KUCHNIE

Kolekcja MOHITO

Kuchnia MOHITO charakteryzuje się szafkami z frontami ramkowymi w ciepłych odcieniach, które można dla kontrastu zestawić z frontami połyskowymi w szafkach wiszących i bogatą kolorystyką blatów. Całości dopełnią uchwyty, których mamy do wyboru aż siedem rodzajów.

 

Szafka zakończeniowa SKS 30

Regał dzięki któremu zakończysz zabudowę kuchenną w swoim open spasie.
Mohito

Słupek

Słupki dostępne są w wysokośich 213,7 cm (w tym nóżki 10 cm) i 218,7 cm (w tym nóżki 15 cm), głębokość 58 cm.
Mohito

Zabudowa górna

Szafki wiszące, górne dostępne są w wielu wymiarach, otwierane do boku jak i do góry.
Mohito

Szafki narożnikowe

Szafki narożne jedno- lub dwu drzwiowe.
Mohito

Zabudowa dolna

Szafki stojące dolne jedno i dwudrzwiowe, z szufladami, pod zlewozmywak lub do zabudowy piekarnika.
Mohito

Blat kuchenny

Blaty są kupowane oddzielnie i cięte na dowolny wymiar
Mohito
KOLORYSTYKA

Wybarwienia frontów szafek

KOLORYSTYKA

Wybarwienia korpusów szafek

KOLORYSTYKA

Wybarwienia blatów

UCHWYTY

Rodzaje uchwytów

DOSTAWA I MONTAŻ

Meble kuchenne z kolekcji MOHITO są przygotowane do samodzielnego montażu

Zamówione meble dostarczamy do odbiorcy w paczkach. Każda paczka zawiera jedną szafkę i instrukcję montażu. Szereg pomocnych wskazówek znajdziesz naszym poradniku.

SZAFKI GÓRNE

 • korpus szafek wiszących wykonany jest z płyty laminowanej o grubości 16 mm w kolorze białym
 • standardowa wysokość szafek wiszących – 72 cm
 • głębokość szafek wiszących 32 cm (liczone z frontem)
 • wyposażenie każdej szafki wiszącej stanowią zawieszki regulowane w dwóch płaszczyznach, co umożliwia niwelację nierówności ściany

* Szafki WS 6/72 oraz WS 8/72 w standardzie zawierają dwupoziomową ociekarkę do naczyń w kolorze białym

SZAFKI DOLNE

 • korpus szafek stojących wykonany jest z płyty laminowanej
  o grubości 16 mm w kolorze białym
 • standardowa wysokość szafek stojących to 82 cm
  (w tym nóżki 10 cm) lub 87 cm (w tym nóżki 15 cm)
 • głębokość szafek stojących to 54 cm (liczone z frontem)

COKOŁY

W standardzie cokół o wysokości 10 cm przedni wykonany z płyty korpusowej w kolorze białym dołączany jest do każdej szafki stojącej.

Cokół boczny należy dokupić oddzielnie.

Opcjonalnie dostępne są następujące cokoły:

wysokość 10 cm lub 15 cm; długość 200 cm dostępność:

 • PCV – srebrny, biały, czarny
 • z płyty korpusowej – biały
 • z płyty frontowej – w kolorach frontów

COKOŁY OPCJONALNIE

Opcjonalnie dostępne są cokoły o długości 2 mb:

 • Z płyty korpusowej – kolor biały/szary – grubość 16 mm
 • Z płyty frontowej – grubość 18 mm – w kolorystyce frontów

ŁĄCZNIK COKOŁU – PCV 100 mm 
ZAKOŃCZENIE COKOŁU – PCV 100 mm 
ŁĄCZNIK COKOŁU – PCV 150 mm 
ZAKOŃCZENIE COKOŁU – PCV 150 mm 

NÓŻKI

Szafki stojące zawierają nóżki o wysokości 10 lub 15 cm oraz klip mocowany do cokołu.
Standardowo każda szafka wyposażona jest w COKÓŁ PRZEDNI o wysokości 10 cm wykonany z białej płyty korpusowej.
Wysokość cokołów powinna odpowiadać wysokości nóżek w szafkach dolnych.

