Wyposażenie swojego mieszkania to zadanie czasochłonne, choć z pewnością warte włożonego wysiłku. Jeśli bowiem wszystkie meble zostaną dopasowane jak należy, to nie będzie problemu ze stworzeniem idealnie funkcjonalnej, a zarazem estetycznej przestrzeni. Trzeba przyznać, że odgrywają w tym zakresie szczególnie ważną rolę, ponieważ zajmują sporo miejsca. Warto więc poświęcić dużo więcej czasu na dobór odpowiedniego zestawu meblowego, w tym również pojedynczych elementów, takich jak komody. To właśnie dzięki nim całe wnętrze jest bardzo spójne oraz przemyślane, jednocześnie w pełni wykorzystując potencjał danej przestrzeni.

Czytaj więcej…

Komody dostępne w rozbudowanej ofercie naszego sklepu internetowego zostały dopasowane właśnie do tak wysokich wymagań, dzięki czemu możliwości ich praktycznego zastosowania są bardzo szerokie. Doskonale świadczy o tym również bogactwo stylów – także na tym polu nie trzeba się ograniczać, decydując się na wybór rozwiązania, które nie jest w stanie w pełni zadowolić wszystkich domowników.

Przy wyborze odpowiedniej komody należy być zdecydowanym co do tego, czy dana propozycja dobrze sprawdzi się w danym wnętrzu. Dlatego właśnie w trosce o pełne zadowolenie wszystkich naszych klientów nieustannie poszerzamy naszą ofertę praktycznych mebli, tak aby każdy z nich mógł znaleźć propozycję idealnie dopasowaną do swoich indywidualnych preferencji. Jedynie takie podejście do zakupu funkcjonalnej komody jest w stanie zapewnić uzyskanie odpowiedniego efektu już po umieszczeniu mebla na właściwym miejscu docelowym w mieszkaniu.

Komody w różnym stylu do każdego domu

Dlaczego wybór mebli tak często wydaje się skomplikowany? Może być to związane z wieloma czynnikami, jednak zdecydowanie najczęściej główny powód stanowi ograniczony wybór konkretnych propozycji, czego nie spodziewa się kupujący. Takie problemy mogą się pojawić przy korzystaniu z oferty mniejszych sklepów meblowych, które nie posiadają wystarczająco dużego asortymentu, tak aby odpowiednio zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

Zupełnie inaczej dzieje się jednak w przypadku oferty naszego sklepu internetowego, w której znalazło się wiele interesujących modeli komód przeznaczonych do przestrzeni mieszkalnej. Jak więc doskonale widać, wcale nie należy ograniczać się podczas zakupu tego elementu w związku z niedostateczną ilością możliwości wyboru. Zadowolenie wszystkich klientów zawsze jest dla nas priorytetem, co sprawia, że nieustannie aktualizujemy zawartość wszystkich kategorii, w tym również tej zawierającej praktyczne i estetyczne komody. Dzięki temu każdy zainteresowany może mieć pewność, że w dowolnym momencie wyposaży wnętrze swojego mieszkania w dodatkowy mebel.

Ceny na tle konkurencji przedstawiają się bardzo atrakcyjnie, co stanowi kolejną zachętę do zakupu. Nieprawdą jest przecież przekonanie, że nie da się kupić wysokiej jakości komody w rozsądnej cenie. Dzieje się wręcz zupełnie odwrotnie, czego najlepszym potwierdzeniem jest szeroka oferta naszego sklepu internetowego. Posiadamy komody w różnych odcieniach, od klasycznego brązu, przez tony jaśniejsze oraz cieplejsze, aż do ponadczasowych, stonowanych barw, takich jak czerń czy biel. Jedynym ograniczeniem, jakie dotyczy zakupu odpowiedniej komody, jest wyobraźnia domowników, którzy chcą dobrać właściwy mebel do swojego miejsca zamieszkania.

 

Komody nowoczesne i retro – meble w atrakcyjnych cenach

Co sprawia, że dana komoda dobrze sprawdzi się podczas codziennego użytku, a jednocześnie będzie służyć użytkownikom przez długi czas? Z pewnością osoby urządzające swoją przestrzeń zastanawiały się nad odpowiedzią na to trudne pytanie. Jednak nauczeni doświadczeniem w tej branży znamy na nie odpowiedź. Kluczem do zadowolenia z długofalowego korzystania z danej komody jest przede wszystkim wysoka jakość materiałów, z których została wykonana.

Drugim czynnikiem mającym niebagatelny wpływ na tę kwestię jest dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół podczas produkcji danej komody. Łącząc to wszystko z przystępną ceną końcowo otrzymanego produktu, można wyróżnić przepis na mebel wręcz idealny. Brzmi dobrze? W takim razie warto przekonać się o tym na własnej skórze, wybierając odpowiednią propozycję z tej kategorii zawierającej najbardziej interesujące komody. Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie internetowym spełniają rygorystyczne normy jakości wymienione powyżej, co przekłada się na późniejsze zadowolenie klientów z ich korzystania.

