Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Kolekcja MONO komoda MN-06 czarna
1.239,00
Szafka MN-06 z kolekcji MONO w kolorze czarnym. Szerokość: 110 cm, głębokość: 41 cm, wysokość: 130 cm. W szafce znajduje się sześć ć półek. Komoda posiada bezuchwytowe fronty. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty MDF i trwałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS. Oświetlenie komody w komplecie.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja MONO komoda MN-07 czarna
1.389,00
Komoda MN-07 z kolekcji MONO w kolorze czarnym. Szerokość: 150 cm, głębokość: 41 cm, wysokość: 95 cm. W szafce znajdują się trzy szuflady i trzy szafki z półką. Komoda posiada bezuchwytowe fronty. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty MDF i trwałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS. Oświetlenie do komody w komplecie.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja MONO półka RTV MN-04 czarna
279,00
Półka MN-04 z kolekcji MONO w kolorze czarnym. Szerokość: 150 cm, głębokość: 25 cm, wysokość: 23 cm.  Mebel wykonano z wytrzymałej płyty MDF i trwałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja MONO stolik kawowy RTV MN-08 czarny
859,00
Ława MN-08 z kolekcji MONO w kolorze czarnym. Szerokość: 100 cm, głębokość: 70 cm, wysokość: 56 cm. W stoliku znajdują się dwie szuflady i półka. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty MDF i trwałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja MONO szafa MN-01 czarna
1.609,00
Szafa dwudrzwiowa MN-01 z kolekcji MONO w kolorze czarnym. W szafie znajdują się drążek na wieszaki oraz półki. Szafa posiada bezuchwytowe fronty. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty MDF i trwałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS. Oświetlenie do szafy w komplecie.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja MONO szafka RTV MN-03 czarna
889,00
Szafka RTV MN-03 z kolekcji MONO w kolorze czarnym. Szerokość: 150 cm, głębokość: 41 cm, wysokość: 52 cm. W szafce znajdują się dwie szuflady. Szafka posiada bezuchwytowe fronty. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty MDF i trwałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS. Oświetlenie szafki w komplecie.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja MONO witryna MN-02 czarna
979,00
Witryna MN-02 z kolekcji MONO w kolorze czarnym. Szerokość: 60 cm, głębokość: 41 cm, wysokość: 195 cm. W szafce znajdują się cztery półki z przydymionego szkła. Szafa posiada bezuchwytowe fronty. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty MDF i trwałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS. W opcji dodatkowej dostępne kierunkowe oświetlenie led, montowane wewnątrz witryny.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.
Kolekcja MONO witryna MN-05 czarna
1.299,00
Witryna MN-05 z kolekcji MONO w kolorze czarnym. Szerokość: 110 cm, głębokość: 41 cm, wysokość: 130 cm. W szafce znajduje się pięć półek z czego dwie z przydymionego szkła. Szafa posiada bezuchwytowe fronty. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty MDF i trwałej płyty laminowanej, obrzeża wzmocniono ABS. Oświetlenie do witryny w komplecie. W opcji dodatkowej dostępne kierunkowe oświetlenie led, montowane wewnątrz witryny.   UWAGA: Warunkiem dostawy w 4 dni jest dostępność wszystkich towarów z zamówienia. Przed zamówieniem potwierdź dostępność telefonicznie.