UCHWYTY

Uchwyty w kolekcji Mohito wykonane są z metalu i mają 160 mm rozstawu, (nie ma możliwości wyboru uchwytów w innym rozmiarze).

SZAFKI OTWARTE

Szafki otwarte SKS 30 i DKZ 32 to idealne rozwiązanie na zakończenie ciągu w aneksach kuchennych otwartych na salon. Szafki serii DK i WK  wkomponujesz pomiędzy inne szafki, zaburzając jednolitą ich taflę oraz nadając zestawowi przytulności.

Szafki CARGO

Szafki Cargo ułatwiają przechowywanie artykułów spożywczych. 

ELEMENTY KOLEKCJI

Wszystkie produkty z kolekcji Mohito

Wyświetlanie 1–24 z 101 wyników

Kolekcja MOHITO Front do zmywarki FZ 45A – 45 cm
70,00
Front do zmywarki FZ 45A-element zabudowy dolnej kolekcji Mohito. Wymiary: szerokość: 45 cm. Front ramkowy wykonany są z ramiaka płyty laminowanej o grubości 18 mm, wypełnionego formatką z płyciny laminowanej o grubości 8 mm.
Kolekcja MOHITO Front do zmywarki FZ 45B – 45 cm
103,00
Front do zmywarki pełny FZ 45B -element zabudowy dolnej kolekcji Mohito. Wymiary: szerokość: 45 cm. Front ramkowy wykonany są z ramiaka płyty laminowanej o grubości 18 mm, wypełnionego formatką z płyciny laminowanej o grubości 8 mm.
Kolekcja MOHITO Front do zmywarki FZ 6A – 60 cm
92,00
Front do zmywarki z odsłoniętym panelem sterującym FZ 6A -element zabudowy dolnej kolekcji Mohito. Wymiary: szerokość: 60 cm. Front ramkowy wykonany są z ramiaka płyty laminowanej o grubości 18 mm, wypełnionego formatką z płyciny laminowanej o grubości 8 mm.
Kolekcja MOHITO Front do zmywarki FZ 6B – 60 cm
129,00
Front do zmywarki z ukrytym panelem sterującym FZ 6B -element zabudowy dolnej kolekcji Mohito. Wymiary: szerokość: 60 cm. Front ramkowy wykonany są z ramiaka płyty laminowanej o grubości 18 mm, wypełnionego formatką z płyciny laminowanej o grubości 8 mm.
Kolekcja MOHITO Słupek do zabudowy lodówki ZL 6 – 60 cm dwukolorowy
992,00
Słupek z kolekcji Mohito do zabudowy lodówki o symbolu ZL 6. Wymiary: szerokość 60 cm, głębokość: 58 cm, wysokość: 213,7 cm. Drzwi szafki montowane mogą być na prawą lub lewą stronę. Fronty ramkowe wykonane są z ramiaka płyty laminowanej o grubości 18 mm, wypełnionego formatką z płyty laminowanej o grubości 8 mm. Górne fronty połyskowe i matowe wykonane z płyty połyskowej lub akrylowej o grubości 18 mm, oklejonej obrzeżem PCV. 
Kolekcja MOHITO Słupek do zabudowy lodówki ZL 6- 60 cm
850,00
Słupek do zabudowy lodówki z kolekcji Mohito z symbolem ZL6, o wymiarach: szerokość 60 cm, głębokość: 58 cm, wysokość: 213,7 cm. Drzwi szafki montowane mogą być na prawą lub lewą stronę. Fronty ramkowe wykonane są z ramiaka płyty laminowanej o grubości 18 mm, wypełnionego formatką z płyty laminowanej o grubości 8 mm.Słupek z górnym frontem połyskowym lub matowym wykonanym z płyty połyskowej lub akrylowej o grubości 18 mm, oklejonej obrzeżem PCV dostępny tutaj: Słupek dwukolorowy ZL6  
Kolekcja MOHITO Słupek do zabudowy piekarnika i mikrofali SPM 6 – 60 cm dwukolorowy
852,00