Zawsze dbamy o zadowolenie wszystkich kupujących, dlatego świadczymy wysoki poziom obsługi z zakresu sprzedaży komód. Mowa tutaj zarówno o modelach nowoczesnych, jak i propozycjach w typie retro, wyraźnie nawiązujących swoją stylistyką do minionych epok wystroju wnętrz. Niezależnie więc od tego, który mebel z naszego zestawienia zawierającego estetyczne komody okaże się ostatecznym wyborem danego klienta, w każdym przypadku zapewniamy zdecydowanie najwyższy poziom fachowej obsługi. W razie dodatkowych pytań służymy radą i pomocą. Fakt ten potwierdzają same pozytywne opinie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Kolekcja BRANDSON komoda dwudrzwiowa biała
569,00
Komoda BRANDSON dwudrzwiowa, wyposażona w półki. Biel mebli została przełamana punktowymi, czarnymi uchwytami. Fronty wykonane są z płyty MDF. Korpusy i blaty dodatkowo zostały wykonane z pogrubionej płyty laminowanej. Szerokość: 81 cm, wysokość 881 cm, głębokość 41 cm. MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU
Kolekcja BRANDSON komoda z szufladami biała
849,00
Pojemna komoda BRANDSON to mebel, który idealnie pasuje do dużego pokoju, salonu, ale również do sypialni. Jest bardzo przestronna, wyposażona jest w półki zamykane na fronty oraz szuflady. Biel mebli została przełamana punktowymi, czarnymi uchwytami. Fronty wykonane są z płyty MDF. Korpusy i blaty dodatkowo zostały wykonane z pogrubionej płyty laminowanej. Szerokość: 81 cm, wysokość 88 cm, głębokość 41 cm. MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU
Kolekcja MAGELLAN komoda z szufladami sosna vintage
749,00
Komoda z szufladami z kolekcji MAGELLAN w kolorze sosna vintage. Komoda to świetne rozwiązanie by uporządkować swoje rzeczy w sypialni. Przestronne szuflady zapewniają dużo miejsca na poukładanie bielizny i ubrań. Szerokość: 86 cm, wysokość: 88 cm, głębokość: 40 cm.
  • fronty: płyta meblowa laminowana z listwą MDF
  • korpus: płyta meblowa laminowana
  • blat: płyta meblowa laminowana
  • szuflady: prowadnice kulkowe
  • metalowe okucia w rogach bryły
MEBEL DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU Czas realizacji może się wydłużyć w przypadku braku potrzebnych elementów na magazynie.
Komoda bukowa KD420
3.366,00
Poręczna, bukowa komoda KD420 wykonana zostało z litego drewna bukowego. Komoda z sześcioma szufladami dostępna jest w standardzie na nóżkach drewnianych, które można zamienić na nóżki aluminiowe o wysokości 1 cm lub 10 cm, jak również nóżki metalowe o wysokości 15 cm.
Komoda bukowa KD421
2.769,00
Oryginalna, bukowa komoda KD421 wykonana zostało z litego drewna bukowego. Komoda z trzema szufladami a pod nimi znajdują się szafki. Dostępna jest w standardzie na nóżkach drewnianych, które można zamienić na nóżki aluminiowe o wysokości 1 cm lub 10 cm, jak również nóżki metalowe o wysokości 15 cm.
Komoda bukowa KD422
2.829,00
Elegancka, bukowa komoda KD422 wykonana zostało z litego drewna bukowego. Komoda z czterema szufladami pośrodku praz z dwiema szafkami po bokach. Dostępna w standardzie na nóżkach drewnianych, które można zamienić na nóżki aluminiowe o wysokości 1 cm lub 10 cm, jak również nóżki metalowe o wysokości 15 cm.
Komoda bukowa KD423
2.829,00
Stylowa, bukowa komoda KD423 wykonana zostało z litego drewna bukowego. Komoda z czterema szufladami oraz z szafką. Dostępna w standardzie na nóżkach drewnianych, które można zamienić na nóżki aluminiowe o wysokości 1 cm lub 10 cm, jak również nóżki metalowe o wysokości 15 cm.
Komoda bukowa KD424
2.009,00
Nieduża komoda bukowa KD424 wykonana zostało z litego drewna bukowego. Komoda z czterema szufladami. Dostępna w standardzie na nóżkach drewnianych, które można zamienić na nóżki aluminiowe o wysokości 1 cm lub 10 cm, jak również nóżki metalowe o wysokości 15 cm.
Komoda bukowa KD426
2.203,00
Mała komoda bukowa KD426 wykonana zostało z litego drewna bukowego. Komoda z czterema szufladami oraz z szafką. Dostępna w standardzie na nóżkach drewnianych, które można zamienić na nóżki aluminiowe o wysokości 1 cm lub 10 cm, jak również nóżki metalowe o wysokości 15 cm.
Komoda sosnowa KD171
1.924,00
Komoda KD171 wykonana z drewna sosnowego z widocznym usłojeniem naturalnego drewna. Komoda posiada dwie bez uchwytowe szafki  oraz cztery szuflady.
Komoda sosnowa KD172
1.426,00
Mała komoda KD172 wykonana z drewna sosnowego z widocznym usłojeniem naturalnego drewna. Komoda posiada bez uchwytową szafkę  oraz cztery szuflady.
Komoda sosnowa KD173
1.802,00
Szeroka komoda KD173 wykonana z drewna sosnowego z widocznym usłojeniem naturalnego drewna. Komoda posiada dwie bez uchwytowe szafki oraz cztery szuflady.
Komoda sosnowa KD174
2.389,00
Szeroka komoda z szufladami KD174 wykonana z drewna sosnowego z widocznym usłojeniem naturalnego drewna. Komoda posiada dwa rzędy szuflad otwieranych bezuchwytowo.
Komoda sosnowa KD175
1.366,00
Komoda z szufladami KD175 wykonana z drewna sosnowego z widocznym usłojeniem naturalnego drewna. Komoda posiada cztery szuflady otwieranych bezuchwytowo.