Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Kolekcja APOLLO komoda AP-18
1.179,00
Komoda AP-18 z kolekcji APOLLO. Posiada cztery szuflady, oraz dwie szafki po bokach posiadają po jednej półce, przez co całość mebla jest idealna do organizacji oraz zagospodarowania dużej ilości rzeczy. Metalowe uchwyty idealnie wpajają się w całość komody, dodają mu uroku. Szafki posiadają cichy domyk.
Kolekcja APOLLO komoda AP-2
989,00
Komoda AP-2 z kolekcji APOLLO z czterema pojemnymi szufladami oraz dwiema szafkami z półką. Pomieści wiele ubrań, dokumentów i akcesoriów. Wykończona metalowymi uchwytami oraz cichym domknięciem szafek.
Kolekcja APOLLO lustro AP-8
369,00
Lustro AP-8z kolekcji APOLLO na ramie w kolorze kraft biały.
Kolekcja APOLLO ława AP-13
499,00
Ława do salonu AP-13 z kolekcji APOLLO. Posiada jedną półkę .
Kolekcja APOLLO stolik kawowy AP-14
469,00
Stolik kawowy AP-14 z kolekcji APOLLO. Posiada jedną półkę .
Kolekcja APOLLO szafa AP-16
1.199,00
Duża, dwudrzwiowa szafa AP-16 z kolekcji APOLLO. Posiada dwie półki oraz drążek na wieszaki. Drzwiczki posiadają cichy domyk. Metalowe uchwyty idealnie współgrają z całością szafy.
Kolekcja APOLLO szafa AP-17
989,00
Wąska, dwudrzwiowa szafa AP-17 z kolekcji APOLLO. Posiada dwie półki oraz drążek na wieszaki. Drzwiczki posiadają cichy domyk. Metalowe uchwyty idealnie współgrają z całością szafy.
Kolekcja APOLLO szafka AP-15
669,00
Szafka RTV AP-15 z kolekcji APOLLO. Posiada jedną dużą półkę na środku, po bokach znajdują się dwie szafki z wolną przestrzenią do wykorzystania. Drzwiczki posiadają cichy domyk. Metalowe uchwyty idealnie współgrają z całością szafy.
Kolekcja APOLLO witryna AP-10
1.259,00
Witryna AP-10 z kolekcji APOLLO. Posiada trzy szafki: jedną z frontem szklanym, za którą znajdują się dwie półki. Szkło jest hartowane, wysokiej jakości, odporne na działania mechaniczne. Szafka poniżej witryny posiada jedną pojemną półkę, a w wysokiej szafce są cztery. Drzwiczki posiadają cichy domyk, co dodaje więcej delikatności. Metalowe uchwyty idealnie współgrają z całością szafy. W opcji dodatkowej istnieje możliwość podświetlana półek LED
Kolekcja APOLLO witryna AP-11
989,00
Wąska, dwudrzwiowa witryna AP-11 z kolekcji APOLLO. Posiada dwie szafki, górna z frontem ze szkła hartowanego, mająca za sobą dwie półki, idealna do eksponowania książek, porcelany czy pamiątek. Dolna szafka natomiast posiada jedną półkę, dzielącą przestrzeń na pół. Drzwiczki posiadają cichy domyk. Metalowe uchwyty idealnie współgrają z całością szafy. W opcji dodatkowej istnieje możliwość podświetlana półek LED
Kolekcja APOLLO witryna AP-12
919,00
Niska, dwudrzwiowa witryna AP-12 z kolekcji APOLLO. Posiada dwie szafki, jedną ze szklanym hartowanym frontem, za którym są dwie półki. Druga z frontem całym również z dwiema pólkami. Drzwiczki posiadają cichy domyk. Metalowe uchwyty idealnie współgrają z całością szafy. W opcji dodatkowej istnieje możliwość podświetlana półek LED