Słupek z kolekcji Mohito do zabudowy piekarnika i mikrofali o symbolu SPM 6. Wymiary: szerokość 60 cm, głębokość: 58 cm, wysokość: 213,7 cm. Fronty ramkowe wykonane są z ramiaka płyty laminowanej o grubości 18 mm, wypełnionego formatką z płyty laminowanej o grubości 8 mm. Górne fronty połyskowe i matowe wykonane z płyty połyskowej lub akrylowej o grubości 18 mm, oklejonej obrzeżem PCV. 
Kolekcja MOHITO Słupek do zabudowy piekarnika i mikrofali SPM 6- 60 cm
721,00
Słupek do zabudowy piekarnika i mikrofalowej kuchenki z kolekcji Mohito z symbolem SPM 6. Wymiary: szerokość 60 cm, głębokość: 58 cm, wysokość: 213,7 cm.  Fronty ramkowe wykonane są z ramiaka płyty laminowanej o grubości 18 mm, wypełnionego formatką z płyty laminowanej o grubości 8 mm.Słupek z górnym frontem połyskowym lub matowym wykonanym z płyty połyskowej lub akrylowej o grubości 18 mm, oklejonej obrzeżem PCV dostępny tutaj: Słupek dwukolorowy SPM6  
Kolekcja MOHITO Słupek do zabudowy piekarnika i mikrofali z szufladami SPM 6/2 – 60 cm dwukolorowy
896,00
Słupek z szufladami z kolekcji Mohito do zabudowy piekarnika i mikrofali o symbolu SPM 6/2. Wymiary: szerokość 60 cm, głębokość: 58 cm, wysokość: 213,7 cm. Maksymalna wysokość frontu od kuchenki mikrofalowej wynosi 388 mm. Fronty ramkowe wykonane są z ramiaka płyty laminowanej o grubości 18 mm, wypełnionego formatką z płyty laminowanej o grubości 8 mm. Górne fronty połyskowe i matowe wykonane z płyty połyskowej lub akrylowej o grubości 18 mm, oklejonej obrzeżem PCV. 
Kolekcja MOHITO Słupek do zabudowy piekarnika i mikrofali z szufladami SPM 6/2- 60 cm
772,00
Słupek z szufladami do zabudowy piekarnika i mikrofalowej kuchenki z kolekcji Mohito z symbolem SPM 6/2. Wymiary: szerokość 60 cm, głębokość: 58 cm, wysokość: 213,7 cm.  Fronty ramkowe wykonane są z ramiaka płyty laminowanej o grubości 18 mm, wypełnionego formatką z płyty laminowanej o grubości 8 mm. Maksymalna wysokość frontu od kuchenki mikrofalowej wynosi 388 mm.Słupek z górnym frontem połyskowym lub matowym wykonanym z płyty połyskowej lub akrylowej o grubości 18 mm, oklejonej obrzeżem PCV dostępny tutaj: Słupek dwukolorowy SPM6/2  
Kolekcja MOHITO Słupek do zabudowy piekarnika SPP 6 – 60 cm dwukolorowy
876,00
Słupek z kolekcji Mohito do zabudowy piekarnika o symbolu SPP 6. Wymiary: szerokość 60 cm, głębokość: 58 cm, wysokość: 213,7 cm. Drzwi szafki montowane mogą być na prawą lub lewą stronę. Fronty ramkowe wykonane są z ramiaka płyty laminowanej o grubości 18 mm, wypełnionego formatką z płyty laminowanej o grubości 8 mm. Górne fronty połyskowe i matowe wykonane z płyty połyskowej lub akrylowej o grubości 18 mm, oklejonej obrzeżem PCV. 
Kolekcja MOHITO Słupek do zabudowy piekarnika SPP 6- 60 cm
744,00
Słupek do zabudowy piekarnika z kolekcji Mohito z symbolem SPP 6, o wymiarach: szerokość 60 cm, głębokość: 58 cm, wysokość: 213,7 cm. Drzwi szafki montowane mogą być na prawą lub lewą stronę. Fronty ramkowe wykonane są z ramiaka płyty laminowanej o grubości 18 mm, wypełnionego formatką z płyty laminowanej o grubości 8 mm.Słupek z górnym frontem połyskowym lub matowym wykonanym z płyty połyskowej lub akrylowej o grubości 18 mm, oklejonej obrzeżem PCV dostępny tutaj: Słupek dwukolorowy SPP6  
Kolekcja MOHITO Słupek stojący SPD4 – 40 cm
