Wyświetlanie wszystkich wyników: 23

Fotel AWIO
1.213,001.355,00
Klubowy fotel AWIO z korpusem z włókna szklanego, który jest odporny na złamania i uszkodzenia mechaniczne. Na wysokich, czarnych nóżkach. Siedzisko  wykonane na sprężynie falistej oraz piance wysokoelastycznej T30. Obity tkaniną tył pozwala na ustawienie mebla nawet na środku salonu.
Fotel bujany DEO
1.035,001.213,00
Bujany fotel DEO typu "Uszak" . Płozy drewniane. Siedzisko wykonane na sprężynie falistej oraz piance wysokoelastycznej T30. Obity tkaniną tył pozwala na ustawienie mebla nawet na środku salonu. Idealny do salonu jak i pokoju dziecięcego.
Fotel MULAN
1.177,001.248,00
Minimalistyczny fotel MULAN na wysokich, czarnych nóżkach. Siedzisko  wykonane na sprężynie falistej oraz piance wysokoelastycznej T30. Obity tkaniną tył pozwala na ustawienie mebla nawet na środku salonu. Idealny fotel w stylu loftowym. Do fotela idealnie będzie pasowała sofa MULAN.
Łóżko FLAVIO 140 cm
3.085,00
Łóżko FLAVIO na materac o wymiarach 140x200 cm. Łóżko o interesującym, przytulnym kształcie z ozdobnym obszyciem elementów. Wysoki zagłówek tapicerowany wypełniony pianką wysokoelastyczną T30. W łóżku zastosowano metalowy stelaż oraz siłownik gazowy ułatwiający podnoszenie.Łóżko bez materaca.
Łóżko FLAVIO 160 cm
3.264,00
Wygodne łóżko FLAVIO na materac o wymiarach 160x200 cm. Łóżko o interesującym, przytulnym kształcie z ozdobnym obszyciem elementów. Wysoki zagłówek tapicerowany wypełniony pianką wysokoelastyczną T30. W łóżku zastosowano metalowy stelaż oraz siłownik gazowy ułatwiający podnoszenie.Łóżko bez materaca.
Łóżko FLAVIO 180 cm
3.442,00
Szerokie łóżko FLAVIO na materac o wymiarach 180x200 cm. Łóżko o interesującym, przytulnym kształcie z ozdobnym obszyciem elementów. Wysoki zagłówek tapicerowany wypełniony pianką wysokoelastyczną T30. W łóżku zastosowano metalowy stelaż oraz siłownik gazowy ułatwiający podnoszenie.Łóżko bez materaca.
Łóżko FLAVIO 200 cm
3.621,00
Szerokie łóżko FLAVIO na materac o wymiarach 180x200 cm. Łóżko o interesującym, przytulnym kształcie z ozdobnym obszyciem elementów. Wysoki zagłówek tapicerowany wypełniony pianką wysokoelastyczną T30. W łóżku zastosowano metalowy stelaż oraz siłownik gazowy ułatwiający podnoszenie.Łóżko bez materaca.
Narożnik ERMES z regulowanymi zagłówkami
3.228,003.549,00
Nieduży narożnik ERMES z regulowanymi zagłówkami. Narożnik z funkcją spania rozkładany za pomocą automatu "delfin". Siedzisko  wykonane na sprężynie falistej oraz piance wysokoelastycznej T30. Obity tkaniną tył pozwala na ustawienie mebla nawet na środku salonu. Wysokie, chromowane nóżki. Narożnik na boczkach ma ozdobne poduszki.
Narożnik FARO rozkładany
2.568,002.747,00
Narożnik FARO z ozdobnymi pikowaniami na poduszkach i bokach. Narożnik z funkcją spania rozkładany za pomocą automatu DL. Siedzisko  wykonane na sprężynie falistej oraz piance wysokoelastycznej T30. Narożnik uniwersalny, można go zmontować na prawą lub lewą stronę. Wysokie, drewniane nogi umożliwią swobodny dostęp iRobota sprzątającego pod mebel a obity tkaniną tył, ustawienie go nawet na środku salonu. Mebel idealny do salonu urządzonego w stylu klasycznym.
Narożnik LARGO z regulowanymi zagłówkami
3.478,003.835,00
Nowoczesny narożnik LARGO z regulowaną, pięciostopniową wysokością zagłówków. Narożnik z funkcją spania rozkładany za pomocą automatu "delfin". Siedzisko  wykonane na sprężynie falistej oraz piance wysokoelastycznej T30. Obity tkaniną tył pozwala na ustawienie mebla nawet na środku salonu. Wysokie nóżki.
Narożnik LORON
4.994,005.707,00
Przytulny narożnik modułowy LORON z małymi poduszkami. Narożnik z funkcją spania rozkładany za pomocą automatu "delfin". Siedzisko  wykonane na sprężynie falistej oraz piance HR. Obity tkaniną tył pozwala na ustawienie mebla nawet na środku salonu.
Narożnik MULAN nierozkładany
2.461,002.640,00
Prosty narożnik MULAN na wysokich, czarnych nóżkach. Narożnik bez funkcji spania. Siedzisko  wykonane na sprężynie falistej oraz piance wysokoelastycznej T30. Obity tkaniną tył pozwala na ustawienie mebla nawet na środku salonu. Idealny narożnik w stylu loftowym. Dopełnieniem dla narożnika mogą być sofa i fotel MULAN.
