjach: dąb lefkas lub dąb stuletni.