737,00
Wąski słupek z kolekcji Mohito z symbolem SPD 4, o wymiarach: szerokość 40 cm, głębokość: 58 cm, wysokość: 213,7 cm. Drzwi szafki montowane mogą być na prawą lub lewą stronę. Fronty ramkowe wykonane są z ramiaka płyty laminowanej o grubości 18 mm, wypełnionego formatką z płyty laminowanej o grubości 8 mm.Słupek z górnym frontem połyskowym lub matowym wykonanym z płyty połyskowej lub akrylowej o grubości 18 mm, oklejonej obrzeżem PCV dostępny tutaj: Słupek dwukolorowy SPD4  
Kolekcja MOHITO Słupek stojący SPD4 – 40 cm dwukolorowy
842,00
Wąski słupek z kolekcji Mohito z symbolem SPD 4, o wymiarach: szerokość 40 cm, głębokość: 58 cm, wysokość: 213,7 cm. Drzwi szafki montowane mogą być na prawą lub lewą stronę. Fronty ramkowe wykonane są z ramiaka płyty laminowanej o grubości 18 mm, wypełnionego formatką z płyty laminowanej o grubości 8 mm. Górne fronty połyskowe i matowe wykonane z płyty połyskowej lub akrylowej o grubości 18 mm, oklejonej obrzeżem PCV. 
Kolekcja MOHITO Słupek stojący SPD6 – 60 cm
892,00
Słupek z kolekcji Mohito z symbolem SPD 6, o wymiarach: szerokość 60 cm, głębokość: 58 cm, wysokość: 213,7 cm. Drzwi szafki montowane mogą być na prawą lub lewą stronę. Fronty ramkowe wykonane są z ramiaka płyty laminowanej o grubości 18 mm, wypełnionego formatką z płyty laminowanej o grubości 8 mm.Słupek z górnym frontem połyskowym lub matowym wykonanym z płyty połyskowej lub akrylowej o grubości 18 mm, oklejonej obrzeżem PCV dostępny tutaj: Słupek dwukolorowy SPD6  
Kolekcja MOHITO Słupek stojący SPD6 – 60 cm dwukolorowy
1.023,00
Słupek z kolekcji Mohito z symbolem SPD 6, o wymiarach: szerokość 60 cm, głębokość: 58 cm, wysokość: 213,7 cm. Drzwi szafki montowane mogą być na prawą lub lewą stronę. Fronty ramkowe wykonane są z ramiaka płyty laminowanej o grubości 18 mm, wypełnionego formatką z płyty laminowanej o grubości 8 mm. Górne fronty połyskowe i matowe wykonane z płyty połyskowej lub akrylowej o grubości 18 mm, oklejonej obrzeżem PCV. 
Kolekcja MOHITO Słupek z szufladami SPD6/3 – 60 cm
975,00
Słupek wyposażony w trzy szuflady z kolekcji Mohito z symbolem SPD 6/3, o wymiarach: szerokość 60 cm, głębokość: 58 cm, wysokość: 213,7 cm. Drzwi szafki montowane mogą być na prawą lub lewą stronę. Fronty ramkowe wykonane są z ramiaka płyty laminowanej o grubości 18 mm, wypełnionego formatką z płyty laminowanej o grubości 8 mm.Słupek z górnym frontem połyskowym lub matowym wykonanym z płyty połyskowej lub akrylowej o grubości 18 mm, oklejonej obrzeżem PCV dostępny tutaj: Słupek dwukolorowy SPD6/3  
Kolekcja MOHITO Słupek z szufladami SPD6/3 – 60 cm dwukolorowy
1.080,00
Słupek z kolekcji Mohito wyposażony w trzy szuflady o symbolu SPD 6/3. Wymiary: szerokość 60 cm, głębokość: 58 cm, wysokość: 213,7 cm. Drzwi szafki montowane mogą być na prawą lub lewą stronę. Fronty ramkowe wykonane są z ramiaka płyty laminowanej o grubości 18 mm, wypełnionego formatką z płyty laminowanej o grubości 8 mm. Górne fronty połyskowe i matowe wykonane z płyty połyskowej lub akrylowej o grubości 18 mm, oklejonej obrzeżem PCV. 
