Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Kolekcja PARIS komoda P-10
1.049,00
Nowoczesna komoda P-10 z kolekcji Paris. Szafka z systemem Push To Open. W komodzie znajdują się cztery szafki jednodrzwiowe. Fronty szafy w kolorze biały alpejski połysk harmonizują z kolorem dąb starling.
Kolekcja PARIS komoda P-7
1.069,00
Komoda P-7 z kolekcji Paris. Szafka z systemem Push To Open. W komodzie są trzy szafki z półką oraz szuflada. Fronty szafy w kolorze biały alpejski połysk harmonizują z kolorem dąb starling.
Kolekcja PARIS komoda P-8
1.379,00
Szeroka komoda P-8 z kolekcji Paris. Szafka z systemem Push To Open. W komodzie są trzy szafki z półką oraz szuflada. Fronty szafy w kolorze biały alpejski połysk harmonizują z kolorem dąb starling.
Kolekcja PARIS komoda P-9
979,00
Wysoka komoda P-9 z kolekcji Paris. Szafka z systemem Push To Open. W komodzie znajdują się dwie szuflady oraz szafka dwudrzwiowa z półką. Fronty szafy w kolorze biały alpejski połysk harmonizują z kolorem dąb starling.
Kolekcja PARIS lustro P-16
259,00
Lustro P-16 z kolekcji Paris. Idealne do sypialni jako część toaletki.
Kolekcja PARIS ława P-14
399,00
Ława do salonu P-14 z kolekcji Paris. Ława z półką na drobiazgi.
Kolekcja PARIS stolik kawowy P-15
359,00
Ława do salonu P-15 z kolekcji Paris. Stolik kawowy z półką na drobiazgi.
Kolekcja PARIS szafa P-1
1.229,00
Szafa dwudrzwiowa P-1 z kolekcji Paris. Prosta, duża szafa z systemem Push To Open. W szafie jest drążek na wieszaki oraz półka. Fronty szafy w kolorze biały alpejski połysk harmonizują z kolorem dąb starling. Dodatkowo do szafy można dobrać półki.
Kolekcja PARIS szafa P-2
899,00
Szafa jednodrzwiowa P-2 z kolekcji Paris. Prosta, duża szafa z systemem Push To Open. W szafie jest drążek na wieszaki oraz półka. Fronty szafy w kolorze biały alpejski połysk harmonizują z kolorem dąb starling. Dodatkowo do szafy można dobrać półki.
Kolekcja PARIS szafka RTV P-5
779,00
Duża szafka RTV P-5 z kolekcji Paris. Szafka z systemem Push To Open. Po bokach dwie małe szafki z półką a pomiędzy nimi otwarta półka na sprzęt audio oraz szuflada. Fronty szafy w kolorze biały alpejski połysk harmonizują z kolorem dąb starling.
Kolekcja PARIS szafka RTV P-6
559,00
Mała szafka RTV P-6 z kolekcji Paris. Szafka z systemem Push To Open. Po bokach dwie małe szafki z półką a pomiędzy nimi otwarta półka na sprzęt audio. Fronty szafy w kolorze biały alpejski połysk harmonizują z kolorem dąb starling.
Kolekcja PARIS witryna P-11
1.599,00
Duża witryna P-11 z kolekcji Paris. Szafka z systemem Push To Open. W szafce za czterema frontami znajduje się łącznie sześć półek, z czego dwie ze szkła hartowanego. Fronty szafy w kolorze biały alpejski połysk harmonizują z kolorem dąb starling. Dodatkowo do szafy można dobrać oświetlenie LED półek.
Kolekcja PARIS witryna P-3
1.089,00
Witryna dwudrzwiowa P-3 z kolekcji Paris. Szafka z systemem Push To Open. W szafce są cztery półki, z czego dwie ze szkła hartowanego. Fronty szafy w kolorze biały alpejski połysk harmonizują z kolorem dąb starling. Dodatkowo do szafy można dobrać oświetlenie LED półek.
Kolekcja PARIS witryna P-4
1.019,00
Witryna jednodrzwiowa P-4 z kolekcji Paris. Szafka z systemem Push To Open. W szafce są cztery półki, z czego dwie ze szkła hartowanego. Fronty szafy w kolorze biały alpejski połysk harmonizują z kolorem dąb starling. Dodatkowo do szafy można dobrać oświetlenie LED półek.