Narożnik PURO U w kształcie podkowy
4.905,005.261,00
Duży narożnik PURO U w kształcie podkowy. Narożnik z funkcją spania rozkładany za pomocą automatu "delfin". Siedzisko  wykonane na sprężynie falistej oraz piance wysokoelastycznej T30. Obity tkaniną tył pozwala na ustawienie mebla nawet na środku salonu. Ozdobne przeszycia oraz szeroki boczek z poduszką na podłokietniku sprawiają, że mebel idealnie będzie pasował do nowoczesnego salonu.
Narożnik PURO z regulowanymi zagłówkami
3.299,003.585,00
Narożnik PURO z regulowaną, pięciostopniową wysokością zagłówków. Narożnik z funkcją spania rozkładany za pomocą automatu "delfin". Siedzisko  wykonane na sprężynie falistej oraz piance wysokoelastycznej T30. Obity tkaniną tył pozwala na ustawienie mebla nawet na środku salonu. Ozdobne przeszycia oraz szeroki boczek z poduszką na podłokietniku sprawiają, że mebel idealnie będzie pasował do nowoczesnego salonu.
Narożnik SANT rozkładany
2.461,002.675,00
Przytulny narożnik SANT z ozdobnym przeszyciem na siedziskach oraz poduszkach. Narożnik z funkcją spania rozkładany za pomocą automatu DL. Siedzisko  wykonane na sprężynie falistej oraz piance wysokoelastycznej T30. Narożnik uniwersalny, można go zmontować na prawą lub lewą stronę. Wysokie, drewniane nogi umożliwią swobodny dostęp iRobota sprzątającego pod mebel a obity tkaniną tył, ustawienie go nawet na środku salonu. Mebel idealny do salonu urządzonego w stylu boho.
Narożnik SKAWIO rozkładany
2.622,002.836,00
Narożnik SKAWIO z regulowaną wysokością podłokietników. Narożnik z funkcją spania rozkładany za pomocą automatu DL. Siedzisko  wykonane na sprężynie falistej oraz piance wysokoelastycznej T30. Narożnik uniwersalny, można go zmontować na prawą lub lewą stronę. Wysokie nogi umożliwią swobodny dostęp iRobota sprzątającego pod mebel a obity tkaniną tył, ustawienie go nawet na środku salonu. Mebel idealny do salonu urządzonego w stylu nowoczesnym.
Narożnik TIVON rozkładany
2.497,002.711,00
Narożnik TIVON z ozdobnym pikowaniem na siedziskach oraz poduszkach, które w połączeniu z nietypowym kształtem boczków daje wyjątkowy efekt wizualny. narożnik z funkcją spania rozkładany za pomocą automatu DL. Siedzisko  wykonane na sprężynie falistej oraz piance wysokoelastycznej T30. Narożnik uniwersalny, można go zmontować na prawą lub lewą stronę. Wysokie nogi umożliwią swobodny dostęp iRobota sprzątającego pod mebel a obity tkaniną tył, ustawienie go nawet na środku salonu.
Narożnik TONYT rozkładany
2.479,002.693,00
Elegancki narożnik TONY. Narożnik z funkcją spania rozkładany za pomocą automatu DL. Siedzisko  wykonane na sprężynie falistej oraz piance wysokoelastycznej T30. Narożnik uniwersalny, można go zmontować na prawą lub lewą stronę. Wysokie nogi umożliwią swobodny dostęp iRobota sprzątającego pod mebel a obity tkaniną tył, ustawienie go nawet na środku salonu. Mebel idealny do salonu urządzonego w stylu nowoczesnym.
Sofa MULAN nierozkładana
1.445,001.552,00
Prosta sofa MULAN na wysokich, czarnych nóżkach. Mebel bez funkcji spania. Siedzisko  wykonane na sprężynie falistej oraz piance wysokoelastycznej T30. Obity tkaniną tył pozwala na ustawienie mebla nawet na środku salonu. Idealna sofa w stylu loftowym. Do sofy idealnie będzie pasował fotel MULAN.
Stolik kawowy z pufami LIAM
1.159,00
Stolik kawowy z pufami LIAMChowane pod blatem stolika cztery pufy pozwalają zaoszczędzić miejsce, nie tracąc na funkcjonalności. Pufy obite ekoskórą w jednym z czterech kolorów. Blat stolika wykonany został z płyty laminowanej również w 4 wariantach kolorystycznych. Możliwość własnej kombinacji kolorystycznej.
Wersalka MONA GRANDE PIK rozkładana
1.516,001.623,00
Wersalka MONA w wersji GRANDE PIK - z pikowanym oparciem i dzielonym siedziskiem. Mebel z funkcją spania, rozkładany za pomocą automatu klik-klak. Siedzisko  wykonane na sprężynie falistej oraz piance wysokoelastycznej T30. Obity tkaniną tył pozwala na ustawienie mebla nawet na środku salonu.
Wersalka MONA PIK rozkładana
1.480,001.587,00
Wersalka MONA w wersji PIK - z pikowanym oparciem i gładkim siedziskiem. Mebel z funkcją spania, rozkładany za pomocą automatu klik-klak. Siedzisko  wykonane na sprężynie falistej oraz piance wysokoelastycznej T30. Obity tkaniną tył pozwala na ustawienie mebla nawet na środku salonu.
Wersalka MONA rozkładana
1.445,001.569,00
Wersalka MONA w wersji BASIC - gładkie siedzisko i oparcie. Mebel z funkcją spania, rozkładany za pomocą automatu klik-klak. Siedzisko  wykonane na sprężynie falistej oraz piance wysokoelastycznej T30. Obity tkaniną tył pozwala na ustawienie mebla nawet na środku salonu.