Kolekcja MOHITO Słupek zakończeniowy SKS 30- 30 cm
584,00600,00
Wysoka szafka otwarta SKS30. Szerokość: 30 cm, głębokość: 54 cm, wysokość: 213,7 cm. Szafka może być wykonana z  płyty korpusowej białej lub szarej. Fronty ramkowe wykonane są z ramiaka płyty laminowanej o grubości 18 mm, wypełnionego formatką z płyty laminowanej o grubości 8 mm. Fronty połyskowe i matowe wykonane z płyty połyskowej lub akrylowej o grubości 18 mm, oklejonej obrzeżem PCV.
Kolekcja MOHITO Szafka narożna DNPP90/90 – 90 cm
641,00
Szafka narożna DNPP 90/90 - element zabudowy dolnej kolekcji Mohito. Wymiary: szerokość po blacie: 90 cm (wymiar korpusu 86), głębokość: 90 cm (wymiar korpusu 86), wysokość: 82 cm (w tym nóżki 10 cm) lub 87 cm (w tym nóżki 15 cm). Fronty ramkowe wykonane są z ramiaka płyty laminowanej o grubości 18 mm, wypełnionego formatką z płyty laminowanej o grubości 8 mm. Do szafki można dobrać półkę obrotową 3/4 za dopłatą. Półka druciana lub z tworzywa, dostępna w "Akcesoriach".
Kolekcja MOHITO Szafka narożna DPP105/65 Lewa – 105 cm
469,00
Dolna szafka narożna DPP 105/65 - element zabudowy dolnej kolekcji Mohito. Wymiary: szerokość po blacie: 105/65 cm (wymiar korpusu 85/61), głębokość: 54 cm (liczone z frontem), wysokość: 82 cm (w tym nóżki 10 cm) lub 87 cm (w tym nóżki 15 cm). Fronty ramkowe wykonane są z ramiaka płyty laminowanej o grubości 18 mm, wypełnionego formatką z płyciny laminowanej o grubości 8 mm. Do szafki można dobrać półkę Corner Optima za dopłatą. Półka dostępna w "Akcesoriach".
Kolekcja MOHITO Szafka narożna DPP105/65 Prawa – 105 cm
469,00
Dolna, prawa szafka narożna DPP 105/65 - element zabudowy dolnej kolekcji Mohito. Wymiary: szerokość po blacie: 105/65 cm (wymiar korpusu 85/61), głębokość: 54 cm (liczone z frontem), wysokość: 82 cm (w tym nóżki 10 cm) lub 87 cm (w tym nóżki 15 cm). Fronty ramkowe wykonane są z ramiaka płyty laminowanej o grubości 18 mm, wypełnionego formatką z płyciny laminowanej o grubości 8 mm. Do szafki można dobrać półkę Corner Optima za dopłatą. Półka dostępna w "Akcesoriach".
Kolekcja MOHITO Szafka narożna DPP110/65 Lewa – 110 cm
523,00
Lewa szafka narożna DPP 110/65 - element zabudowy dolnej kolekcji Mohito. Wymiary: szerokość po blacie: 110/65 cm (wymiar korpusu 85/61), głębokość: 54 cm (liczone z frontem), wysokość: 82 cm (w tym nóżki 10 cm) lub 87 cm (w tym nóżki 15 cm). Fronty ramkowe wykonane są z ramiaka płyty laminowanej o grubości 18 mm, wypełnionego formatką z płyciny laminowanej o grubości 8 mm. Do szafki można dobrać półkę Corner Optima za dopłatą. Półka dostępna w "Akcesoriach".
Kolekcja MOHITO Szafka narożna DPP110/65 Prawa – 110 cm
523,00
Prawa szafka narożna DPP 110/65 - element zabudowy dolnej kolekcji Mohito. Wymiary: szerokość po blacie: 110/65 cm (wymiar korpusu 85/61), głębokość: 54 cm (liczone z frontem), wysokość: 82 cm (w tym nóżki 10 cm) lub 87 cm (w tym nóżki 15 cm). Fronty ramkowe wykonane są z ramiaka płyty laminowanej o grubości 18 mm, wypełnionego formatką z płyciny laminowanej o grubości 8 mm. Do szafki można dobrać półkę Corner Optima za dopłatą. Półka dostępna w "Akcesoriach".